Autokemp Kraskov


čp. 129, Kraskov 538 05
Telefon: +420 776 689 328

Autokemp Kraskov se nachází v oblasti s nádhernou přírodou uprostřed lesů přímo u rybníka.

Kemp je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, pejskaře, rybáře a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou.

Náš kemp je ideálním místem pro stanování i karavany, nabízíme také ubytování v chatkách nebo obytných vozech.

Naleznete zde občerstvení s vnitřním i venkovním posezením a pořádáme i víkendové akce, kde si můžete zatancovat a posedět u živé hudby. Několikrát za sezónu pořádáme nohejbalové turnaje.

Využít můžete rovněž nově zrekonstruované hřiště na míčové hry, dětský kolotoč s houpačkou a pískovištěm. Dále je k dispozici připojení Wi-Fi a a příjemné koupání přímo v kempu.

Tak neváhejte a přijeďte nás navštívit.

IČ: 26160811
Okres: Chrudim
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 200 tis. až 500 tis. Kč

Telefon:
+420 776 689 328

Email:
kraskov@kemp.cz

Web:


GPS: 49°51′54.76″ N, 15°37′25.28″ E

QR kód firmy Autokemp Kraskov

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Palác YMCA, s.r.o.

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Palác YMCA, s.r.o.

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.