FAINSTAV, s.r.o.


J.E. Purkyně 365 (areál nemocnice), Uherské Hradiště 686 01

Jsme stavební firma z Uherského Hradiště, zajišťující kompletní služby v oblasti stavebnictví od projekce stavby, vyřízení stavebního povolení, vyhotovení podkladů pro stavební úřady, financování stavby až po samotnou realizaci výstavby, zateplení průmyslových objektů či rodinných domů, nebo revitalizaci stavby bytového či panelového domu.

Firma je držitelem certifikátu jakosti:
-ISO 9001:2009, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2008.

Komplexní výstavba.
Realizace:
-projektování staveb, technická příprava staveb, výpočty úspor zateplení, služby pro SVJ a ČSS, financování, nastavení dotačních titulů
-stavební mechanizace, zemní práce
-revitalizace staveb - panelové i zděné bytové domy
-zateplování objektů - průmyslové objekty, rodinné domy RD
-nízkoenergetické stavby a pasivní domy
-sádrokartonové konstrukce
-betonové lodžie, sanace lodžií
-nátěry fasády
-rekonstrukce interiérů.

Služby:
-pronájem, výstavba a stavba rámového lešení a stropního bednění Ringer.

Služby pro SVJ a ČSS:
-odborná konzultace nad stavebně technickým stavem objektu
-předběžné energetické posouzení stavby
-rozpočet stavby, tvorba záměru revitalizace
-rozpočítání nákladů stavby na bytové jednotky
-příprava listinných podkladů pro schůze v souladu s platnou legislativou.

Technická příprava stavby:
-energetický audit
-energetický štítek
-průkaz energetické náročnosti stavby
-projektová dokumentace pro provedení stavby
-stavební povolení
-tvorba podkladů pro potřeby dotačních titulů
-posouzení staveb
-záruční a pozáruční servis.

Financování stavby:
-nabídka nejvýhodnějšího bankovního úvěru
-získání podpory z dotačních programů - vyřízení a zajištění dotace z programu NOVÁ Zelená úsporám.

Provedení stavby:
-demolice objektů
-zemní práce strojem UNC
-výkopové práce
-zateplování objektů, domů
-výměna oken a dveří
-balkony, lodžie
-chodníky, parkoviště, hřiště, cyklostezky
-realizace střechy
-rekonstrukce rozvodů elektro, vodo-topo-plyn.

Registrovaní subdodavatelé ze seznamu odborných dodavatelů
Registrované materiály ze seznamu výrobků a technologií.


Reference:
-Audi UH
-Pod Svahy Uherské Hradiště - revitalizace
-Sportovní hřiště Mikulůvka Vsetínsko.
-Revitalizace ZŠ Červená cesta Kunovice.

IČ: 25595148
DIČ: CZ25595148
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Hůsek

Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

V době, kdy ceny energií každým rokem rapidně stoupají, je otázka úspory stále aktuálnější. Proč ale nespořit už při stavbě či rekonstrukci domu? Ptáte se jak? Odpověď vám dáme ve společnosti FAINSTAV. Naše stavební firma nabízí kompletní revitalizace bytových domů, ale i stavbu nových nízkoenergetických objektů. Vaše bydlení tak bude nejen krásné a pohodlné, ale také šetrné k vašim peněženkám.


Výstavba, pronájem rámového lešení, stropní bednění Zlín, Hradiště

Výstavba, pronájem rámového lešení, stropní bednění Zlín, Hradiště

Potřebujete firmu v okolí Uherského Hradiště pro pronájem rámového lešení Ringer? Můžete oslovit firmu FAINSTAV, s.r.o. Půjčujeme i stropní bednění. Naše firma zajistí i výstavbu, kompletní montáže a demontáže lešení Ringer a navrhneme optimální sestavu na daný objekt: - ocelové prvky jsou důkladným způsobem chráněny barvou – mají povrchovou ochranu proti rzi, nebo jsou pozinkovány, nebo vyrobeny z hliníku - s dvojitým zábradlím - samostatně montované a demontováné v každém poli lešení - k dispozici jsou pracovní podlahy vyrobené ze dřeva, oceli nebo z hliníku. Naši provozovnu najdete v areálu nemocnice Uherské Hradiště, J.E. Purkyně 365.


Zateplování, zateplení objektů, revitalizace bytových domů Zlínský kraj

Zateplování, zateplení objektů, revitalizace bytových domů Zlínský kraj

Pokud potřebujete ušetřit peníze na energiích, doporučujeme zateplení domu, fasády. U bytového domu je vhodné provedení revitalizace. Společnost FAINSTAV s.r.o. Uherské Hradiště má dlouholetou praxi při zateplování objektů i revitalizaci bytových domů. Zakázky provádíme především v regionu Zlínský kraj, ale také po celé České republice. Zajistíme také technickou přípravu staveb jako jsou energetické štítky, audity a vyřídíme dotační programy. Revitalizace je vhodná u panelových i zděných domů. Zateplení budovy provádíme u občanských i průmyslových staveb: Provádíme i další stavební práce: - zastřešení objektu - betonové lodžie, výměna zábradlí - okna, dveře - nátěry fasád, interiérů - dekorační povrchové úpravy. Projektování staveb. Pronájem a stavba lešení. Při revitalizaci vyřídíme dotaci v programu Zelená úsporám, zprostředkujeme nejvýhodnější bankovní úvěr.


Energetické štítky budov, průkaz energetické náročnosti Zlín

Energetické štítky budov, průkaz energetické náročnosti Zlín

Při zateplení bytových domů a paneláků se obraťte na stavební firmu FAINSTAV, s.r.o.. Při realizaci, revitalizaci nebo zateplení budovy a bytových domů provedeme zdarma termokamerové zkoušky včetně výtažných zkoušek, včetně vystavení průkazu energetické náročnosti budovy, obdržíte i energetický štítek budovy. Vyřešíme pro Vás i úsporu energie v programu zelená úsporám a nastavíme veškeré dotační tituly. Provádíme komplexní stavební služby od projektování staveb přes technickou přípravu staveb až po konečnou realizaci. Specializujeme se především na revitalizace panelových domů, průmyslových objektů a rodinných domů. Dále také realizujeme nízkoenergetické a pasivní stavby.


Revitalizace bytových domů a zateplení objektů Uherské Hradiště

Revitalizace bytových domů a zateplení objektů Uherské Hradiště

Firma FAINSTAV provádí veškeré zateplování, zateplení objektů a revitalizaci bytových domů. Revitalizace objektů, panelových a zděných domů, průmyslové objekty, rodinných domů je naší hlavní činností - komplexní zateplení rodinných domů a průmyslových objektů včetně přidružených prací - fasádní, vnitřní - výpočet úspor zateplení - zastřešení objektu - betonové lodžie, výměna zábradlí - okna, dveře - nátěry fasád, interiérů - dekorační povrchové úpravy Služby spojené s realizací a revitalizací objektu: - vyřídíme za vás dotaci v programu Zelená úsporám - nabídka nejvýhodnějšího bankovního úvěru - projektování staveb - technická příprava staveb - energetické audity a štítky - revitalizace objektů, panelové a zděné domy, průmyslové objekty, RD - nízkoenergetické a pasivní stavby - pronájem a stavba lešení.


Zpracování energetického štítku, termokamerové zkoušky zdarma Uherské Hradiště

Zpracování energetického štítku, termokamerové zkoušky zdarma Uherské Hradiště

FAINSTAV, s.r.o. nabízí zpracování energetického štítku bytových domů a termokamerové zkoušky zdrama při realizaci!!! Při realizaci, revitalizaci, zateplení bytového domu Vám provedeme termokamerové zkoušky včetně výtažných zkoušek a také zpracujeme energetický štítek zdarma!!! Naše firma provádí kompletní stavební služby jako je projektování staveb, technická příprava staveb. Řešíme úsporu v programu zelená úsporám a nastavíme veškeré dotační tituly. Hlavní naší činností je revitalizace panelových domů, průmyslových objektů a rodinných domů. Dále také realizujeme nízkoenergetické a pasivní stavby.


Bazar stavebnin fasádní vlna polystyren omítky, tmely Uh.Hradiště

Bazar stavebnin fasádní vlna polystyren omítky, tmely Uh.Hradiště

Firma FAINSTAV, s.r.o. provozuje bazar stavebnin: - minerální fasádní vlna tloušťky - 180mm formát 1000mmx500mm:230m2(1m2/350, -) - minerální fasádní vlna - tloušťky 100mm formát, 1000mmx500mm:200m2(1m2/200, -) - polystyren fasádní tl 100-120mm-cena na vyžádání - stěrkové a lepící tmely CT 83, 85-cena na vyžádání - stěrkové a lepící tmely Ekofix, Vazakryl-cena na vyžádání - zateplovací system Ceretherm Ceresit tl. 70-120mm - zateplovací system EKO-STZ Ekolak tl.70-120mm - dekorační fasádní omítky zrnitosti 1, 5-2mm.


Výstavba nízkoenergetických domů Uherské Hradiště

Výstavba nízkoenergetických domů Uherské Hradiště

FAINSTAV, s.r.o. se zabývá výstavbou nízkoenergetických domů. Pro výstavbu nízkoenergetických domů používáme systém Medmax nebo Thermodom. Nízkoenergetické a pasivní stavby: - maximální úspory spotřeby energií - maximální tepelná ochrana budov - ekologický systém - cenově dostupné.


Stavební bazar Uherské Hradiště

Stavební bazar Uherské Hradiště

Nabízíme: -minerální fasádní vlna tloušťky - 180mm formát 1000mmx500mm:230m2(1m2/350,-) -minerální fasádní vlna - tloušťky 100mm formát, 1000mmx500mm:200m2(1m2/200,-) -polystyren fasádní tl 100-120mm-cena na vyžádání -stěrkové a lepící tmely CT 83,85-cena na vyžádání -stěrkové a lepící tmely Ekofix,Vazakryl-cena na vyžádání -zateplovací system Ceretherm Ceresit tl. 70-120mm -zateplovací system EKO-STZ Ekolak tl.70-120mm -dekorační fasádní omítky zrnitosti 1,5-2mm.


Revitalizace bytových domů a zateplení objektů - Uherské Hradiště

Revitalizace bytových domů a zateplení objektů - Uherské Hradiště

Nabízíme zateplování, zateplení objektů, komplexní revitalizaci bytových a panelovývh domů: -komplexní zateplení RD a průmyslových objektů včetně přidružených prací -projekce,výpočet úspor zateplení,technická příprava stavby,financování stavby -střechy,izolace,zastřešení objektu -betonové lodžie, výměna zábradlí,sanace lodžií -okna, dveře -nátěry fasád, interiérů -výstavba,výstavba nízkoenergetických a pasivních objektů -program "Zelená úsporám".,Panel...Další produkty a služby
  • izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace proti stékající vodě, tepelné izolace
  • malování interiérů, nátěry dveří a zárubní, nátěry kovových konstrukcí, nátěry fasád, drobné zednické práce, aplikace tapet
  • instalace sádrokartonových podhledů, instalace sádrokartonových příček, instalace sádrokartonových předsazených stěn, montáž sádrokartonu do podkroví
  • bourání základů, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, demoliční práce
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • zemní práce, pozemní komunikace, stavba mostů, zpevňování ploch, inženýrské sítě, výstavba tramvajových tratí
  • kancelářské budovy, obchodní budovy, nákupní centra, veřejné budovy, zdravotnická zařízení
  • výstavba výrobních hal, výstavba skladových areálů, rekonstrukce výrobních objektů, výstavba parkovišť
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří
  • výstavba sportovních areálů, stavba tenisové kurty, výstavba fotbalová hřiště, stavby víceúčelová a školní hřiště, atletické dráhy výstavba


Související články
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s. divize Morava, oblast AT a speciálních prací.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů
Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Kompletní stavební práce a kanalizace
Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.