MVDr. Rudolf Mac
Veterinární klinika


Prostřední 417, Otrokovice 765 02

Veterinární klinika, ordinace, veterina, veterinář.
Služby:
- očkování zvířat
- vyšetření a léčba, rtg, sono
- chirurgické zákroky, ortopedie, TTA
- rehabilitace
- veterinární stomatologie, stomatochirurgie
- čipování
- vystavení pasu pro zvířata
- posuzování plnochruposti NO.

IČ: 62182111
DIČ: CZ6911134142
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Rudolf Mac

Veterinární ordinace, vakcinace a očkování zvířat Otrokovice Zlín

Veterinární ordinace, vakcinace a očkování zvířat Otrokovice Zlín

V naší veterinární ordinaci nabízíme: Očkování zvířat Vakcinace: - základní - vzteklina, psinka, parvoviróza, hepatitida, parainfluenza typu 2, leptospiróza - psincový kašel - tetanus - lymská borelióza - plísňová onemocnění - mor, myxomatóza králíků - coronaviróza a herpesviróza štěňat. Interní vyšetření a léčba - RTG, SONO. Chirurgické zákroky a ortopedie. Čipování a vystabení pasu.


Odstranění zubního kamene u psů a koček Otrokovice

Odstranění zubního kamene u psů a koček Otrokovice

Nabízíme Vašim čtyřnohým miláčkům: - pro pejsky a kočičky, kteřé mají zubní kámen - zánět dásní - paradentózu. Doporučujeme!!!!! - zkontrolujte zoubky svým miláčkům - nejsou-li čisté, bílé a vůně z jejich tlamy není příjemná: Objednejte si návštěvu u veterináře na naší klinice na kompletní hygienu dutiny ústní !!! Rádi Vás uvítáme a o vaše mazlíčky se postaráme a poradíme vám, jak pečovat o jejich o zoubky a dásně. Darujte svému pejskovi či kočočce krásné zoubky. Nutnost objednání návštěvy u veterináře.


Vakcinace, očkování psa, vzteklina, psinka Zlín, Otrokovice

Vakcinace, očkování psa, vzteklina, psinka Zlín, Otrokovice

Nabízíme vakcinaci a očkování zvířat: - základní - vzteklina, psinka, parvoviróza, hepatitida, parainfluenza typu 2, leptospiróza - očkování psa - psincový kašel - tetanus - leukóza koček - lymská borelióza - plísňová onemocnění - mor, myxomatóza králíků - coronaviróza a herpesviróza štěňat.


Veterinární stomatologie, odstranění zubního kamene Otrokovice

Veterinární stomatologie, odstranění zubního kamene Otrokovice

Nabízíme Vašim čtyřnohým miláčkům: -pro pejsky a kočičky, kteřé mají zubní kámen -zánět dásní -paradentózu. DOPORUČUJEME!!!!! -zkontrolujte zoubky svým miláčkům -nejsou-li čisté, bílé a vůně z jejich tlamy není příjemná: Objednejte si návštěvu u veterináře na naší klinice na kompletní hygienu dutiny ústní !!! Rádi Vás uvítáme a o vaše mazlíčky se postaráme a poradíme vám, jak pečovat o jejich o zoubky a dásně. DARUJTE SVÉMU PEJSKOVI ČI KOČIČCE KRÁSNÉ ZOUBKY. NUTNOST OBJEDNÁNÍ A NÁVŠTĚVY U VETERINÁŘE !!!!


Krásné zoubky pod stromeček, veterinární stomatologie Otrokovice

Krásné zoubky pod stromeček, veterinární stomatologie Otrokovice

Nabízíme Vašim čtyřnohým miláčkům malý vánoční dárek pod stromeček: -pro pejsky a kočičky, kteřé mají zubní kámen -zánět dásní -paradentózu. DOPORUČUJEME!!!!! -zkontrolujte zoubky svým miláčkům -nejsou-li čisté, bílé a vůně z jejich tlamy není příjemná: Objednejte si návštěvu u veterináře na naší klinice na kompletní hygienu dutiny ústní !!! Rádi Vás uvítáme a o vaše mazlíčky se postaráme a poradíme vám, jak pečovat o jejich o zoubky a dásně. DARUJTE SVÉMU PEJSKOVI ČI KOČIČCE KRÁSNÉ ZOUBKY POD STROMEČEK!!!!! NUTNOST OBJEDNÁNÍ A NÁVŠTĚVY U VETERINÁŘE !!!!Další produkty a služby
  • nadstandardní veterinární služby, veterinární chirurgie, vakcinace zvířat, čipování psů a koček

SPING STAV spol.s r.o. Luxusní rodinné domy Praha

Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.