DA-Technic s.r.o.


Táboritů 2219/12, Most 434 01
Společnost DA-Technic s.r.o. se sídlem v Mostě se již od roku 2011 zabývá kompletními službami v oblasti klimatizace, vzduchotechniky, vytápění a tepelných čerpadel.

Nabízíme montáže, servis a opravy klimatizačních zařízení (průmyslová, bytová, kancelářských), tepelných čerpadel a chladicích boxů.

Současně také provádíme montáže, servis a opravy elektrických a plynových zařízení (plynové kotle, elektrické kolte, plynové ohřívače, karmy, gamat zářiče atd.), rozvaděčů, strojů a přístrojů.

Můžete se na nás obrátit také v případě požadavku na elektroinstalaci ve vašem bytě či domě. Zvládneme opravu i montáž nové elektroinstalace.

Naše činnost:
- montáž, servis a opravy klimatizačních zařízení
- úpravy a změny v projektové dokumentaci týkající se elektroinstalace (projektové výkresy, technické dokumentace)
- montáž, servis a opravy elektrických a plynových zařízení
- rekonstrukce elektroinstalace bytových jednotek a rodinných domů
- montáž nové elektroinstalace, opravy elektroinstalace
- opravy elektrických zařízení, rozvaděčů, strojů a přístrojů.

Produkty
  • výroba chladicích zařízení, montáž klimatizačních zařízení, distribuce okenních klimatizací, oprava a revize klimatizací
  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubí, plynové ohřívače vzduchu, výroba tlumičů hluku, klimatizace bytů a kanceláří
  • výměna stávajících kotelen, realizace nových kotelen, montáž termostatických ventilů, dodávka teplovodního topení, rozvod topení, podlahové topení
  • pístové kompresory, technika stlačeného vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika, vysokotlaké čističe

Květinářství, prodej květin, květinová vazba - Český Krumlov.

Květinářství, prodej květin, květinová vazba - Český Krumlov

Chladicí a mrazicí zařízení, prodej, záruční a pozáruční servis, revize, montáže, chladničky, mrazničky.

Chladicí a mrazicí zařízení, prodej, záruční a pozáruční servis, revize, montáže, chladničky, mrazničky

Související články
OSPOL TECH Ostrava: půjčovna kompresorů, elektrocentrál a příslušenství

OSPOL TECH s.r.o.

OSPOL TECH Ostrava: půjčovna kompresorů, elektrocentrál a příslušenství

Bez elektrocentrál a kompresorů se neobejdete jak ve stavebnictví, tak v nejrůznějších dílnách, opravnách a podobně. Nevyplatí se vám elektrocentrály či kompresory kupovat? Řešení zná půjčovna OSPOL TECH s.r.o. Ostrava, která zajišťuje krátkodobé i dlouhodobé pronájmy těchto strojů v Severomoravském regionu.


Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

FATO Hlaváč, s.r.o.

FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

Topenářské práce všeho druhu zajistí společnost FATO Hlaváč. Problém pro nás není instalace nového topení ani rekonstrukce topení staršího, výměna kotle nebo kompletní přestavba kotle. Ať už hledáte někoho, kdo vám opraví kotel, nebo stavíte a potřebujete kompletně nainstalovat topení, jsme tu pro vás.


Firemní články
Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Víte o tom, že klimatizace je využitelná po celý rok? Konečně jste se rozhodli pro její koupi a nemá vám jí kdo profesionálně namontovat? S tím vám budeme rádi nápomocni.