Ing. Michal Kašný - AutoDOOR
Vjezdové brány privátní i průmyslové – zakázková výroba, montáž

Ve společnosti AutoDOOR v Uherském Brodě navrhujeme, vyrábíme na zakázku a montujeme průmyslové i privátní vjezdové brány posuvné, křídlové či teleskopické. Maximálně spolehlivé vjezdové brány vyrábíme z kvalitních materiálů, prvotřídně zpracované do posledního detailu.

Privátní vjezdová brána posuvná - AutoDOOR Uherský Brod

Návrh, výroba a montáž průmyslových a privátních vjezdových bran včetně CAD dokumentace

Mnohaletá zkušenost v oblasti výroby a montáže dveřních a vratových systémů nás posunula mezi přední vyhledávané odborníky v oboru. Ať už realizujeme zakázkovou výrobu průmyslové či privátní vjezdové brány posuvné, křídlové či teleskopické, celý systém brány navrhneme do posledního detailu včetně CAD výkresové dokumentace a 3D pohledů.

Vjezdové brány privátní i průmyslové


Průmyslové vjezdové brány křídlové, posuvné volně nesené, teleskopické

V naší zámečnické dílně vyrobíme nejen hlavní vjezdovou bránu, ale i boční branku, sloupky a plotové díly. Průmyslová posuvná volně nesená brána může být vyrobena s různými druhy výplní, má samonosnou konstrukci, která se posouvá nad terénem. U křídlových vjezdových bran nabízíme jednokřídlou nebo dvoukřídlou variantu s otevíráním ven či dovnitř. Teleskopické vjezdové brány oceníte pro rychlé a pohodlné ovládání.

Průmyslové vjezdové brány teleskopické, posuvné, křídlové


Privátní vjezdové brány – důstojná reprezentace každé nemovitosti

Maximální kvalitu, nenáročný servis a vysoký komfort obsluhy si zajistíte pořízením vjezdové brány na váš soukromý pozemek. Je jen na vás, který typ vjezdové brány upřednostníte, zda posuvnou volně nesenou bránu, nebo teleskopickou bránu v 2 či 3křídlové variantě, anebo křídlovou bránu s automatickým dálkovým ovládáním dvou křídel až do 10-ti metrů šířky průjezdu.

Privátní vjezdové brány - zakázková výroba, montážGarážová vrata

Garážová vrata

Průmyslová a privátní garážová vrata sekční, rolovací, křídlová, posuvná

Protipožární dveře, uzávěry, vchodové dveře

Protipožární dveře, uzávěry, vchodové dveře

Vstupní dveře rodinných domů, protipožární vrata, dveře, uzávěry

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Vjezdové brány privátní i průmyslové – zakázková výroba, montáž