PP HIFI STUDIO
Petr Procházka


Dr.E.Beneše 1016, Otrokovice 765 02

- Nabídka komponentů pro stereo sestavy a domácí kina
- Kamenná prodejna a e-shop
- 5 poslechových místností se sestavami všech cenových tříd
- Prezentace 4K domácího kina s Dolby Atmos
- Záruka 2 roky i pro plátce DPH
- 21 let na trhu
- Zaměření na High-End komponenty
- Úpravy prostorové akustiky
- Ozvučení poslechových prostor pro speciální účely a požadavky (bary, stadiony, novostavby, rodinné domy, byty...)

Široký výběr nosičů v kamenné prodejně(CD, Blu-Ray, LP).

Prodej: zesilovačů, reproduktorů, AV receiverů, sluchátek, gramofonů, přehrávačů, HiFi nábytku, akustických panelů, projektorů, síťových filtrů, kabelů a doplňků.

IČ: 63392356
DIČ: CZ5601170608
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Procházka

Integrované zesilovače, referenční reprosoustavy Usher Zlín

Integrované zesilovače, referenční reprosoustavy Usher Zlín

Akční nabídka: Referenční reprosoustavy Usher: -Referenční Dancer Série Beryllium: Výškový a středový měnič Beryllium -Referenční Dancer Série Diamond: Výškový měnič Diamond, středový měnič Beryllium Integrované zesilovače Koncové zesilovače AV receiver, Tuner, AV processor, CD přehrávač


Úpravy prostorové akustiky, akustické panely Zlín

Úpravy prostorové akustiky, akustické panely Zlín

Vicoustic: Referenční nabídka pro řešení akustiky: -Úpravy prostorové akustiky -akustické panely -absorbční panely -dyfuzní panely -Možnost návrhu a montáže od pphifi -Projekty a realizace špičkových systémů domácího kina s nekompromisním zvukem pro stereo.


AV receiver, CD receiver Arcam, referenční gramofony Zlín

AV receiver, CD receiver Arcam, referenční gramofony Zlín

CD Receiver SOLO NEO: -s internetovým rádiem a možností přehrávat soubory FLAC Onkyo - Nová řada AV Receiverů: -možnost sdílet data přes USB vstup a přehrávat tak soubory s Flash, PC a to v kvalitě WAV nebo dokonce FLAC -přehrává soubory z iPod nebo iPhone TransRotor: nabídka referenčních gramofonů: -zakázková výroba na objednávku.


Referenční stereofonní sestava McIntosh.

Referenční stereofonní sestava McIntosh.

Referenční stereofonní sestava McIntosh složená s CD/SACD přehrávače MCD301 a dvou koncových zesilovačů MC501. Původní cena sestavy 440 000 Kč. Nabídka pphifi studia za sestavu ve 100% stavu je 340 000 Kč s DPH. Sleva celkem 100 000 Kč. Jedná se o nové vystavené zboží pro prezentaci ve studiu. Sestavu možno poslechnout s různými reprosoustavami a dohodnout prezentaci na 603581305.


Elac FS 249

Elac FS 249

Nabízím nové sloupové reprosoustavy Elac FS-249 v černém klavírním laku. Akční cena je 70 000Kč za pár = sleva 30%. Týká se pouze jednoho vystaveného páru - 100% stav - nehrané. pphifiDalší produkty a služby
  • multimediální centra, rádia, audio vysílače, spotřební elektronika, hudební přehrávače, domácí kina, reproduktory


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.