Atypická výroba přístřešků, pergol a zimních zahrad dle vašich požadavků

Skleníky Bureš

Atypická výroba přístřešků, pergol a zimních zahrad dle vašich požadavků

Skleníky Bureš pro vás z aluminiových profilů a polykarbonátu vyrobí také jakýkoli přístřešek, pergolu nebo zimní zahradu. Výroba je téměř vždy atypická dle stanovených rozměrů a především místa určení. Zastřešení a zasklení polykarbonátem má skvělé izolační vlastnosti a zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti nárazu.

Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče
Vojtěch Zouhar


, Nosilav 691 64
Vojtěch Zouhar se svou firmou Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče se zaměřuje na oblasti chlazení, chladící techniky, klimatizace výčepní techniky a techniky řízeného kvašení v gastronomii. Společnost provádí montáž, revize a servis těchto zařízení v oblasti jižní Moravy.

Chladící technika je realizována formou boxů, ty mohou být chladící i mrazící. Boxy jsou určeny pro různé využití, může se jednat o boxy na maso, květiny, nápoje, zvěřinu, víno a využití najdou také v kosmetice.

Z hlediska řízeného kvašení je nutné se zaměřit na tepelné výměníky, chladící agregáty, připojovací komponenty a teploměry, neboť teplota hraje důležitou roli u konečného produktu.

K výčepním zařízením a chladícím boxům na pivo může společnost provést montáž vodního chlazení, čímž se docílí správné teploty piva a výčepního zařízení, přes které se pivo dostane k zákazníkovi.

Montáž klimatizací společnost Vojtěcha Zouhara provádí v domech, bytech, dílnách, skladech a kancelářích. Mezi nejčastěji montované klimatizace patří značka LG a typy STANDART PLUS a DELUXE. U vinařů se používá značka Acond, která patří mezi české výrobce. Svým zákazníkům je také možné doporučit značku NORDline, která má i ovládání WiFi.

U montovaných zařízení se společnost stará o pravidelný servis a revize, mimo výše zmíněné technologie je také schopna zprostředkovat chladící vitríny, jejichž použití zajistí perfektní kondici potravin v gastronomii.

Produkty
  • gastronomické vybavení, gastro technologie, konvektomaty, indukční sporáky, grily, nerezové vybavení, velkokapacitní myčky nádobí
  • klimatizační jednotky, vzduchovody, plynové ohřívače vzduchu, tlumiče hluku, klimatizace bytů, klimatizace kanceláří, průmyslové ventilátory
  • chladící skříně, mrazírenské nástavby, distribuce mrazírenských boxů, expanzní ventily, kompresorové jednotky

Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly.
Dodavatel, výrobce švestkových povidel - vítěz D-testu.

Výroba turniketů a přístupových systémů


Související články
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Chladservis VaRa, spol. s r.o.

Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Moderní vzduchotechnika od bbklima99, s.r.o. ze Znojma

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Moderní vzduchotechnika od bbklima99, s.r.o. ze Znojma

Sháníte firmu na vzduchotechniku, která vám zajistí optimální klima a ventilaci v interiéru? Obraťte se na firmu bbklima99, s.r.o. ze Znojma. Tato firma se zabývá prodejem, montáží, servisem a opravami vzduchotechnických zařízení pro domácnosti, kanceláře, obchody, restaurace, hotely a další. Nabízí vám kvalitní a moderní vzduchotechnické jednotky od předních výrobců, jako jsou Daikin, LG, Toshiba, Mitsubishi Electric, Panasonic a další.


Firemní články
Chlazení pro pivaře a vinaře na míru – chladící boxy na víno, pivo

Chlazení pro pivaře a vinaře na míru – chladící boxy na víno, pivo

Chlazení pro pivaře a vinaře na míru sestaví v okolí Brna a jižní Moravy firma Vojtěch Zouhar. Dodáváme chladící boxy na víno a pivo z izolačních skel nebo v kombinaci PUR panelů s izolačním sklem.


Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo zajišťuje v širokém okolí Brna a Hustopečí firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení.