TOVA - Plus
Tomáš Vachunek


SNP 4748, Zlín 760 05

Kompletní slaboproudé a silnoproudé elektro práce.
NON STOP elektro havárie - havarijní služba.

Zabezpečovací technika.
Kamerové a dohlížecí systémy.
Anténní rozvody ( STA / SAT / TV ).
Domovní zvonky a videozvonky.
Přístupové systémy, evidence pohybu osob, docházkové systémy.

Telekomunikace.
Audio technika a ozvučení.
Datové sítě.
Servis průmyslové elektroniky.
Silnoproudé el. instalační a servisní práce.
Hromosvody.
Revize elektro, ručního nářadí a spotřebičů.

Domácí manžel - vše v oboru elektro.

IČ: 46286845
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Tomáš Vachunek

Elektromontáže, kamery, zabezpečení, zvonky, antény pro firmy i domácnost Zlín

Elektromontáže, kamery, zabezpečení, zvonky, antény pro firmy i domácnost Zlín

Společnost TOVA - Plus ze Zlína Vám poskytuje kompletní slaboproudé a silnoproudé elektro práce, specializuje se na kamerové a dohlížecí systémy, zabezpečovací techniku, zvonky a anténní a televizní rozvody pro firmy i domácnosti. Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám v oblasti elektro prací zajistí odborné služby založené na dlouhodobých zkušenostech a jejíž prioritou bude především Vaše spokojenost s cílem najít nejoptimálnější řešení Vašich požadavků? Pak jste na správném místě! TOVA - Plus Vám nabízí spolupráci v oblasti Slaboproud - kamerové a dohlížecí systémy - zabezpečení - identifikace pohybu a přístupu osob - anténní a televizní rozvody - domovní, video zvonky, komunikace - přístupové systémy - datové a počítačové sítě - audio technika, ozvučení - kompletní instalace a servis Silnoproud - instalační a servisní práce - revize hromosvodů, spotřebičů atd. - montáž bleskosvodů - výroba rozvaděčů - dohledání a trasování vedení Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 603854510 či mailu tova-plus@volny.cz. Jsme připraveni Vám maximálně vyjít vstříc!


Zabezpečovací, kamerové, přístupové systémy, digitalizace Zlín

Zabezpečovací, kamerové, přístupové systémy, digitalizace Zlín

Nabízíme: -Kompletní slaboproudé a silnoproudé elektro práce -Elektronické zabezpečovací systémy -Digitalizace -Satelelitní a TV rozvody -Uzavřené kamerové systémy -Telekomunikace -Přístupové systémy, evidence pohybu - osob, docházkové systémy.Další produkty a služby
  • prodej a montáž alarmů, alarmové systémy, kamerové systémy, zabezpečení domů, požární signalizace, komunikační systémy
  • satelitní přijímač, antény, satelitní technika, servis televizních antén, prodej a montáž satelitního zařízení
  • instalace elektrických spotřebičů, sporáky, bojlery, pračky, myčky, průtokové ohřívače, montáž slaboproudých a nízkopaměťových rozvodů


Související články
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

Společnost AZ elektroprojekce nabízí zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.


Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany
Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

Požáry, nejrůznější nehody či vloupání jsou nemilé situace, se kterými je však potřeba počítat. Aby jejich následky byly co nejmenší, vyplatí se instalace elektronických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace či bezpečnostních kamer. Díky těmto zařízením budete mít váš objekt pod kontrolou a v případě výjimečné situace bude okamžitě podáno hlášení na pult centrální ochrany.


PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém
PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.