SEEKER, s.r.o.


Rybníky VIII B326, Zlín 760 01

Společnost SEEKER, s.r.o. Vám nabízí komplexní služby v oblasti úspory energie s využitím světelné LED technologie značky SmiLED. S důrazem na osobní přístup klientům poskytuje kompletní dodávku LED technologie na klíč. Zajišťujeme LED osvětlení pro výrobní haly, kanceláře, obchody i sklady. Zajistíme instalaci těchto svítidel, díky kterým můžete dosáhnout průmyslové úspory energie.

1. Analýza stávajících světelných zdrojů
2. Návrh alternativního LED osvětlení
3. Výpočet velikosti úspor, investice a návratnosti
4. Návrh na financování investice
5. Montáž, likvidace starých světelných zdrojů
6. Záruční a pozáruční servis

LED zdroje SmiLED, opatřené certifikáty CE, RoHS, TUV a UL, se vyznačují nízkou energetickou náročností, nízkou tepelnou emisí a dlouhou životností, čímž přispívají k ekologickému chování a ochraně životního prostředí. V rámci širokého sortimentu LED zdrojů Vám společnost SEEKER, s.r.o. nabízí:

- LED žárovky
- LED Bodovky
- LED Trubice
- LED Panely
- LED Pásky
- LED Interiérová svítidla
- LED Průmyslová svítidla
- LED Venkovní svítidla
- LED Sálová svítidla
- LED Příslušenství.

IČ: 47906383
DIČ: CZ47906383
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Čížek

Počáteční investice do LED osvětlení se vrátí rychlostí světla

Počáteční investice do LED osvětlení se vrátí rychlostí světla

LED technologie si pomalu, ale jistě, razí cestu i do českých firem (sklady, výroba, obchody, kanceláře) a domácností. A je to dobře. LED osvětlení je totiž vysoce efektivním řešením, jak svítit nejen v interiéru, ale také exteriéru a zároveň ušetřit spoustu peněz za elektřinu. A my v SEEKER jsme přesvědčeni, že tak je to správně.


Dodávka LED technologie, osvětlení na klíč, průmyslová úspora energie Zlín

Dodávka LED technologie, osvětlení na klíč, průmyslová úspora energie Zlín

Dodávku LED technologií, osvětlení klíčů či průmyslovou úsporu energie zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o. ve Zlíně, která je Vaším ideálním partnerem pro kompletní realizaci LED osvětlení s cílem úspory elektrické energie. Ve spolupráci s dodavatelem světelné technologie SmiLED a důrazem na osobní přístup Vám firma SEEKER, s.r.o. zajistí kompletní dodávku LED technologie na klíč, a to včetně - analýzy aktuálního stavu světelných zdrojů - návrhu nahrazení světelných zdrojů LED osvětlením - výpočtu úspor, návratnosti, velikosti investice - návrhu na financování - montáže, likvidace starých zdrojů - záručního i pozáručního servisu Investujte do výměny Vašeho klasického osvětlení za LED zdroje SmiLED - společnost SEEKER, s.r.o. je připravena udělat vše pro Vaši maximální spokojenost a úsporu financí.


Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín

Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín

Svítidla, LED zdroje SmiLED i úsporné osvětlení na klíč realizuje firma SEEKER, s.r.o., která V8m nabízí komplexní služby v oblasti svítidel a osvětlení. Chcete ušetřit výdaje za elektřinu v halách, kancelářích nebo na prodejnách? Společnost SEEKER, s.r.o vám udělá analýzu stávajícího stavu a navrhne pro vás úsporné řešení, díky kterému ušetříte, pomůže s financováním investice z úspory. Návrh, prodej, dodávka, instalace, servis: - LED technologie na klíč - LED zdroje SmiLED, světelná technologie značky SmiLED - LED žárovky - LED bodovky - LED trubice - LED panely - LED pásky - LED interiérová svítidla - LED průmyslová svítidla - LED venkovní svítidla - LED sálová svítidla. SEEKER, s.r.o. - váš spolehlivý dodavatel světelné technologie značky SmiLED.


E-shop LED pásky, panely, interiérová, venkovní, průmyslová svítidla Zlín

E-shop LED pásky, panely, interiérová, venkovní, průmyslová svítidla Zlín

E-shop s LED páskami, panely, interiérovými, venkovními i průmyslovými svítidly realizuje společnost SEEKER, s.r.o., dodavatel světelné technologie značky SmiLED. LED zdroje SmiLED se vyznačují nízkou energetickou náročností, dlouhou životností a nízkou emisí odpadního tepla a jsou tak ideální investicí na cestě k úspornějšímu svícení a zdravějšímu životu šetrnému k životnímu prostředí. LED pásky - samolepící pásky s vysokou svítivostí - široké spektrum využití v interiérech - různé délky i barvy LED panely - dobré osvětlovací vlastnosti, dlouhá životnost - využití všude tam, kde klasické zářivky Interiérová svítidla - stropní - nástěnná - podhledová Venkovní svítidla - pouliční - fasádní Průmyslová svítidla - závěsná - přenosná - halogeny Neváhejte a obraťte se na společnost SEEKER, s.r.o., která Vám nabízí komplexní služby v oblasti úspory elektrické energie s využitím LED technologie SmiLED.


Prodej, e-shop LED technologie, žárovky, bodovky, trubice Zlín

Prodej, e-shop LED technologie, žárovky, bodovky, trubice Zlín

Prodej na eshopu LED technologií, žárovek, bodovek či trubic zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o., která Vám jako specialista a dodavatel světelné technologie značky SmiLED v rámci internetového obchodu nabízí sortiment, který Vám pomůže významně uspořit elektrickou energii. Z širokého sortimentu zboží, jenž firma SEEKER, s.r.o. prodává, si jistě vybere každý - žárovky - závěsné, všesměrové, nástěnné, svíčky - bodovky - trubice - T5, T8, T12, G11 Neváhejte a obraťte se na společnost SEEKER, s.r.o., protože to je Váš spolehlivý dodavatel LED technologií značky SmiLED.Další produkty a služby
  • noční lampičky, stolová svítidla, koupelnová osvětlení, osvětlení interiéru, venkovní osvětlení, úsporné žárovky

Svatební výzdoba POSPA

Související články
Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.


Detail, na kterém záleží konečný výsledek
Detail, na kterém záleží konečný výsledek

Současná doba dává mnoho prostoru odborníkům na designové návrhy interiérů i exteriérů. Můžeme mít nejnovější výstřelky, ale také například světla ve stylu retro. Co však zůstává vždy stejné, je požadavek na nejvyšší kvalitu. A pokud se k tomu přidá doprava zdarma, pak už není co řešit.


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.