FAINSTAV, s.r.o.


Zelené náměstí 1291, Uherské Hradiště 686 01
Stavební společnost FAINSTAV, s.r.o. se zabývá širokým spektrem stavebních prací se specializací na revitalizaci bytových domů. Mezi naše činnosti patří také rekonstrukce budov, výstavba nízkoenergetických a pasivních rodinných domů i zhotovení pozemních komunikací či chodníků. Naše provozovny najdete v Uherském Hradišti a v Praze. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky.

Stavební práce, činnost:
- revitalizace bytových, panelových domů
- zateplování občanských, průmyslových staveb
- stavba rodinných domů, průmyslových budov
- rekonstrukce objektů, památek
- výstavba nízkoenergetických, pasivních rodinných domů
- rekonstrukce interiérů
- výstavba průmyslových objektů
- zemní práce
- zhotovení chodníků, pozemních komunikací
- cyklostezky
- veškeré stavební práce.

Zajistíme:
- stavební projekce
- zpracování investičních záměrů
- zpracování dokumentace pro stavební povolení, územní rozhodnutí
- výkon technického, autorského dozoru
- provedení modelu stavby ve 3D
- financování.

Jsme držiteli certifikátů kvality dle norem:
- ČSN EN ISO 9001:2009
- ČSN EN ISO 14001:2005
- OHSAS 18001:2008.

Ukázky námi realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti.

Středisko Čechy:
- Praha, Kupeckého 842/4
- tel.: 777 117 221

Produkty
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • realizace nízkoenergetických bytových jednotek, realizace pasívních domů, dřevostavby s tepelnou izolací
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • stavba nových bytových jednotek, developerské projekty, rezidenční bydlení, nové družstevní byt, prodej bytů, bytový areál
  • izolace spodních staveb, opláštění budov, tepelné izolace, zvukové izolace, izolace bazénů, protihluková izolace, izolace střech, izolace proti chemikáliím
  • výstavba inženýrských sítí, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch, stavba chodníků, úprava terénu, hloubení základů, výkopy pro bazény
  • rekonstrukce mostů, opravy rychlostních silnic, pozemní komunikace, zemní práce, inženýrské sítě, silniční a dálniční sítě
  • benzínové stanice, výrobní haly, výrobní závody, vodohospodářské stavby, textilní závody, strojírenské továrny


Související články
Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

Potřebujete využít služby firmy, která vám zpracuje projektovou dokumentaci? V tom případě vám může pomoci firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o., která se zaměřuje na zpracování projektové dokumentace. Často se jedná o projekty pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Firemní články
Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

V době, kdy ceny energií každým rokem rapidně stoupají, je otázka úspory stále aktuálnější. Proč ale nespořit už při stavbě či rekonstrukci domu? Ptáte se jak? Odpověď vám dáme ve společnosti FAINSTAV. Naše stavební firma nabízí kompletní revitalizace bytových domů, ale i stavbu nových nízkoenergetických objektů. Vaše bydlení tak bude nejen krásné a pohodlné, ale také šetrné k vašim peněženkám.


Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty

Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty

Chcete se pustit do výstavby či rekonstrukce a sháníte generálního dodavatele celé stavby? Nevíte si rady s revitalizací Vašeho objektu? Máte zájem o kompletní projekt s dodávkou na klíč,


Revitalizace bytových domů i průmyslových staveb Uherské Hradiště, zateplování staveb, rekonstrukce

Revitalizace bytových domů i průmyslových staveb Uherské Hradiště, zateplování staveb, rekonstrukce

Revitalizace bytových domů i průmyslových staveb Uherské Hradiště, zateplování staveb, rekonstrukce objektů a památek.


Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů, stavební práce, rekonstrukce, Uh. Hradiště

Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů, stavební práce, rekonstrukce, Uh. Hradiště

Výstavbu pasivních domů zajišťuje stavební firma FAINSTAV, s.r.o. z Uherského Hradiště. Stavíme moderní a maximálně úsporné objekty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.


Výstavba, pronájem rámového lešení, stropní bednění Zlín, Hradiště

Výstavba, pronájem rámového lešení, stropní bednění Zlín, Hradiště

Potřebujete firmu v okolí Uherského Hradiště pro pronájem rámového lešení Ringer? Můžete oslovit firmu FAINSTAV, s.r.o. Půjčujeme i stropní bednění. Naše firma zajistí i výstavbu, kompletní montáže a demontáže lešení Ringer a navrhneme optimální sestavu na daný objekt: - ocelové prvky jsou důkladným způsobem chráněny barvou – mají povrchovou ochranu proti rzi, nebo jsou pozinkovány, nebo vyrobeny z hliníku - s dvojitým zábradlím - samostatně montované a demontováné v každém poli lešení - k dispozici jsou pracovní podlahy vyrobené ze dřeva, oceli nebo z hliníku. Naši provozovnu najdete v areálu nemocnice Uherské Hradiště, J.E. Purkyně 365.


Zateplování, zateplení objektů, revitalizace bytových domů Zlínský kraj

Zateplování, zateplení objektů, revitalizace bytových domů Zlínský kraj

Pokud potřebujete ušetřit peníze na energiích, doporučujeme zateplení domu, fasády. U bytového domu je vhodné provedení revitalizace. Společnost FAINSTAV s.r.o. Uherské Hradiště má dlouholetou praxi při zateplování objektů i revitalizaci bytových domů. Zakázky provádíme především v regionu Zlínský kraj, ale také po celé České republice. Zajistíme také technickou přípravu staveb jako jsou energetické štítky, audity a vyřídíme dotační programy. Revitalizace je vhodná u panelových i zděných domů. Zateplení budovy provádíme u občanských i průmyslových staveb: Provádíme i další stavební práce: - zastřešení objektu - betonové lodžie, výměna zábradlí - okna, dveře - nátěry fasád, interiérů - dekorační povrchové úpravy. Projektování staveb. Pronájem a stavba lešení. Při revitalizaci vyřídíme dotaci v programu Zelená úsporám, zprostředkujeme nejvýhodnější bankovní úvěr.


Energetické štítky budov, průkaz energetické náročnosti Zlín

Energetické štítky budov, průkaz energetické náročnosti Zlín

Při zateplení bytových domů a paneláků se obraťte na stavební firmu FAINSTAV, s.r.o.. Při realizaci, revitalizaci nebo zateplení budovy a bytových domů provedeme zdarma termokamerové zkoušky včetně výtažných zkoušek, včetně vystavení průkazu energetické náročnosti budovy, obdržíte i energetický štítek budovy. Vyřešíme pro Vás i úsporu energie v programu zelená úsporám a nastavíme veškeré dotační tituly. Provádíme komplexní stavební služby od projektování staveb přes technickou přípravu staveb až po konečnou realizaci. Specializujeme se především na revitalizace panelových domů, průmyslových objektů a rodinných domů. Dále také realizujeme nízkoenergetické a pasivní stavby.


Revitalizace bytových domů a zateplení objektů Uherské Hradiště

Revitalizace bytových domů a zateplení objektů Uherské Hradiště

Firma FAINSTAV provádí veškeré zateplování, zateplení objektů a revitalizaci bytových domů. Revitalizace objektů, panelových a zděných domů, průmyslové objekty, rodinných domů je naší hlavní činností - komplexní zateplení rodinných domů a průmyslových objektů včetně přidružených prací - fasádní, vnitřní - výpočet úspor zateplení - zastřešení objektu - betonové lodžie, výměna zábradlí - okna, dveře - nátěry fasád, interiérů - dekorační povrchové úpravy Služby spojené s realizací a revitalizací objektu: - vyřídíme za vás dotaci v programu Zelená úsporám - nabídka nejvýhodnějšího bankovního úvěru - projektování staveb - technická příprava staveb - energetické audity a štítky - revitalizace objektů, panelové a zděné domy, průmyslové objekty, RD - nízkoenergetické a pasivní stavby - pronájem a stavba lešení.


Zpracování energetického štítku, termokamerové zkoušky zdarma Uherské Hradiště

Zpracování energetického štítku, termokamerové zkoušky zdarma Uherské Hradiště

FAINSTAV, s.r.o. nabízí zpracování energetického štítku bytových domů a termokamerové zkoušky zdrama při realizaci!!! Při realizaci, revitalizaci, zateplení bytového domu Vám provedeme termokamerové zkoušky včetně výtažných zkoušek a také zpracujeme energetický štítek zdarma!!! Naše firma provádí kompletní stavební služby jako je projektování staveb, technická příprava staveb. Řešíme úsporu v programu zelená úsporám a nastavíme veškeré dotační tituly. Hlavní naší činností je revitalizace panelových domů, průmyslových objektů a rodinných domů. Dále také realizujeme nízkoenergetické a pasivní stavby.


Bazar stavebnin fasádní vlna polystyren omítky, tmely Uh.Hradiště

Bazar stavebnin fasádní vlna polystyren omítky, tmely Uh.Hradiště

Firma FAINSTAV, s.r.o. provozuje bazar stavebnin: - minerální fasádní vlna tloušťky - 180mm formát 1000mmx500mm:230m2(1m2/350, -) - minerální fasádní vlna - tloušťky 100mm formát, 1000mmx500mm:200m2(1m2/200, -) - polystyren fasádní tl 100-120mm-cena na vyžádání - stěrkové a lepící tmely CT 83, 85-cena na vyžádání - stěrkové a lepící tmely Ekofix, Vazakryl-cena na vyžádání - zateplovací system Ceretherm Ceresit tl. 70-120mm - zateplovací system EKO-STZ Ekolak tl.70-120mm - dekorační fasádní omítky zrnitosti 1, 5-2mm.


Výstavba nízkoenergetických domů Uherské Hradiště

Výstavba nízkoenergetických domů Uherské Hradiště

FAINSTAV, s.r.o. se zabývá výstavbou nízkoenergetických domů. Pro výstavbu nízkoenergetických domů používáme systém Medmax nebo Thermodom. Nízkoenergetické a pasivní stavby: - maximální úspory spotřeby energií - maximální tepelná ochrana budov - ekologický systém - cenově dostupné.


Stavební bazar Uherské Hradiště

Stavební bazar Uherské Hradiště

Nabízíme: -minerální fasádní vlna tloušťky - 180mm formát 1000mmx500mm:230m2(1m2/350,-) -minerální fasádní vlna - tloušťky 100mm formát, 1000mmx500mm:200m2(1m2/200,-) -polystyren fasádní tl 100-120mm-cena na vyžádání -stěrkové a lepící tmely CT 83,85-cena na vyžádání -stěrkové a lepící tmely Ekofix,Vazakryl-cena na vyžádání -zateplovací system Ceretherm Ceresit tl. 70-120mm -zateplovací system EKO-STZ Ekolak tl.70-120mm -dekorační fasádní omítky zrnitosti 1,5-2mm.


Revitalizace bytových domů a zateplení objektů - Uherské Hradiště

Revitalizace bytových domů a zateplení objektů - Uherské Hradiště

Nabízíme zateplování, zateplení objektů, komplexní revitalizaci bytových a panelovývh domů: -komplexní zateplení RD a průmyslových objektů včetně přidružených prací -projekce,výpočet úspor zateplení,technická příprava stavby,financování stavby -střechy,izolace,zastřešení objektu -betonové lodžie, výměna zábradlí,sanace lodžií -okna, dveře -nátěry fasád, interiérů -výstavba,výstavba nízkoenergetických a pasivních objektů -program "Zelená úsporám".,Panel...