TENIS MLADCOVÁ


Vinohrádek 493, Zlín - Mladcová 760 01
Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová již od roku 2002 poskytuje zájemcům z řad dětí i dospělých možnost získání rekreačních i závodních tenisových dovedností. Na ploše téměř 30 000m2 klientům nabízí kompletně zařízený rozsáhlý tenisový areál, který je situován v těsném sousedství lesní zeleně.

Tenisové kurty
- 4 kurty v kryté hale - umělý odpružený povrch Durflex 2000 Cushion, který je oficiálním povrchem IFT
- 6 venkovních antukových kurtů - vybudováno hlavním dodavatelem povrchů pro zápasy českého daviscupového týmu

Tenisové zázemí
- šatny, sociální zařízení, bar
- rehabilitace - finská sauna, whirlpool
- prodejna tenisového zboží značky PRINCE
- tenisový servis - vyplétání, drobné opravy raket
- cyklozahrádka, dětské hřiště
- bezplatné připojení k internetu WiFi

Tenisová škola
- zaměření na mládežnický tenis - tenisový oddíl SK Zlín Mladcová má přibližně 240 členů
- výkonnostní i rekreační tenis
- trénink dětí ve všech kategoriích - minitenis, babytenis, tenisová přípravka, žákovská družstva
- pravidelná účast na regionálních i celorepublikových soutěžích

Výuka tenisu
- trénink zkušenými trenéry z řad bývalých československých reprezentantů, účastníků turnajů ATP
- pořádání turnajů v letním i zimním období

Tenisové tábory
- příměstské tábory pro děti ve věku 5-15 let
- každoroční pořádání v období letních prázdnin

Produkty
  • fotbalový stadion, tenisové kurty, sportovní haly, hřiště v areálu, údržba a čištění hřišť, fotbalový a hokejový klub, sportovní oddíl
  • squashový areál, tenis a ricochet, tenisové kurty, rakety a míčky pro tenis

Rodinné vinařství Klíma Rakvice, řízená degustace, ochutnávka vín.

Rodinné vinařství Klíma Rakvice, řízená degustace, ochutnávka vín

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí.

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Hotel JEZERKA s.r.o.

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.


Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své si tu přijde zkrátka každý.


Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel JEZERKA s.r.o.

Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel, který nabízí kompletní služby pro firmy, páry i rodiny s dětmi? To je Hotel Jezerka v Seči. Nabízíme útulné ubytování, luxusní wellness & spa, plně vybavené konferenční sály i vybrané speciality české i zahraniční kuchyně. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo firemní večírek, u nás si přijdete na své.


Firemní články
Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Špičkoví tenisté potřebují už od útlého dětství to nejlepší zázemí a trenéry. Ve zlínském SPORT KLUBU Mladcová to víme, a proto malým nadějným sportovcům poskytujeme kvalitní kurty, ty nejlepší trenéry a týmovou podporu. Nezapomínáme ale ani na amatérské tenisové nadšence, kteří si u nás po odvedené práci na kurtu mohou dopřát také odpočinek.


Sportovní tenisový areál, tenisové haly, kurty, výuka tenisu Zlín

Sportovní tenisový areál, tenisové haly, kurty, výuka tenisu Zlín

Stal se tenis nedílnou součástí Vašeho života a Vy chcete mít možnost získavat a zlepšovat své rekreační i závodní dovednosti v tenisovém areálu, který Vám poskytne kvalitní zázemí a kompletní servis? Pak jste na správném místě! Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová Vám v rozsáhlém sportovním tenisovém areálu na více než 30000m2 exkluzivně nabízí - 10 kurtů (4 kurty v kryté hale - oficiální povrch ITF Durflex 2000 Cushion, 6 antukových venkovních kurtů) - šatny, sociální zařízení, bar - saunu, whirlpool - prodejnu tenisového zboží značky PRINCE - tenisový servis - vyplétaní, opravy - cyklozahrádku, dětské hřiště Zájemcům z řad dětí, mládeže i dospělých Tenisový oddíl ve Zlíně poskytuje - výuku tenisu - trénink především mládežnických kategorií pod vedením zkušených trenérů z řad bývalých československých reprezentantů - pořádání turnajů v letním i zimním období - příměstské tenisové tábory pro děti ve věku od 5 do 15 let Přijďte si zahrát do našeho sportovního areálu umístěném v krásné Zlínské přírodě a přesvědčte se na vlastní kůži, že u nás se hraje tenis nejlépe!


Tenisové příměstské tábory o letních prázdninách, výuka tenisu Zlín

Tenisové příměstské tábory o letních prázdninách, výuka tenisu Zlín

Tenisový klub Zlín-Mladcová pořádá o letních prázdninách tradiční příměstské tenisové tábory - kombinaci výuky tenisu, soutěží, zábavy i překvapení, kde se Vaše děti rozhodně nudit nebudou. Srdečně zvány jsou všechny soutěživě naladěné holky i kluci ve věku od 4 do 17 let bez ohledu na to, zda s tenisem úplně začínají či jsou již pokročilejšími hráči. V týdenních kurzech probíhajících o letních prázdninách bude probíhat nejen výuka tenisu pod odborným vedením, ale také spousta souteží, her i závěrečný turnaj o hodnotné ceny, na své si tedy přijde opravdu každý. Hrát budeme na 6 antukových kurtech a 4 kurtech s umělým povrchem, v případě nepříznivého počasí je připravena tenisová hala. Pro děti je zajištěn oběd, dopolední a odpolední svačinka i celodenní pitný režim. Tábory za cenu 2900,- Kč budou probíhat v areálu Tenisového klubu Zlín - Mladcová. Veškeré podrobnější informace Vám rádi poskytneme a přihlášky přijímáme na telefonním čísle 602715441. Těšíme se na Vás a na léto plné tenisových zážitků!


Tenis v hale, zimní období Zlín

Tenis v hale, zimní období Zlín

Zimní tenisová sezóna je v plném proudu a tenisový oddíl SK Mladcová pro Vás pro toto období připravil možnost zahrát si v komfortně vybavených halách ve Zlíně. Čekají na Vás 4 kryté kurty, ve kterých hrajeme na umělém odpruženém povrchu Durflex 2000 Cushion, který je oficiálním povrchem ITF. Neváhejte a přijďte si do našeho areálu užít chvíle aktivního odpočinku při tenisových trénincích či utkáních. Na setkání s Vámi se těší tenisový oddíl SK Mladcová!


Předprodej permanentek, termínů na zimní sezónu, tenis Zlín

Předprodej permanentek, termínů na zimní sezónu, tenis Zlín

Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová Vám již nyní nabízí předprodej permanentek a možnost rezervace těch nejlepších termínů pro Váš tenisový trénink v zimním období. V rozsáhlém tenisovém areálu na ploše téměř 30 000m2 na Vás kromě 6 venkovních antukových kurtů čekají 4 tenisové kurty umístěné v kryté hale, ve které hrajeme na umělém odpruženém povrchu Durflex 2000 Cushion - oficiálním povrchu ITF. Kromě špičkových kurtů je pro Vás připraveno kvalitní zázemí - šatny, sociální zařízení a bar. K následné rehabilitaci po hře můžete využít finskou saunu a whirlpool, pro nejmenší je připraveno dětské hřiště. Vsaďte na jistotu a objednejte si permanentky či termíny pro Vaši hru již nyní! Zimní sezóna za chvíli začíná!