UNIFIELD CLOUD SENSORS
UTILCELL, s.r.o.


nám. V. Mrštíka 40, Ostrovačice 664 81
Telefon: +420 546 427 053

Naše společnost UTILCELL s.r.o. byla založena roku 1994 a poskytuje snímače síly, snímače pro elektronické vážení, vyhodnocovací jednotky, spirometry, oxymetry a analyzátory, které jsou určeny pro firmy, jež se zaměřují na výrobu a vývoj vážicích systémů a zařízení. Jsme součástí mezinárodního konceptu firem UTILCELL s.r.o., které mají svá zázemí například v Španělku, Indii nebo Čině.

Prioritou společnosti je dodávat kvalitní snímače a příslušenství v krátké dodací lhůtě a za příznivé ceny. Protože neustále pracuje na zlepšení svých výrobků, aktivně se tak podílí na vývoji nových aplikací pro různá odvětví průmyslu. Naše výrobky slouží především pro laboratoře, odpadové hospodářství, potravinářství, procesní řízení a výrobu, zemědělství, výbušné prostřední, zvedací a manipulační techniku.

Naleznete u nás elektroniku ATEX a Snímače sil ATEX, které jsou určeny pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu:

- vyhodnocovací jednotku SMART ATEX, izolační oddělovače, převodníky a opakovače
- součtové krabice, univerzální spínací napájecí zdroje, snímač sil pro telemetrii a (M300, M340, M350i, M420, M460). ruční přijímač telemetrického systému

Další elektroniku jako vyhodnocovací jednotky SMART, MATRIX či SMART ABS, analogové převodníky, SWIFT jednotky pro dynamické měření, převodníky na digitální snímání sil, přijímací moduly, softwary pro sledování kanálů, reléové pole, součtové krabice a modemy.

Zakládáme si na precizní a dobře odvedené práci. Jsme pro Vás všude tam, kde je potřeba kvalitního a přesného vážení či přesného změření požadované síly.

IČ: 60714611
DIČ: CZ60714611
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč

Telefon:
+420 546 427 053

Email:
info@unifiedcloudsensors.eu

Web:


GPS: 49°12′33.67″ N, 16°24′50.2″ E

QR kód firmy UNIFIELD CLOUD SENSORS UTILCELL, s.r.o.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře

Elektroinstalace, kvalitní elektrikářské práce od zkušených elektrikářů.

Elektroinstalace, kvalitní elektrikářské práce od zkušených elektrikářů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.