ViaNatura - Eva Kovářová, DiS.
reflexní masáže Zlín


Gahurova 5265, Zlín 760 01
Telefon: +420 737 532 105

Ve ViaNatura centru ve Zlíně se díváme na člověka jako celek a snažíme se o komplexní přístup. Používáme postupy tradiční čínské medicíny. Neřešíme důsledek, ale příčinu potíží.

Reflexní terapií lze řešit jakýkoliv problém, který nás trápí. Reflexní body jsou zejména na chodidlech, na nohou, na rukou, obličeji, na hlavě, ale i jinde na těle. Masáž je navíc velmi příjemná.

Díky diagnostice zjišťujeme stav našich orgánů a celkový obraz fungování našeho těla.
Celotělovou akupresurou pomáháme tělu uvolnit a zprůchodnit energetické dráhy v těle.
Manuální lymfatickou masáží pomůžeme organismu očistit se od škodlivých látek, odvodnit se, celkově prokrvit tělo i studené končetiny. Zlepšíme tak lymfatický i krevní oběh,
zvýšíme imunitu a pomáháme k rychlejší regeneraci.

Reiki terapii uvítá každé oslabené, unavené či nemocné tělo. Díky ní totiž poskytujeme organismu novou energii a sílu.
Dále můžeme nabídnout antistresovou masáž hlavy, fytoterapii, cvičení s vlastní vahou, výživové poradenství i sestavení jídelníčku (nejedná se o produkty), sestavení cvičebního plánu (cvičení s vlastní vahou) - zejména při bolestech zad nebo při potížích s nadváhou či podváhou.

IČ: 01639919
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 200 tis. Kč
Kontaktní osoba: Eva Kovářová DiS.

Telefon:
+420 737 532 105

Email:
vianatura@email.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Eva Kovářová DiS.

GPS: 49°13′39.32″ N, 17°39′32.2″ E

QR kód firmy ViaNatura - Eva Kovářová, DiS. reflexní masáže Zlín

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Preventivní prohlídky a očkování: Jak udržujeme vaše děti zdravé?

MUDr. Zdeňka HRUBEŠOVÁ - Praktický lékař pro děti a dorost, dětská alergologie

Preventivní prohlídky a očkování: Jak udržujeme vaše děti zdravé?

V naší ordinaci věříme, že prevence je základem zdravého života. Proto provádíme pravidelné preventivní prohlídky, které nám pomáhají sledovat růst a vývoj vašich dětí. Během těchto prohlídek kontrolujeme nejen fyzický stav, ale také psychomotorické schopnosti dětí, abychom včas zachytili jakékoli odchylky od normy. Kromě toho nabízíme kompletní očkovací program, který zahrnuje jak povinné, tak nepovinné vakcíny. Snažíme se vám poskytnout všechny potřebné informace, aby bylo očkování pro vás co nejméně stresující.


Vítejte na Statku Kloubek: Oáza klidu a historie v Jižních Čechách

STATEK KLOUBEK s.r.o.

Vítejte na Statku Kloubek: Oáza klidu a historie v Jižních Čechách

Statek Kloubek je typickým představitelem rakouského stylu a tvoří ho obdélníkový uzavřený objekt s panským domem, bývalou stájí, seníkem a stodolou, vše postavené z kamene a cihel. Majitelé se snaží zachovat původní venkovský ráz a zároveň poskytnout hostům moderní pohodlí. Nabízíme wellness s vířivkou a infra saunou, salon s kulečníkem a prostornou jídelnu pro podávání snídaní nebo večerní posezení. Obytné stavení je ozdobeno zvoničkou, která slouží k odhánění mraků a bouřek a zvoní poledne a klekání.


Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

Ponořte se do světa pohybu a rovnováhy v úžasném centru PROSTOR PRO BALANC v srdci Velkých Bílovic. Užijte si cvičební lekce navržené pro ženy, muže, seniory i děti, které vám přinesou radost, energii a posílení jak těla, tak mysli. Přijďte a objevte pohyb jako nikdy předtím!


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!