Občanské sdružení ÚRAZ, z.s.
odškodnění za úraz Praha


Panská 5, Praha - Nové Město 110 00
Občanské sdružení ÚRAZ s kanceláří v Praze pomáhá s vyřízením odškodnění úrazu poškozených a jejich blízkých vč. následků. Jsme tady pro klienty, vyřizujeme na jejich požadavek plnění při pracovním úrazu, ve škole, při dopravní nehodě a také pomáháme s odškodným z pojistného plnění úrazové pojistky.

Snažíme se o zajištění maximálního odškodného tak, abychom Vám vytvořili úsměv na tváři.

Při pracovním úrazu je zaměstnavatel povinen sepsat záznam do knihy, odškodné vyplácí pojišťovna, je však potřeba doložit veškeré dokumenty. Pokud vzniká nárok na odškodnění bolestného, posudek zpracovává zkušený soudní znalec z oboru, který vše vypracuje pro maximální plnění a Vaši spokojenost.

V případě pracovní neschopnosti je zaměstnanci umožněno nárokovat náhradu ztráty výdělku. S léčbou souvisí další výlohy, které také vždy s klientem nárokujeme. Zaměstnavateli doložíme všechny podklady a po proplacení vždy kontrolujeme výši částky.

Při dopravní nehodě, kdy byl klient poškozený a dojde k újmě na zdraví, sepíše policie záznam o dopravní nehodě, rozhodne o viníkovi a následně má poškozený právo vyžadovat odškodnění, které se vyplácí z povinného ručení vozidla. S veškerou administrativou máme zkušenosti a klient se i v tomto případě na nás může obrátit.

Při úrazu studenta je škola povinna sepsat v knize úrazů záznam, díky němuž má student v souladu se zákoníkem práce nárok na odškodnění, jež vyplácí pojišťovna školy.

Občanské hnutí Úraz je tady pro klienty, kteří potřebují řešit jakýkoliv úraz a pomoci s jejím odškodněním.

Produkty
  • kapitálové životní pojištění, úrazové a cestovní pojištění, ochrana před neočekávanými událostmi, nemocenské pojištění
  • povinné ručení, pojištění autoskel, havarijní pojištění, asistenční služba, pojištění náhradního vozidla, flotilové autopojištění
  • právní služby, občanské právo, obchodní právo, právo finančních služeb, trestní právo, správní právo, rodinné právo, ústavní právo
  • asociace hotelů a restaurací, muzea a galerie, hudební festivaly, asociace a profesní komory

Kvalitní zpracování plechů, svařování a zamečnická výroba.

Stavebniny, prodej stavebního materiálu, široký výběr stavebního materiálu v Toužimi.

Stavebniny, prodej stavebního materiálu, široký výběr stavebního materiálu v Toužimi

Související články
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Rott, Růžička & Guttmann a spol.

Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol.


Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS je úspěšná advokátní kancelář působící v Praze a Brně, která své právní služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. V rámci celého spektra právních služeb klademe důraz mimo jiné na insolvenční právo, obchodní právo a také právo nemovitostí. Specializujeme se především na správu a vymáhání pohledávek a činnosti insolvenčního správce. Dalším častým problémem našich klientů je takzvaná náhrada škody na zdraví, kterou pomáháme uplatnit našim klientům, kteří byli například účastníky dopravních nehod a dalších nešťastných událostí.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.