DVEŘE a PODLAHY s.r.o.


Krátká 4447, Zlín 760 01
Společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. se sídlem ve Zlíně dlouhodobě působí v oblasti prodeje a montáží dveří, podlahových materiálů, obvodových a kobercových lišt, kování a dalšího sortimentu. Zajišťujeme renovaci i pokládku interiérových a terasových podlah i montáž vchodových dveří.

Dveře značky Sapeli, Dextüra, Sande, TRIX MORAVA
-interiérové dveře
-venkovní, vchodové dveře Loprais
-bezpečnostní dveře Bedex
-typ dveří - otočné, posuvné, skládací
-stropní a nástěnné systémové panely Meister
-dveře do kanceláří, do domácností, pro sportovní haly
- celoskleněné dveře a stěny Jap, Styles.

Prodej, pokládka podlah
-veškeré podlahové krytiny
-interiérové podlahy - dřevěné podlahy (marmoleum), laminátové podlahy, přírodní linoleum, vinyl, PVC, pryž, korek, sportovní podlahy
-exteriérové podlahy - dřevěné masivní a dřevoplastové Twinson
-průmyslové podlahy
-terasové podlahy

Renovace podlah
- úpravy a renovace bezprašnou technikou
- kompletní práce včetně závěrečného úklidu
- postup: několikanásobné broušení, lakování, mezibroušení, impregnace
- realizace bez narušení chodu domácnosti či pracoviště

Sadrokartonářské práce
-Půdní vestavby - práce pro výstavbu či rekonstrukci půdních bytových prostor, výstavba podkrovních místností
-Rekonstrukce interiérů - kompletní sádrokartonové práce určené pro rekonstrukci interiérů starších rodinných domů či bytů
-Rekonstrukce kancelářských prostor - výstavba moderních sádrokartonových systémů
-Výstavba nových projektů - domů, bytů, kanceláří atd.
-Subdodávky montážních prací.

Systémy požární ochrany Rigips, AMF.
Požární ucpávky HILTI.

Další produkty a služby
  • dřevěné parkety, masivní dubová prkna, vícevrstvé parkety, zámecké parkety, renovace a broušení parket, pokládka podlah
  • textilní podlahové krytiny, dovoz koberců, kusové koberce, celoplošné koberce, zátěžové koberce, pokládka luxusních koberců
  • laminátové plovoucí podlahy, pokládka podlahových krytin, vinylové dílce, bytové linoleum, moderní podlahové systémy
  • pokládka podlah, broušení podlah, renovace parket, pastování podlah, pokládka koberců, odstraňování koberců
  • instalace sádrokartonových podhledů, instalace sádrokartonových příček, instalace sádrokartonových předsazených stěn, montáž sádrokartonu do podkroví
  • výroba dřevěných oken, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna, kastlová a rustikální okna, dřevokarbonová okna

Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním domem, okres Strakonice.

Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním domem, okres Strakonice

Dermatologická ambulance, klinika s kožní ambulancí a plastickou chirurgií.

Dermatologická ambulance, klinika s kožní ambulancí a plastickou chirurgií

Související články
Průmyslové podlahy všeho druhu, aneb vyberte si správný typ podlahy

FLOMAT s.r.o.

Průmyslové podlahy všeho druhu, aneb vyberte si správný typ podlahy

Firma FLOMAT s.r.o. je specializovaný prodejce rohoží, podlah a různých typů podlahovin. Podlaha je v každé průmyslové budově velice důležitá. Je to první část, kterou člověk zaregistruje, když vejde do místnosti. Ovšem průmyslové podlahy splňují také vyšší nároky a požadavky pro své používání a proto jsou zde možnosti, které vám tato společnost ráda představí.


Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

NOKO Servis s.r.o.

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.


Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

BOMA PARKET s.r.o.

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Pokud se na vinylové podlahy podíváme obecně, tak mají mnoho výhod. Unikátní patentová technologie umožní, že se tyto podlahy plnohodnotně přizpůsobí a zakryjí jakékoliv nedostatky povrchu. Propojenost vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou umožní snížení přenosu hluku, ale také velice dobrou tepelnou izolaci.


Další produkty a služby
Celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní

Celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní

U společnosti DVEŘE a PODLAHY s.r.o. se sídlem ve Zlíně nabízíme celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní.


Interiérové dveře Sande a celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus

Interiérové dveře Sande a celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus

Interiérové dveře Sande i celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus najdete u firmy Dveře a Podlahy s.r.o. Vzorkovou prodejnu můžete navštívit přímo ve Zlíně, zajistíme i jejich montáž.


Prodej, montáž venkovní, vchodové dveře Loprais Zlín

Prodej, montáž venkovní, vchodové dveře Loprais Zlín

Prodej a montáž venkovních, vchodových dveří Loprais realizuje česká firma DVEŘE a PODLAHY s.r.o., která se specializuje na interiérové, vchodové i bezpečnostní dveře. Ve vzorkové prodejně ve Zlíně je Vám k dispozici profesionálně vyškolený personál, který Vám ochotně poradí s čímkoli budete potřebovat. Řešíte-li otázku venkovních dveří, jež budou esteticky zajímavou a zároveň bezpečnou branou do soukromí Vašeho domova či práce, nabízí Vám společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. širokou škálu kvalitních vchodových dveří značky Loprais. Ty se vyznačují těmito vlasnostmi - výroba na CNC strojích s vysokou přesností - materiál ze speciálních lamel smrk, modřín, dub či meranti - provedení EURO 68 či 78 - dvojité (trojité) těsnění po celém obvodu - bezpečnostní závěsy - zdvojené výplně s tepelnou mezivrstvou - tříbodový bezpečnostní zámek Nezanedbejte výběr Vašich venkovních dveří a obraťte se na profesionály ve společnosti DVEŘE a PODLAHY s.r.o., kteří Vám odborně poradí a zároveň zajistí veškerý servis a montáž.


Prodej, pokládka venkovní terasy Twinson Zlín

Prodej, pokládka venkovní terasy Twinson Zlín

Hledáte designově jedinečný materiál s ideálními vlastnostmi pro použití na venkovních terasách, okrajích bazénů či chodnících? Pak jste na správném místě! Zlínská společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. Vám nabízí unikátní kompozitní materiál Twinson, který v sobě spojuje výhody dřeva a PVC. Kromě přírodního vzhledu materiál Twinson vyniká těmito vlastnostmi - pevnost, mechanická odolnost, voděvzdornost - unikátní neklouzavý povrch - materiál Twinson nešedne, nezarůstá mechem, odpuzuje hmyz - snadná kombinovatelnost jednotlivých prvků - snadná montáž - ochrana životního prostředí díky moderní výrobě Neváhejte a obraťte se na společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o., která Vám kromě prodeje jedinečného materiálu Twinson nabízí jeho kompletní pokládku.


Prodej, pokládka interierové podlahy Marmoleum Zlín

Prodej, pokládka interierové podlahy Marmoleum Zlín

Firma DVEŘE a PODLAHY s.r.o. se díky svým dlouholetým zkušenostem zaměřuje na prodej a pokládku interiérové podlahy a podlahoviny Marmoleum. Dodáváme podlahy značek Meister, Magnum, Meandr Parquet, Tilo a Floor forever. Interiérové podlahy - podlahoviny Marmoleum: Laminát -rychlá instalace, cenová dostupnost a moderní design Přírodní linoleum -dlouholetá životnost, snadno opravitelné a především jsou vhodné pro alergiky Vinyl -odolné k vlhkému prostředí, napodobeniny dřeva, kamene a dlaždic PVC -jednoduchá a velmi přizpůsobivá podlaha Pryž - dlouhodobá životnost, měkké a velmi pružné Korek -dokonalé zvukové vlatnosti, skvělá tepelná izolace Dýha -skutečné dřevo, elegantní a vzdušný materiál. Také se zaměřujeme na sportovní podlahy, kde využíváme nejvhodnější materiály dle konkrétního sportovního využití. Naši školení zaměstnanci vám vždy poskytnou odbornou pomoc a vyhoví vašemu přání.


Renovace podlah Zlín

Renovace podlah Zlín

Společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. Vám se zárukou kvality a spolehlivosti v rámci Zlínského kraje nabízí renovaci podlah bezprašnou technikou! Potřebujete oživit a revitalizovat staré parkety, prkennou podlahu či dřevěnné schodiště? Pak jste na správném místě! Svěřte Vaši podlahu do rukou odborníků a přesvědčte se, že i zašlé parkety mohou zase vypadat jako nové. Renovaci podlahy provede společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. dle Vašich přání a požadavků tak, aby nenarušila běžný chod Vaší domácnosti či pracoviště a to bezprašnou technikou, která zahrnuje následující postup - několikanásobné broušení - lakování - mezibroušení - impregnace Přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků a obraťte se na profesionály - společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o..


Prodej, montáž bezpečnostní dveře Bedex Zlín

Prodej, montáž bezpečnostní dveře Bedex Zlín

Společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v oboru Vám nabízí jednoduché a komfortní řešení při prodeji a montáži bezpečnostních dveří Bedex. Je pro Vás soukromí Vašeho domova či kanceláře důležitá? Pak právě pro Vás je nabídka společnosti DVEŘE a PODLAHY s.r.o. určena. Poradí Vám zde s výběrem ověřených značek bezpečnostních dveří a veškerý servis a montáž zajistí za Vás. Bezpečnostní dveře Bedex vynikají těmito vlastnostmi - kvalitní strojírenské zpracování - prvotřídní materiály - vysoká konstrukční kvalita - odolnost vůči mechanickému poškození a ohni Ušetřete si starosti a obraťte se na odborníky ve společnosti DVEŘE a PODLAHY s.r.o. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Prodej, montáž interiérové dveře Sapeli, Korco, Dextüra Zlín

Prodej, montáž interiérové dveře Sapeli, Korco, Dextüra Zlín

Společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. je Vaše sázka na jistotu! Jako specialista na kompletní realizaci dveří, koupelen a sádrokartonů Vám nabízí prodej a montáž širokého sortimentu interiérových dveří značek Sapeli, Korco a Dextüra. Jelikož víme, že interiérové dveře jsou cestou k Vašemu pohodlnému a příjemnému bydlení a zároveň důležitou součástí kancelářského prostředí, nabízíme Vám různé typy, modely i povrchy dveří, to vše s cílem vaší maximální spokojenosti. Neváhejte a obraťte se na společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o., ve které Vám ochotně poradíme s výběrem a veškeré práce zařídíme za Vás!


Terasy, terasové podlahy, fasády, sauny, nábytek ThermoWood Zlín

Terasy, terasové podlahy, fasády, sauny, nábytek ThermoWood Zlín

Firma DVEŘE a PODLAHY s.r.o. nabízí jedinečný produkt svého druhu a to terasy, terasové podlahy, fasády, sauny a nábytek ThermoWood. ThermoWood je tepelně upravné dřevo z finské borovice. Produkty zpracované touto technologií umožňují úspěšné použítí dřevěných materiálů slabší dimenze z tuzemských zdrojů. Jejich užitné vlastnosti a prodloužená doba životnosti je staví na úroveň tropických dřevin. Produkty ThermoWood jsou naprosto ekologické a splňují přísné standardy kvality. ThermoWood se vyrábí tepelným zpracování (v teplotním rozmezí 160 až 125 stupňů celcia), při kterém dochází ke změně vnitřní struktury, fyzikálních a mechanických vlastností dřeva. Tepelné zpracování může být použito pro úpravu vlastností dřeva na základě potřeb předpokládaného účelu použití. Odlišné teploty, doba zpracování a techniky sušení propůjčují ošetřenému dřevu různé výsledné vlastnosti, které jsou tepelným procesem pozitivně změněny. Jedná se o rozměrovou a tvarovou stálost, tepelnou vodivost, odolnost proti hnilobš, dřevokazným škůdcům a flexivilitu dřeva při úpravě do různých tvarů a forem. Celý výrobní proces je naprosto ekologický a využívá jen teplo a vodní páru bez přídavku jakýchkoliv chemických prostředků.


Prodej, montáž bezpečnostní, vchodové dveře, Sapeli, Korco, Loprais, Bedex Zlín

Prodej, montáž bezpečnostní, vchodové dveře, Sapeli, Korco, Loprais, Bedex Zlín

DVEŘE a PODLAHY s.r.o. nabízí prodej, montáž, instalace dveří značky Sapeli a Korco: -interiérové dveře -venkovní, vchodové dveře Loprais -bezpečnostní dveře Bedex -typ dveří - otočné, posuvné, skládací -stropní a nástěnné systémové panely Meister -dveře do kanceláří, domácností, pro sportovní haly. Nejen dveře, ale nabízíme také pokládku podlah ve Vašem domě či bytě a vyberete si z naší široké nabídky podlahových krytin: -dřevěné, laminátové podlahy -přírodní linoleum, vinyl, PVC, pryž, korek -sportovní podlahy -dřevěné masivní podlahy -dřevoplastové podlahy Twinson -průmyslové a terasové podlahy.


Prodej, pokládka, renovace podlah, Marmoleum, dřevěné podlahy, terasy Twinson Zlín

Prodej, pokládka, renovace podlah, Marmoleum, dřevěné podlahy, terasy Twinson Zlín

DVEŘE a PODLAHY s.r.o. zajišťuje pokládku podlah: -veškeré podlahové krytiny -interiérové podlahy - dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum, vinyl, PVC, pryž, korek, sportovní podlahy -exteriérové podlahy - dřevěné masivní a dřevoplastové Twiston -průmyslové podlahy -terasové podlahy, terasy Twinson -renovace podlah - broušení profesionálními bruskami s odsáváním, lakování, mezibroušení, případně impregnace přírodními oleji a vosk -koberce.