DA-Technic s.r.o.


Táboritů 2219/12, Most 434 01
Společnost DA-Technic s.r.o. se sídlem v Mostě se již od roku 2011 zabývá kompletními službami v oblasti klimatizace, vzduchotechniky, vytápění a tepelných čerpadel.

Nabízíme montáže, servis a opravy klimatizačních zařízení (průmyslová, bytová, kancelářských), tepelných čerpadel a chladicích boxů.

Současně také provádíme montáže, servis a opravy elektrických a plynových zařízení (plynové kotle, elektrické kolte, plynové ohřívače, karmy, gamat zářiče atd.), rozvaděčů, strojů a přístrojů.

Můžete se na nás obrátit také v případě požadavku na elektroinstalaci ve vašem bytě či domě. Zvládneme opravu i montáž nové elektroinstalace.

Naše činnost:
- montáž, servis a opravy klimatizačních zařízení
- úpravy a změny v projektové dokumentaci týkající se elektroinstalace (projektové výkresy, technické dokumentace)
- montáž, servis a opravy elektrických a plynových zařízení
- rekonstrukce elektroinstalace bytových jednotek a rodinných domů
- montáž nové elektroinstalace, opravy elektroinstalace
- opravy elektrických zařízení, rozvaděčů, strojů a přístrojů.

Produkty
  • výroba chladicích zařízení, montáž klimatizačních zařízení, distribuce okenních klimatizací, oprava a revize klimatizací
  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubí, plynové ohřívače vzduchu, výroba tlumičů hluku, klimatizace bytů a kanceláří
  • výměna stávajících kotelen, realizace nových kotelen, montáž termostatických ventilů, dodávka teplovodního topení, rozvod topení, podlahové topení
  • pístové kompresory, technika stlačeného vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika, vysokotlaké čističe


Související články
Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zednictví Jiří Pokorný Znojmo

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Petr Strnad

Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Hledáte úsporné a ekologické řešení pro vytápění vašeho domu nebo bytu? Chcete se zbavit starého kotle a přejít na moderní technologii, která využívá obnovitelné zdroje tepla? Pak by vás mohla zajímat nabídka firmy Petr Strnad, která se zabývá servisem, opravou a montáží tepelných čerpadel v Třebíči, Velkém Meziříčí, Náměšti nad Oslavou a okolí.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Stavby Faj s.r.o.

Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Pokud plánujete rekonstrukci, stavbu domu nebo jinou stavební práci v Praze a okolí, měli byste se obrátit na společnost Stavby Faj s.r.o. Nabízí komplexní stavební služby od návrhu po realizaci. Ať už potřebujete obklady, schody, demolice, vyklízení, elektroinstalace, topení, vodu nebo plyn tato stavební společnost vám to zajistí kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.


Firemní články
Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Víte o tom, že klimatizace je využitelná po celý rok? Konečně jste se rozhodli pro její koupi a nemá vám jí kdo profesionálně namontovat? S tím vám budeme rádi nápomocni.