Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

FLOMAT s.r.o.

Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

Vstupní čisticí rohože jako praktická i estetická součást vstupních prostor administrativních budov, komerčních prostor, hotelů a restaurací i obytných domů tvoří nabídkový sortiment specializovaného prodejce FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě. Sortiment vstupních rohoží je rozšířen o venkovní i interiérové čisticí zóny včetně doplňků a příslušenství. Vyberte si z naší pestré nabídky vstupních čisticích rohoží a čisticích zón v e-shopu na webových stánkách flomat.cz nebo využijte našeho velkoobchodního prodeje.

Hyundai Slovácké strojírny
Slovácké strojírny, akciová společnost


Nivnická 1763, Uherský Brod 688 01
Telefon: +420 702 132 161

Hyundai Slovácké strojírny je autorizovaný prodejce a servis vozů Hyundai pro lokalitu Uherský Brod, Uherské Hradiště. Náš autosalon je nový, je postaven podle aktuálních světových trendů. Jde o největší a nejmodernější autosalon Hyundai v ČR.

Mezi skladovými vozy máme designově nadčasové SUV vozy Hyundai Bayon, Kona, Tucson, Staria i nové i20, i30 hatchback i kombi a Ioniq hybrid i electric.

Autosalon.
Pokud si u nás budete vybírat nový vůz, bude Vám k dispozici tým složený z řady profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti, ať už s prodejem nových a ojetých vozů, chodem autosalonu nebo v autorizovaném servisu.

Autorizovaný servis.
Poskytneme Vám kompletní servisní služby i péči o Váš vůz.
Můžete využít sezónní akce našeho servisu i pneuservisu a zakoupit příslušenství a autodoplňky pro současné modely Hyundai.

IČ: 00008702
DIČ: CZ00008702
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 1 mld. až 1,5 mld. Kč
Kontaktní osoba: Bc. Miroslava Kocianová

Telefon:
+420 702 132 161
+420 702 130 814
+420 800 800 900

Email:
hyundai@sub.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Bc. Miroslava Kocianová
funkce: zástupce ředitele
tel: +420 724 882 558
email: kocianova.miroslava@sub.cz

Ing. Ondřej Moravčík
funkce: vedoucí prodeje vozů Hyundai
tel: +420 702 265 078
email: moravcik.ondrej@sub.cz


GPS: 49°0′12.64″ N, 17°39′8.71″ E

QR kód firmy Hyundai Slovácké strojírny Slovácké strojírny, akciová společnost

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o.

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.


Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.


Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

PNEUcentrum Václavovič

Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu, jejich jakost významně ovlivňuje kvalitu jízdy a chování na silnici. Proto se výběr a seřízení nesmí podceňovat. Pokud svěříte výměnu pneu, opravu nebo prodej do rukou profesionálům, výsledek bude o úroveň vyšší. Navštivte PNEU Centrum Václavovič v Břeclavi a podívejte se, jak vypadá kvalitní profesionální pneuservis.