JVcar
Jiří Vodica


Na Výsluní 5518, Zlín 760 01

Prodej, montáže, instalace, servis, kompletní ozvučení a zabezpečení vašeho vozu:
- autoelektronika, autopříslušenství, autohifi - autorádia, reproduktory, zesilovače, multimédia, kabeláže, subwoofery, kapacitory
- domácí kino do automobilu - DVD přehrávače, TV tunery, monitory
- zámky řazení, centr. zamykání, antény
- antiradary, parkovací systémy
- handsfree sady
- přestavby benzínových vozidel na E85
- autoboxy, střešní nosiče, příčníky, nosiče kol, nosiče lyží.

Výrobky značky: Pioneer, Zenec, Alpine, Calearo, Focal, Kenwood, Axton, Emphaser, Eyebrid, Radical, Rodek, Spectron, Zapco, Zealum.

Zabýváme se zabezpečením vozidel:
- satelitní zabezpečení Cobra Connex
- mechanické - zámky řadicí páky DEFEND, Bearlock - elektronické - montáž centrálního zamykání, dálkové ovládání, montáž autoalarmů, stahování oken, parkovací senzory, automatické rozsvěcení světel
- satelitní sledování vozidel, knihy jízd, stropní monitory, DVD do auta
- imobilizéry
- GSM pagery.

Ozvučení automobilů:
- instalace navigací
- dvd přehrávačů
- autorádií.

IČ: 60558776
DIČ: CZ7210254161
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Vodica

JVcar: zabezpečení vozidel i multimediální zařízení do aut

JVcar: zabezpečení vozidel i multimediální zařízení do aut

Firma JVcar je vaším partnerem pro funkční a stylové auto. Nedržte se nudné klasiky výrobců aut a oživte svoje auto s pomocí JVcar. Nabízí vám například multimediální zařízení ZENEC, zabezpečení vozidel mnoha výrobců, handsfree do auta, navigace a další vychytávky.


Multimediální zařízení do všech typů aut Zlín

Multimediální zařízení do všech typů aut Zlín

Firma JVcar Vám jako zástupce společnosti ACR - jedničky na evropském trhu v oblasti autohifi komponentů exkluzivně nabízí široký sortiment multimediálních zařízení do všech typů aut. Chystáte-li se na dlouhou cestu, dovolenou či chcete zabavit své neposedné ratolesti i ostatní spolucestující, je pro Vás nabídka společnosti JVcar tím pravým řešením! Kompletní nabídka zahrnuje - domácí kina do automobilu - DVD přehrávače - TV tunery - monitory firmy Pioneer Neváhejte a obraťte se na společnost JVcar, se kterou získáte vše, co potřebujete k dokonalé zábavě Vás i Vašich spolucestujících.


Ozvučení aut, vozidel Zlín

Ozvučení aut, vozidel Zlín

Společnost JVcar se sídlem ve Zlíně Vám exkluzivně nabízí široké spektrum ozvučení do Vašeho auta. Přemýšlíte nad výměnou reproduktorů ve Vašem vozidle a pořízením lepšího autorádia, které Vám umožní zajímavější a intenzivnější hudební zážitek? Pak je nabídka společnosti JVcar určena právě pro Vás! Z velkého množství značek ozvučení i kompletního příslušenství si totiž vybere každý - autorádia Pioneer, Panasonic, Alpine, Sony - reproduktory Pioneer, Focal, Spectron, Axton a další - zesilovače Pioneer, Axton, Rodek, Em Phaser a další - subwoofery Pionner, Spectron, Axton, Rodek a další - kapacitory ACR, Zealum, Rodek - propojovací kabeláž - autoantény Caelaro Neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří Vám dle Vašich individuálních přání a požadavků navrhnou řešení šité na míru! Na spolupráci se těší společnost JVcar.


Zabezpečení vozidel, aut Zlín

Zabezpečení vozidel, aut Zlín

Firma JVcar Vám představuje jedinečnou možnost dodávky kompletního zabezpečení pro Vaše vozidlo! V dnešní době je ochrana auta před vykradením či odcizením naprostou nutností - společnost JVcar Vám přináší několik variant, jak zabezpečit Váš automobil, od těch nejjednodušších až po komfortní se zabudovaným GPS. - autoalarmy značek Cobra, Jablotron, Magicar a Portman určené k signalizaci při otevření dveří, kapoty, zavazadlového prostoru a zapnutí spotřebiče - dotykové, bezdotykové a dálkově ovládané imobilizéry určené hlídání při otevření dveří a manipulaci se zapalováním - GSM pagery značek Cobra Connex, Patriot, Jablotron - GSM + GPS střežení - mechanické zabezpečení řadící páky značky DEFEND LOCK Samozřejmostí je montáž všech výrobků se zárukou až na dobu 5 let a roční bezplatnou kontrolou funkcí alarmu. Udělejte pro zabezpečení vašeho vozidla maximum a obraťte se na profesionály ve společnosti JVcar. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Zabezpečení aut, satelitní sledování vozidel, GPS navigace Zlín

Zabezpečení aut, satelitní sledování vozidel, GPS navigace Zlín

Firma JVcar se zabývá zabezpečením vozidel a zajistí kompletní zabezpečení Vašemu autu proti odborně vybaveným zlodějům. Nabízíme špičkový satelitní systém sledování vozidel a alarmy, které jsou v dnešní době již nezbytné pro ochranu Vašeho vozidla. Automobily si můžete zabezpečit několika způsoby. Zabezpečení aut je buď to mechanické nebo elektronické zabezpečení: - hlídání otevření dveří, kapoty a kufru - dálkově ovládaný autoalarm s imobilizérem, který hlídá otevření všech dveří a zapalování. Satelitní sledování vozidel: - zajišťuje nepřetržitou kontrolu nad zákazníkovými dopravními prostředky - GPS navigace Alarmy, GSM a imobilisery: - komfortní autoalarmy s hlídáním otevření dveří, hlídá manipulaci se zapalováním, vnitřní prostor auta a má otřesová a náklonná čidla - alarm si můžete propojit s radiovým nebo GSM pagerem - autoalarmy Cobra, Jablotron, Magicar, Portman - immobilisery dotykové, bezdotykové, na dálkové ovládání - GSM pagery Cobra Connex, Patriot, Jablotron - GSM + GPS střežení. Nabízíme především výrobky od firmy JABLOTRON, na jejichž montáže jsme odborně proškoleni a máme osvědčení. Jednou ročně provedeme zdarma kontrolu funkčnosti Vašeho alarmu a 5 let máte záruku.


Stropní monitory, DVD do auta, sledování vozidel, knihy jízd Zlín

Stropní monitory, DVD do auta, sledování vozidel, knihy jízd Zlín

JVcar má pro Vás tu nejlepší nabídku domácího kina do Vašeho automobilu. Namontujeme a nainstalujeme DVD přehrávače, TV monitory a a tunery pro Vaše dlouhé cesty. Své spolucestující nebo děti tak nadchnete vlastním pojízdným kinem, kde můžete sledovat nejnovější firmy na DVD a nebo si připojíte videohru. Pro Vaši zábavu do auta nabízíme: - domácí kino do automobilu - DVD přehrávače, TV tunery, monitory - se stropními monitory může sledovat vlastní obrazovku každý spolucestující Zajistíme také servis, kompletní ozvučení a zabezpečení vašeho vozu: - autoelektronika, autopříslušenství, autohifi - autorádia, reproduktory, zesilovače, multimédia, kabeláže, subwoofery, kapacitory - sledování vozidel, knihy jízd, stropní monitory, DVD do auta - imobilizéry.


TV tunery, autorádia, subwoofery, zesilovače, reproduktory Zlín

TV tunery, autorádia, subwoofery, zesilovače, reproduktory Zlín

Firma JV car se zabývá vývojem, výrobou a prodejem autohifi komponentů. Multimédia: - DVD přehrávače - TV tunery - monitory. Navigace: - nabízíme různé druhy navigací. Ozvučení: - autorádia - reproduktory - zesilovače - subwoofery - připojovací kabeláž. Zabezpečení: - autoalarmy - immobilisery - GSM pagery.Další produkty a služby
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel


Související články
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.