CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

marketing@edb.cz

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Hviezdoslavova 1196/53a
Brno - Slatina 627 00

Masožravá zahrada
Kaktusy, masožravky a sukulenty

Naše firma provozuje skleník s geotermálním výhřevem, který je založen na využití geotermální energie, která se nachází v zemi. Tento systém využívá tepelné energie, která se uvolňuje z hloubky zemské kůry a je přiváděna do skleníku pomocí geotermálního vrtu. Geotermální výhřev skleníku je velmi účinný a ekologický způsob vytápění skleníku.
Specializujeme se na pěstování exotických rostlin, především na kaktusy, sukulenty a masožravé rostliny.
Kaktusy jsou velmi odolné rostliny a snadno se pěstují. Potřebují světlé až polostinné stanoviště s pravidelnou zálivkou, ale je třeba vyhnout se přemokření substrátu.
Masožravé rostliny jsou velmi zajímavé rostliny a snadno se pěstují. Běžně pěstované masožravé rostliny snáší široké rozmezí teplot (5–35 °C). Některé druhy, např. severoamerická Sarracenia purpurea či evropské rosnatky a tučnice, jsou mrazuvzdorné a můžeme je pěstovat celoročně venku u zahradního jezírka či rašeliniště.
Náš nejcennější exemplář se jmenuje Adelaide Kratzmarii Je to masožravá rostlina z čeledi kráčmerovitých (Kratzmaraceae) Adelaide Kratzmarii je masožravá rostlina, která má pohnutou historii. Byla objevena v pralesech Nové Guineje německým botanikem Heinrichem Kratzmarem, který ji pojmenoval po své zesnulé manželce Adelaide. Později se dostala do rukou jeho syna, hraběte von Kratzmara, který se stal zločincem mezinárodní pověsti. Hrabě von Kratzmar používal tuto rostlinu jako zbraň proti svým nepřátelům. Přítrž tomu učiní Nick Carter. Tento slavný americký detektiv přijíždí do Prahy, aby pomohl vyřešit záhadné zmizení psa hraběnky Thunové. Brzy zjistí, že jeho protivníkem je jeho věčný rival, ďábelský botanik a zločinec mezinárodní pověsti hrabě von Kratzmar. Ten má ve své moci obří masožravou rostlinu Adelaide Kratzmarii, která žere lidi i zvířata.
Adelaide Kratzmarii je rostlina, která vás ohromí svou velikostí a silou. Je schopna lákat a pohlcovat velké množství hmyzu i savců svými lepkavými listy a ostrými zuby. Je to rostlina, která má vlastní vůli a inteligenci. Je to rostlina, která dokáže komunikovat a plnit pokyny a rozkazy.
Naše novinka masožravka Fly killer je rostlina, která vám přinese spoustu výhod. Nejen že se zbavíte mouch a jiného hmyzu, který vám kazí život, ale také si zpříjemníte svůj domov nebo kancelář. Fly killer je krásná rostlina, která má zajímavý tvar a barvu. Je to originální a netradiční doplněk, který upoutá pozornost každého návštěvníka. Fly killer je také rostlina, která vám pomůže udržet čisté a zdravé prostředí. Tato rostlina produkuje kyslík a snižuje množství škodlivých látek ve vzduchu.
Fly killer je rostlina, kterou si zamilujete!
Máte spousty obtížných muchu v domě? Chcete se jich zbavit přirozeným a zábavným způsobem? Pak si pořiďte masožravou rostlinu Fly killer! Tato rostlina je schopna lákat a pohltit mouchy svými lepkavými listy. Je to skvělý způsob, jak obohatit svou sbírku rostlin a zároveň se zbavit obtížného hmyzu. Fly killer je snadno ošetřovatelná rostlina, která potřebuje jen dostatek světla a vlhkosti. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si její úžasnou schopnost!
moreless
Pěstování exotických rostlin

Pěstování exotických rostlin

Masožravé rostliny

Masožravé rostliny

Sukulenty

Sukulenty

Skleník s geotermálním výhřevem

Skleník s geotermálním výhřevem

Informační zdroje

Květiny, semena a zahradnická hnojivaZahradnictví

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Fly Killer - nová mucholapka na českém trhu Vás zbaví otravného hmyzu

Fly Killer - nová mucholapka na českém trhu Vás zbaví otravného hmyzu

Trápí Váš domov velmi otravné a nepříjemné mouchy? Nechcete používat toxický postřik na mouchy? Nehodí se mucholapky do vašeho designového domova?


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Masožravá zahrada
Hviezdoslavova 1196/53a
Brno - Slatina 627 00
GPS: 49°10′58.12″ N, 16°41′18.24″ E

49°10′58.12″ N, 16°41′18.24″ E

QR kód firmy Masožravá zahrada
WEBOVÁ STRÁNKA Masožravá zahrada Kaktusy, masožravky a sukulenty
Adresa

Adresa

Hviezdoslavova 1196/53a
Brno - Slatina 627 00

marketing@edb.cz

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Hviezdoslavova 1196/53a
Brno - Slatina 627 00

GPS49°10′58.12″ N, 16°41′18.24″ E

Plánování trasy

Hviezdoslavova 1196/53a Brno - Slatina 62700

Prospekty

Certifikát kvality firmy