Hotel U hejtmana Šarovce****
ADMALUKA s.r.o.


Dvořákova 595, Uherské Hradiště 686 01

Stylový čtyřhvězdičkový hotel U hejtmana Šarovce nabízí příjemné prostředí a komfortní ubytování v Uherském Hradišti. Poctíme Vás luxusním ubytováním. Součástí hotelu je stylová irská restaurace a prostorná letní zahradní terasa s venkovním grilem.

Komfortní a stylově zařízené hotelové pokoje:
-2x 1lůžkový
-13x 2lůžkový
-1x 2lůžkový De-lux
-1 pokoj s bezbariérovým přístupem
-pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI, klimatizací
-recepce v provozu 24 hodin
-zapůjčení dětské postýlky zdarma
-možnost přistýlky - za poplatek
-hlídané parkoviště u hotelu
-přijímáme platební karty
-na požádání vypereme, vyžehlíme prádlo do druhého dne
-zajistíme odvoz z letiště Brno, Praha, Bratislava, Vídeň
-zajišťujeme zapůjčení automobilu
-zajistíme vstupenky do Slováckého divadla v Uherském Hradišti
-na požádání Vám zajistíme vstup do blízkého wellness centra

Catering:
- nabízíme možnost pořádání soukromých, narozeninových či rodinných nebo veřejných oslav a akcí, firemních večírků. Máme také možnost pronajmutí vinných sklepů a uložení vlastních vín k soukromé archivaci.

Gastronomie, pohostinství:
-stylová, nekuřácká Irská restaurace a letní zahrádka s grilem
-55 míst
-výborná obědová meníčka, obědové menu, obědy
-stylový salónek - 25 + 30 míst - pro pořádání rodinných a soukromých oslav, svatebních hostin, večírků, setkání, prezentací, narozenin, firemních akcí či školení
-vinotéka
-kongresová turistika
-teambulding
-možnost stylové pivnice v budově hotelu.

Hotel se nachází v královském městě Uherské Hradiště, které Vám nabízí množství zajímavostí, které stojí za vidění. Mezi významné památky se řadí barokní kašna na Masarykově náměstí, Lékárna U Zlaté koruny s pseudorenesanční fasádou a barokním interiérem, Nová radnice, komplex jezuitských budov atd.
Příjemnou relaxaci nabízí místní aquapark jehož nedílnou součástí je i moderní letní koupaliště.
Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu měšťanských vinných sklepů v Mařaticích.

IČ: 03568393
DIČ: CZ03568393
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Kamil Basovník

Restaurace a hotel U Hejtmana Šarovce Uherské Hradiště: Čtvrtou hvězdu si zasloužíme

Restaurace a hotel U Hejtmana Šarovce Uherské Hradiště: Čtvrtou hvězdu si zasloužíme

Vyhlášený hotel U Hejtmana Šarovce představuje velmi příjemnou možnost luxusního ubytování s restaurací v centru Uherského Hradiště v blízkosti Smetanových sadů. Pokud se rozhodnete pro cestu na Slovácko z pracovních důvodů, jedete za kulturou nebo jste z okolí a sháníte to pravé místo, kde se dobře najíst či kde uspořádat rodinnou oslavu, s restaurací a hotelem U Hejtmana Šarovce rozhodně nešlápnete vedle.


Stylová irská restaurace, obědové menu, obědy Uherské Hradiště

Stylová irská restaurace, obědové menu, obědy Uherské Hradiště

Stylová irská restaurace v Hotelu U hejtmana Šarovce Uherské Hradiště Vás zve na každodenní obědové menu. Hotelová restaurace je nekuřácká. Pro klienty, kteří k nám chodí na obědy připravujeme 4 druhy denního menu. Nabídku jídel měníme dle ročních období, pochutnáte si u nás celý den, připravujeme i minutky dle jídelního lístku. Pořádáme zde různé akce a zajímavé večery pro naše hosty s živou hudbou. V létě si u nás můžete posedět na zahrádce s grilem. Nabízíme možnost pronájmu restaurace na různé akce - firemní večírky, svatby, soukromé narozeninové rodinné oslavy. Pro uzavřenou společnost zde máme k dispozici salonek až pro 50 hostů . Zajistíme kompletní cateringové služby se službami ochotného personálu. Pokud holdujete vínu a máte rádi posezení ve vinném slípku, nabízíme možnost si jej v prostorách hotelu pronajmout.


Pronájem salonku na soukromé, firemní akce a svatby Uherské Hradiště

Pronájem salonku na soukromé, firemní akce a svatby Uherské Hradiště

Hotel U hejtmana Šarovce Uherské Hradiště svým klientům nabízí příjemné prostředí. Nabízíme pronájem salonku na svatby, soukromé oslavy i firemní akce. Kontaktujte nás ohledně rezervace na tel.:608901209. Stylová irská restaurace je prostorná, má nejen salonek, ale také letní zahradní terasu s venkovním grilem. Salónek nabízí 25 + 30 míst - je skvělý pro uspořádání rodinných a soukromých oslav, svatebních hostin, večírků, setkání, prezentací, narozenin, firemních teambuildingových akcí či školení. Možnost pronájmu i stylové pivnice v budově hotelu. Zajistíme catering, na školení pronajímáme salonek i s projektorem.


Uspořádání silvestrovské párty či vánočního večírku Uherské Hradiště

Uspořádání silvestrovské párty či vánočního večírku Uherské Hradiště

Šarovec je ideálním místem jak pro vánoční večírek či silvestrovskou párty. Pokud už dnes plánujete uspořádání Vášeho pracovního vánočního večírku nebo jen vánoční posezení s přáteli či silvestr pro Vaše blízké tak věřte, že díky včasné rezervaci můžete využít naši jedinečnou nabídku s velkorysou slevou na ubytování a řadu dalších výhod. Vánoční večírek s přáteli nebo kolegy: - sestavte si občerstvení i zábavný program podle Vašich představ - tradiční vánoční menu nebo tradiční vánoční bufet s teplými i studenými pokrmy - při rezervaci do 31. října dostanete slevu 10% Pokud k nám přijdete oslavit konec letošního roku, čeká Vás úžasný Silvestr karaoke párty, kde také pro Vás zajistíme: - saunování v nedalekém wellness centru - masáže přímo v našem hotelu - rezervaci vinného sklepa s cimbálovou muzikou - možnost zajistit nejen karaoke, ale i živou i reprodukovanou hudbu - nejlepší zpěváci dostanou odměnu. Neváhejte, přijímáme už i rezervace na Silvestrovskou párty!


Luxusní, komfortní ubytování ve stylovém hotelu v Uherském Hradišti

Luxusní, komfortní ubytování ve stylovém hotelu v Uherském Hradišti

Hotel U hejtmana Šarovce v Uherském Hradišti Vás uchvátí svým luxusním ubytováním a příjemným, komfortním prostřením. Nabízíme stylově zařízené hotelové pokoje a oblíbíte si i naši skvělou hotelovou irskou restauraci, kde v létě můžete využít prostornou venkovní zahrádku s grilem. Ubytujte se u nás v těchto pokojích -2x 1lůžkový -13x 2lůžkový -1x 2lůžkový De-lux -1 pokoj s bezbariérovým přístupem. Vybavení pokojů: -pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI, klimatizací -možnost zajištění přistýlky -v ceně ubytování je i snídaně. Služby hotelu: -doporučíme typy na výlety a zajímavé akce v okolí např. vstupenky do Slováckého divadla, místního wellness centra, aquaparku, koupaliště či návštěvu vinných sklepů. -možnost platit platební kartou -dle dohody vypereme a vyžehlíme prádlo -zajišťujeme odvoz z letiště Brno, Praha, Bratislava, Vídeň -zapůjčíme auto.


Letní grilování na terase v restauraci v Uherském Hradišti

Letní grilování na terase v restauraci v Uherském Hradišti

Restaurace ve stylovém hotelu U hejtmana Šarovce vás zve na skvělé letní grilování v Uherském Hradišti. Pátky, soboty i neděle grilujeme nejen maso, ale také uspokojíme i vegetariány – sýry, zelenina, letní saláty. Ve stylové irské restauraci je prostorná letní zahradní terasa s venkovním grilem, kde grilujeme všechny druhy masa, sýry a pochutnáte si na letních salátech. Nabízíme možnost pořádání soukromých, narozeninových či rodinných nebo veřejných oslav a akcí, firemních večírků. Pronajmeme také vinný sklípek.


Velikonoční posezení u cimbálu v neděli 20.dubna Uherské Hradiště

Velikonoční posezení u cimbálu v neděli 20.dubna Uherské Hradiště

Velikonoce 2014 Hotel U hejtmana Šarovce Vás zve na Velikonoční posezení u cimbálu – Neděle 20. Dubna 2014 od 18.00. K poslechu hraje cimbálová muzika Friška. Vstup 50,- Rezervace na 608901209 Dále pak: Zahrádka otevřena, moravské vínečko, moravské speciality, Muzika k posezení i k tanci, Ochutnejte čepovaný cider Kingswood, alkoholický nápoj z jablek rostoucích výhradně v sadech. Podává se na ledu, a je tím pádem dobrým a osvěžujícím společníkem pro vaše letní večery. Kingswood neobsahuje lepek, a tak jej mohou pít i celiaci.


U hejtmana Šarovce - Čtyřhvězdičkový hotel v Uherském Hradišti

U hejtmana Šarovce - Čtyřhvězdičkový hotel v Uherském Hradišti

Hotel U Hejtmana Šarovce se nachází v malebném prostředí v centru Uherského Hradiště. Co by kamenem dohodil, leží hrad Buchlov, zámek Buchlovice a město Mikulčice. Při pobytu v našem hotelu tak můžete buď objevovat krásy okolí, anebo jen odpočívat a užívat si prvotřídní služby v našem hotelu. Co vás u nás v hotelu čeká? - klimatizace, televize a WIFI v každém pokoji - 24hodinová recepce - stylová restaurace s propracovaným menu - hlídané parkoviště - bezbariérový přístup - praní a žehlení na požádání - odvoz z letiště Brno, Praha, Bratislava i Vídeň na požádání - zajištění zapůjčení automobilu - zajištění vstupenek do Slováckého divadla v Uherském Hradišti - zajištění vstupu do blízkého wellness centra Pořádáme tematické večery či taneční zábavy s živou hudbou a šéfkuchaři v naší kuchyni jsou vždy připraveni servírovat vám ta nejchutnější jídla. Naše stylová nekuřácká restaurace v irském stylu disponuje i letní zahrádkou s grilem, menu obměňujeme čtyřikrát do roka a na oběd máte výběr ze čtyř jídel. Restauraci, stejně jako hotelový salonek si můžete pronajmout pro vaše rodinné oslavy, večírky i svatební hostiny. Nabízíme vám také možnost cateringu, pořádání soukromých oslav a firemních večírků, pronájem vinných sklepů k pořádání různých akcí, uložení vlastních vín k soukromé archivaci, ale i uspořádání svatby vašich snů. Naše služby jsou skutečně široké. Nebojte se nás kontaktovat, abyste zjistili, zda dokážeme splnit i vaše přání a uspokojit vaše potřeby.Další produkty a služby
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek
  • prodej točeného piva, prodej lahvového piva, prodej tvrdého alkoholu, prodej likérů, pochoutky k pivu, výčepní zařízení
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding

Michal Netušil - Střechy Sukorady

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.