EL-AXIS
Petr Kohoutek


Sokolovská 335, Uherské Hradiště 686 01
Jsme specialisté na satelitní a digitální techniku. Zaručíme odbornou instalaci a případný servis. Prodejna elektro EL-AXIS nabízí montáž, servis a instalaci TV, SAT, CAR a CB. Veškerá připojený děláme včetně internetu WiFi v zastoupení u UPC, DIGI TV, Skylink, CSlink, Freepoint.

Prodej, servis, montáž antén a satelitů nabízíme nejen pro Zlínský kraj - Zlín, Uherské Hradiště a okolí, ale také Hodonín a okolí.

Prodej, montáž, servis, projekt, realizace:
- satelitní a digitální technika
-antény
-satelity
- rekonstrukce a instalace STA rozvodů
- televizních, satelitních, telekomunikačních systémů a rozvodů
- spotřební elektronika značek Samsung Panasonic
- vysílačky a radiostanice v pásmu CB, PMR
- autorádia a reproduktory
- montáž a revize hromosvodů
- kamerových a zabezpečovacích systémů, technického zabezpečení včetně webkamer a alarmů
- silnoproudé rozvody
Online servis: tel: 776294477.

Prodej, aktivace, montáž, servis:
- autorizovaný zástupce společnosti Skylink CZ, Freesat TV a UPC
- televizní, internetové, telefonní připojení
- regionální zástupce společnosti DIGI TV Czech (Hodonín, Uherské Hradiště) - instalace WiFi připojení.

Záruční a pozáruční servis, nonstop servis:
- TV, STA, WIFI

Produkty
  • multimediální freeware a software, spotřební elektronika, zvuk a obraz, domácí kina, přehrávače a konvertory
  • prodej televizních antén, zesilovače signálu, satelitní zařízení, příslušenství TV antény, televizní kabely

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo.

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Kosmetické služby Praha, kvalitní péče o pleť a tělo, ošetření obličeje, krku a dekoltu, vizážistka.

Kosmetické služby Praha, kvalitní péče o pleť a tělo, ošetření obličeje, krku a dekoltu, vizážistka

Související články
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

KABEL Trade Praha s.r.o.

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. Na trhu totiž působí firma KABEL Trade Praha s.r.o., která má s distribucí kabelových prvků a systémů více jak dvacetileté zkušenosti.


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

SAN SERVICE, s.r.o.

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.


Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

POLAS VIDEOSTUDIO

Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Firemní články
Montáž, servis, prodej satelitů, televizních antén Zlín, Hodonín

Montáž, servis, prodej satelitů, televizních antén Zlín, Hodonín

Pokud chcete kvalitní satelitní příjem televizních kanálů - obraťte se na firmu EL-AXIS Uherské Hradiště, která nabízí prodej satelitů a instaluje satelitní antény. Působíme v celém regionu Zlínský kraj a okrese Hodonín. Nabízíme HD satelitní přijímače, satelitní komplety pro Skylink a freeSAT, DVB-T settopboxy, antény: - rekonstrukce a instalace STA rozvodů - montáž televizních, satelitních, telekomunikačních systémů a rozvodů - prodej, servis satelitů, antén, satelitní a digitální techniky - montujeme antény pro příjem TV a satelitního signálu včetně prodeje satelitních kompletů - jsme autorizovaný prodejci společnosti Skylink CZ, Freesat TV a UPC - regionální zástupce společnosti DIGI TV Czech pro Hodonín a Uherské Hradiště - instalujeme WIFI připojení. Nechte instalaci satelitu nebo antény na našich odbornících, kteří vše nainstalují, naladí a proškolí Vás v jejich používání. Pro bližší informace nám volejte na tel.: 608477222.


Prodej, servis satelitní techniky, DIGI TV, instalace WiFi připojení Uherské Hradiště, Hodonín

Prodej, servis satelitní techniky, DIGI TV, instalace WiFi připojení Uherské Hradiště, Hodonín

Prodej a profesionální montáž i následný servis satelitní techniky Vám v regionu Uherské Hradiště poskytne společnost EL-AXIS Petr Kohoutek. Jsme regionálním zastoupením společnosti DIGI TV Czech v okrese Uherské Hradiště, Hodonín. Zajistíme také zapojení UPC, Skylink, CSlink, Freepoint a provádíme WiFi připojení. Na prodej je satelitní technika, komplety za skvělé ceny: - TV, SAT, CAR a CB navíc se záručním i pozáručním servisem. Provádíme rekonstrukci a instalaci STA, televizních rozvodů, telekomunikačních systémů. Kontaktovat nás můžete na tel. 608477222.


Prodej, servis satelitů, instalace wifi Uherské Hradiště, Hodonín

Prodej, servis satelitů, instalace wifi Uherské Hradiště, Hodonín

Kde koupit satelit nebo anténu? Jedině u EL-AXIS, kde koupíte veškerou satelitní a digitální techniku včetně projektu a realizace, montujeme, instalujeme satelity a antény. Veškerá připojení děláme včetně internetového WiFi připojení v zastoupení u UPC, DIGI TV, Skylink, CSlink, Freepoint. Zde máme regionální zastoupení společnosti DIGI TV Czech v Hodoníně a Uherském Hradišti. Včetně zapojení provádíme i případný servis a opravu, záruční a pozáruční servis a nonstop servis TV, STA, WIFI. Zajistíme instalaci - volejte 776294477. U nás nakoupíte satelitní komplety za skvělé ceny a zajistíme Vám montáž, servis a odbornou instalaci: - TV, SAT, CAR a CB navíc se záručním i pozáručním servisem - rekonstrukci a instalaci STA rozvodů - televizních, satelitních, telekomunikačních systémů a rozvodů - montáž a revize hromosvodů - silnoproudých rozvodů. Dále u nás zakoupíte: - spotřební elektroniku značky Samsung a Panasocnic - vysílačky a radiostanice CB - autorádia a reproduktory.


Satelitní technika, Skylink, Freesat TV, UPC Uherské Hradiště, Hodonín

Satelitní technika, Skylink, Freesat TV, UPC Uherské Hradiště, Hodonín

EL-AXIS je specialistou v satelitní technice. Zakoupíte jedině ve specializované elektroprodejně v Uherském Hradišti nebo také působíme v Hodoníně a celém Zlínském kraji montujeme, instalujeme satelitní techniky a provedeme aktivaci placených satelitních programů. Máte-li zájem o satelitní programy, tak jste na správné adrese. Jsme totiž autorizovaným zástupcem společnosti Skylink CZ, Freesat TV a UPC. Včetně zapojení provádíme i případný servis a opravu, záruční a pozáruční servis a nonstop servis TV, STA, WIFI - volejte 776294477. U nás zakoupíte veškerou satelitní a digitální techniku včetně projektu a realizace, namontujeme televizní, internetové a telefonní připojení za skvělé ceny a zajistíme Vám montáž, servis a odbornou instalaci: - TV, SAT, CAR a CB navíc se záručním i pozáručním servisem - rekonstrukci a instalaci STA rozvodů - televizních, satelitních, telekomunikačních systémů a rozvodů - montáž a revize hromosvodů - silnoproudých rozvodů. Satelitní placená televize freeSAT se rozšířila o lifestylovou a hudební televizi pro mládež MTV Europe nebo sportovní kanály.


Prodej, servis, montáž antény, satelity Uherské Hradiště, Hodonín, Zlínský kraj

Prodej, servis, montáž antény, satelity Uherské Hradiště, Hodonín, Zlínský kraj

Máte zájem o kvalitní satelity a antény s rychlou dodávkou a instalací? Obraťte se na firmu EL-AXIS v Uherské Hradiště, která působí v celém Zlínském kraji a Hodoníně. Nabízíme HD satelitní přijímače, satelitní komplety pro Skylink a freeSAT, DVB-T settopboxy, antény: - rekonstrukce a instalace STA rozvodů - montáž televizních, satelitních, telekomunikačních systémů a rozvodů - prodej, servis satelitů, antén, satelitní a digitální techniky - montujeme antény pro příjem TV a satelitního signálu včetně prodeje satelitních kompletů - jsme autorizovaný prodejci společnosti Skylink CZ, Freesat TV a UPC - regionální zástupce společnosti DIGI TV Czech pro Hodonín a Uherské Hradiště - instalujeme WIFI připojení. Nechte instalaci satelitu nebo antény na našich odbornících, kteří vše nainstalují, naladí a proškolí Vás v jejich používání.


Montáž, aktivace satelitní techniky Skylink CZ, Freesat TV a UPC Zlín, Zlínský kraj

Montáž, aktivace satelitní techniky Skylink CZ, Freesat TV a UPC Zlín, Zlínský kraj

Máte zájem o satelitní programy? EL-AXIS je - autorizovaným zástupcem společnosti Skylink CZ, Freesat TV a UPC. Montujeme a provádíme aktivaci těchto placených satelitních televizí. K tomu provádíme záruční a pozáruční servis a nonstop servis TV, STA, WIFI. Satelitní placená televize freeSAT se rozšířila o lifestylovou a hudební televizi pro mládež MTV Europe nebo sportovní kanály. Navíc u nás zakoupíte veškerou satelitní a digitální techniku nebo namontujeme televizní, internetové a telefonní připojení. Dále u nás zakoupíte: - spotřební elektroniku značky Samsung a Panasocnic - vysílačky a radiostanice CB - autorádia a reproduktory Zajistíme jejich instalaci nebo případný servis či opravu. Volejte 776294477.