Fotbalový klub Borek z.s.


Hosínská 356, Borek 373 67
Fotbalový klub Borek z.s. je sportovní organizace, která byla založena v roce 2000 a je členem Českomoravského fotbalového svazu. Klub má bohatou historii a tradici, která sahá až do roku 1934, kdy začal hrát organizovaně pod názvem SK Borek. Dnes má klub moderní fotbalový areál s kompletním zázemím pro sportovce i diváky, kde se hrají soutěžní i přátelské zápasy.

Fotbalový klub Borek z.s. nabízí možnost hrát fotbal na různých úrovních a v různých věkových kategoriích. Můžete se přidat k mužstvu mužů, které hraje I.B třídu, nebo k některému z mládežnických týmů, které hrají okresní přebory a krajské soutěže. V klubu se dbá na kvalitní trénink a výchovu mladých hráčů, kteří mají šanci postoupit do vyšších soutěží a reprezentovat klub i region.

Fotbalový klub Borek z.s. je také společensky aktivní a pořádá různé akce pro své členy i širokou veřejnost. Můžete se zapojit do klubového života, navázat nová přátelství a podpořit dobré jméno klubu. Klub také spolupracuje s místními partnery a sponzory, kteří pomáhají financovat jeho činnost a rozvoj.

Fotbalový klub Borek z.s. - váš klub, váš fotbal!

Produkty
  • správa majetku sportovišť, míčové hry, centrum sportu a zábavy, tělesná příprava sportovců, pořádání turnajů

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň


Související články
Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Tenis Mladcová

Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Špičkoví tenisté potřebují už od útlého dětství to nejlepší zázemí a trenéry. Ve zlínském SPORT KLUBU Mladcová to víme, a proto malým nadějným sportovcům poskytujeme kvalitní kurty, ty nejlepší trenéry a týmovou podporu. Nezapomínáme ale ani na amatérské tenisové nadšence, kteří si u nás po odvedené práci na kurtu mohou dopřát také odpočinek.


Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Veterinární ordinace, ošetřovna

Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Naše velice známá rodinná firma pracuje v Jablonci nad Nisou, kde má své pevné místo. Jedná se o ošetřovnu MVDr. Baudyš. Ošetření provádíme vždy s ohledem na dané zvíře, jeho povahu, ale také jeho trable či bolístky, se kterými k nám přijde.


BIPO - PLAST s.r.o.: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů

BIPO - PLAST s.r.o.

BIPO - PLAST s.r.o.: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů

Pokud potřebujete obalit, ochránit nebo prezentovat své výrobky nebo služby, jistě víte, jak důležitý je výběr správného obalového materiálu. Obal totiž nejen zajišťuje bezpečnost a kvalitu zboží, ale také ovlivňuje jeho atraktivitu a image. Proto byste měli spolupracovat s firmou, která vám nabídne kvalitní, cenově dostupné a ekologické obaly.