Michal Dlabač


Trhové Dušníky, Trhové Dušníky 261 01
Telefon: +420 723 045 034

Firma Michal Dlabač se sídlem v okrese Příbram nabízí veřejnou nepravidelnou nebo jednorázovou vnitrostátní a mezinárodní autobusovou a osobní dopravu na školní, kulturní či sportovní akce.

Pokud potřebujete zajistit dopravu na školní výlet, dovolenou u moře, zájezd na hory nebo se chystáte ve velké skupině na nějakou kulturní akci můžete se spolehnout na naši společnost. Nabízíme luxusně vybavené autobusy, bezpečnou jízdu i příjemné jednání.

Nabízíme dopravu nejen po celé ČR, ale také kamkoli po Evropě. Autobusy jsou velmi dobře vybaveny tak, aby měl cestující při delších cestách do zahraniční opravdu komfort.

Nabízíme zájezdy do Itálie, Slovinska, Rakouska, Německa a do dalších turisticky oblíbených míst v zahraničí. Bezpečně a včas vás odvezeme na určené místo a poté vás také vyzvedne a zaveze zpět do Česka.

IČ: 08128987
DIČ: CZ7408071121
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 723 045 034

Email:
michaldlabac@seznam.cz

Web:


GPS: 49°42′46.15″ N, 14°0′43.2″ E

QR kód firmy Michal Dlabač

Obec Klučov okres Třebíč – zavítejte do malebné vesnice, která se nachází v kraji Vysočina.

Obec Klučov okres Třebíč – zavítejte do malebné vesnice, která se nachází v kraji Vysočina

Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí.

Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Josef Ševčík - Autobusová doprava

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém komfortu vás tak dopravíme, kam si budete přát.


Mezinárodní autobusová doprava: Dopřejte si při cestování maximální komfort

Josef Ševčík - Autobusová doprava

Mezinárodní autobusová doprava: Dopřejte si při cestování maximální komfort

Cestujete často na dlouhé vzdálenosti a využíváte k přepravě autobus? Pak určitě víte, jak vám může komfortní vůz náročnou cestu ulehčit. Vybaví se vám při vzpomínce na poslední cestu nepohodlné sedačky, úzký prostor na nohy a horko? Pokud se chcete takovému cestování vyhnout a jízdu autobusem si maximálně užít, vsaďte při svých cestách na spolehlivého dopravce. S námi nepohodlnou cestu nezažijete! Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava s Josefem Ševčíkem bude bezstarostná a vy si tak cestování maximálně užijete!


I autobusová doprava může být pohodlná

JC Trans, s.r.o.

I autobusová doprava může být pohodlná

Potřebujete přepravit větší množství osob v rámci celé České republiky, ale také v zahraničí? Máte rádi pohodlí na cestách a nechcete se ho vzdát? Pak je tu pro vás JC TRANS, váš spolehlivý autobusový dopravce z Ostravy.


JC TRANS, to je spolehlivá a zejména bezpečná autobusová doprava

JC Trans, s.r.o.

JC TRANS, to je spolehlivá a zejména bezpečná autobusová doprava

Potřebujete dopravit děti na školní výlet nebo kolegy na školení či konferenci? Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava, to je hlavní činnost společnosti JC TRANS, s.r.o. Objednejte si u nás autobus a my vás spolehlivě a bezpečně dopravíme, kam budete potřebovat.