Redipack s.r.o.
balicí a dávkovací stroje


Vinohradská 1112/82, Brno 618 00
Telefon: +420 607 314 683

Jsme výrobce kompletních řešení automatických a poloautomatických vertikálních balicích a dávkovacích strojů.

Jsme připraveni Vám dodat kompletní řešení včetně dávkování, balení, kartonování, robotického řešení, etiketování, kontroly kvality, detekce kovů a paletizace.

V našem portfoliu naleznete vertikální balicí stroj nové koncepce splňující všechny požadavky na moderní technologii, kombinační a proudové váhy, šnekové a objemové dávkovače a také příslušenství.

Ze zkušenosti víme, že naši servisní technici s Vaší pomocí dokáží vyřešit více jak 80 % problémů po telefonu nebo
on-line internetovou vzdálenou správou na dálku. Pokud je přesto nutný výjezd na servisní zásah, tak máme více jak 99 % úspěšnost opravy problému u zákazníka na Vaše první zavolání.

Dále se také zaměřujeme na biologicky rozložitelné, ekologické obalové materiály. Našim zákazníkům můžeme nabídnout sáček polštářkový - plochý, plochý s proseknutým eurootvorem, proloženými boky, s proloženými boky a složeným dnem bez zažehleného spodního sváru, plochý sáček se třemi nebo čtyřmi sváry po obvodu, hotový papírový sáček s křížovým dnem a mnoho dalších.

IČ: 08494665
DIČ: CZ08494665
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč

Telefon:
+420 607 314 683

Email:
info@redipack.cz
obchod@redipack.cz

Web:


GPS: 49°10′13.91″ N, 16°38′47.11″ E

QR kód firmy Redipack s.r.o. balicí a dávkovací stroje

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí - Petr Doležal.

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí  - Petr Doležal

ZO OS Dopravní podnik Elektrické dráhy o.z., organizace sdružující zaměstnance podniků dopravy, hospodářství a autoopravárenství.

ZO OS Dopravní podnik Elektrické dráhy o.z., organizace sdružující zaměstnance podniků dopravy, hospodářství a autoopravárenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.