HP kámen s.r.o.


Tyršova 93, Hulín 768 24
Firma HP kámen s.r.o. provádí kamenické práce a práce v oboru kamenictví v regionu Kroměříž, Zlín, Holešov. Žulové desky, pomníky, náhrobky či opravy hrobů a sekání písma do náhrobků je to co umíme. Obvykle dodáváme, vyrábíme a montujeme z přírodního nebo umělého kamene.

Nabízíme veškeré kamenické práce, kamenictví a práci kameníka. S jarem začíná výroba pomníků, jejich rekonstrukce nebo oprava. Zhotovíme i zcela nový pomník. Při objednávce vytvoříme 3D návrh i s návrhem materiálu náhrobku a velikostí. K tomu nabízíme bronzové hřbitovní doplňky, nerezové lampy a vázy, žulové soupravy.

Opravujeme také křížky a památníky v obcích a městech včetně kompletní renovace.

Nyní mám v našich skladovacích prostorech naleznete velký výběr kamene - žul, mramorů, travertinů a dodáváme také umělý kámen od českého výrobce Technistone.

Naší specialitou jsou také kuchyňské pracovní desky. Přijedeme, zaměříme, vyrobíme, dodáme a namontujeme kuchyňskou pracovní desku na zakázku. Naší předností je především naše přesnost a spokojenost zákazníka.

Zhotovíme také obklad stěn, krbu, kamenné desky do koupelny, stolové kamenné desky atd.

Výroba, prodej, montáž:
-výrobky z přírodního i umělého kamene, kámen
(30 druhů žuly a pískovce, umělý kámen-teraco(teraso), pískovec):
-žulové desky:
-kuchyňské, koupelnové, vyhřívané stoly a desky
-stavba a obklady schodů, krbů, stěn a dlažby
-pomníky, pomník, pomníkové díly včetně doplňků (nerez, bronz), fotografie na pomníky
-náhrobky
-opěrné a okrasné zídky z pískovce
-exteriéry zahrad:
-chodníky
-venkovní i vnitřní krby včetně krbových vložek.

Další produkty a služby
  • urnové pomníky, urnové hroby, hřbitovní doplňky, kamenné zdi, opěrné zdi, dlažby, kuchyňské desky
  • zpracování kamene, ozdobné dekorativní kameny, distribuce kamenných dlažeb, kamenné schody

Naše společnost se zabývá revizí plynu, kotlů, plynových zařízení a tlakových nádob. Nepodceňujte revizi plynových zařízení - hazard se nevyplácí!

Související články
Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.


Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

BETON. A KAMEN. AUG-FRED

Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

Když se řekne onyxová stěna, snad každému se vybaví slavná vila Tugendhat. Onyxová stěna ve věhlasné brněnské vile funguje v minimalistickém interiéru jako výrazný designový prvek, který vyniká nejen svou hrou se světlem. A stejně dobře může onyx posloužit i u vás doma, kde posune vzhled celého bydlení o několik tříd výše a dodá mu nádech luxusu. Ať už se rozhodnete o umístění do obývacího pokoje, kuchyně nebo třeba koupelny.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

BOŠ spol. s r.o.

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Další produkty a služby
Kuchyňské, koupelnové, vyhřívané stoly, žulové desky Zlín, Kroměříž

Kuchyňské, koupelnové, vyhřívané stoly, žulové desky Zlín, Kroměříž

Přírodní kámen v interiéru je stále více populární. Držte se trendů a kvality, do kuchyně si nechejte udělat kvalitní žulovou desku nebo vyhřívanou desku do koupelny. Společnost HP kámen s.r.o. Hulín má v oboru kamenictví dlouhodobé zkušenosti. Zaměříme, vyrobíme, dodáme jakoukoliv kamennou i žulovou pracovní desku na míru dle požadavků a přání zákazníka. Zákazníky máme především v okrese Zlín a Kroměříž. Náš široký sortiment a nabídka kuchyňských i koupelnových desek vás jistě zaujme. Můžete si také vybrat z našich skladových zásob kamene - žulu, mramor, travertin a umělý kámen od českého výrobce Technistone. Máme rychlé dodávky a budete s kvalitou našich služeb jistě spokojeni.


Oprava, rekonstrukce pomníků, náhrobků Zlín, Kroměříž

Oprava, rekonstrukce pomníků, náhrobků Zlín, Kroměříž

Ve společnosti HP kámen s.r.o. Hulín přijímáme zakázky na opravy pomníků a náhrobků. Pro klienty v okrese Kroměříž, Zlín, Přerov a Olomouc provedeme potřebné rekonstrukce pomníků ze žuly a mramoru, či zvýraznění písma na náhrobku. Postaráme se, aby pomníky i náhrobky znovu vypadaly jako nové. Námi prováděné kamenické práce: - kompletní realizace pomníku nebo náhrobku ze žuly či mramoru od návrhu až po montáže, položení - rytí, vysekání, úprava písma. Prodej doplňků - vázy, svítilny, fotokeramika. Nabízíme i další výrobky z přírodního a umělého kamene: -žulové kuchyňské pracovní i koupelnové vyhřívané desky -krbová tělesa včetně krbových vložek -dlažby, obklady, schody -parapetní desky.


Obklady schodů, pokládka vnitřní, venkovní dlažby Olomouc, Přerov

Obklady schodů, pokládka vnitřní, venkovní dlažby Olomouc, Přerov

Společnost HP kámen s.r.o. Hulín provádí kamenické práce v okrese Olomouc, Přerov, Kroměříž. Oslovte profesionály - mezi realizované zakázky patří pokládka vnitřní, venkovní dlažby i obklady schodů, vnitřního i venkovního schodiště. U obkladů a dlažby můžete vybírat z různých druhů přírodního kamene - žula, mramor, travertin. Dodáme i venkovní zídky, obklady stěn v exteriéru i interiéru. Kontaktní telefon - 739415914.


Obklady krbů Olomouc, Přerov- mramorové, interiérové, z mramoru

Obklady krbů Olomouc, Přerov- mramorové, interiérové, z mramoru

Kvalitní obklady krbů z mramoru - přírodního řezaného kamene, dodá společnost HP kámen s.r.o. Hulín. Interiérové mramorové obklady se používají pro obložení krbu pro tyto vlastnosti - jsou lesklé a vypadají velice krásně a jsou nehořlavé a dlouhou dobu dobře odolávají teplotním účinkům. Můžete si vybrat ze široké škály barev mramoru - vyskytuje se v různých barevných kombinacích. Konzultujte s námi své návrhy - tel.: +420739415914. Působíme především v okolí měst Přerov, Olomouc, Kroměříž.


Výroba, renovace žulových pomníků a náhrobků Kroměříž, Zlín

Výroba, renovace žulových pomníků a náhrobků Kroměříž, Zlín

V období únor-říjen provádí společnost HP kámen s.r.o. Hulín zakázkové kamenické práce, opravy a renovace pomníků i poškozených hrobů. Práce realizujeme v regionu Kroměříž, Zlínský kraj. Na zakázku vyrábíme pomníky a náhrobky. Pomník je památka na naše zesnulé blízké, která musí přetrvat generace. Pracujeme s nejlepším materiálem - nejkvalitnější žula dovoz z Itálie, Indie, Skandinávie, Severní Ameriky, Afriky, Brazílie a Zambie. Proto se obraťte na HP kámen s.r.o.. Kamenické práce, které realizujeme: - pomníky od návrhu po montáž - na klíč - zakázková výroba nových žulových pomníků na hroby - výroba urnových hrobů - opravy pomníků - přebroušení, srovnání, výměna starých dílů - výroba hrobové krycí desky vše z přírodního kamene - přebrušování náhrobních desek - zhotovování nápisů a přípisů - sekání všech druhů písma - pískování nápisů - sekání, stříbření nebo zlacení nápisu - prodej hřbitovních doplňků - vázy, svítilny, fotokeramika, písmo. Zaručíme vám profesionální služby, vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Obklad krbu žulovou deskou, obložení krbové vložky Zlín, Kroměříž

Obklad krbu žulovou deskou, obložení krbové vložky Zlín, Kroměříž

Společnost HP kámen s.r.o. Vám zhotoví obklady stěny, schodů, krbu žulovou deskou, nebo obložení krbové vložky, schodů. Naše kamenická firma z Hulína u Kroměříže vyrobí ze žuly také dlažby, kamenné desky do koupelny, kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, schody i obklady krbů. Pokládka přírodního kamene v interieru i exteriéru - stále moderní a neotřelý vzhled stěny obývacího pokoje, chodby, schodů, krbu. Materiál pro obklad musí splňovat velmi přísné požadavky a zároveň musí být jeho vzhled reprezentativní a žula tyto vlastnosti splňuje. Krby, krbová kamna s obložením ze žuly vypadají okázale a jsou tedy skvělou volbou. Obraťte se na nás a rádi Vám poradíme - tel.:603866141. Naši provozovnu najdete na ul.Tyršova 93 v Hulíně - cca 25 km od Zlína, 10 km od Kroměříže.


Pomníky, opravy náhrobků Zlín, Holešov, Kroměříž

Pomníky, opravy náhrobků Zlín, Holešov, Kroměříž

HP kámen s.r.o. nabízí pomníky a opravy náhrobků: - kompexní realizace od návrhu po montáž - doplňky - vázy, svítilny, fotokeramika, písmo - opravy pomníků a náhrobků. Používané materiály: žula a mramor Nejčastěji používaným materiálem je žula, především pro její tvrdost a odolnost vůči vnějším vlivům. Nabízíme také výrobky z přírodního a umělého kamene: -žulové kuchyňské pracovní desky -koupelnové desky -vyhřívané pracovní desky -krbová tělesa včetně krbových vložek -dlažeb, obkladů, schodů -parapetní desky -pomníkové zakázky -prodej formátovaného materiálu.


Žulové kuchyňské pracovní desky a krby Kroměříž, Holešov, Zlín

Žulové kuchyňské pracovní desky a krby Kroměříž, Holešov, Zlín

HP kámen s.r.o. nabízí výrobu, prodej a montáž výrobků z přírodního i umělého kamene. Žulové kuchyňské pracovní desky: - desky jsou vyrobeny ze žulových plátů o síle nejčastěji 3cm s povrchem: - leštěným (polisher) - opalovaným a kartáčovaným (antic) - do desek se usazují dřezy a varná centra dvěma způsoby: - zespod (leštěný otvor) - shora - odkapávací drážky leštěné pro odkládání nádobí - vrtaný otvor pro baterii - možnost obložení zadních stěn (zad) ze žulových desek o síle 2cm - dále je možnost impregnace desek nanotechnologií - dodávku desek řešíme komplexně od zaměření po montáž - nabízíme širokou škálu materiálů u nás na skladě nebo přímo ve velkoskladu dodavatele. Krby: - provádíme dodávku a montáž krbových těles včetně krbových vložek - vystavění základu pod krbovou vložkou s přívodem vzduchu - vystavení krbu a korpusů se vyrábí pomocí speciálních tepelně izolačních desek - možnost rozvodu tepla do dalších místností - vhodným materiálem na římsy a sloupky kolem topeniště je žula, mramor, pískovec - krbové vložky jsou vybírány dle konkrétních požadavků zákazníka od renomovaných výrobců - dodávka krbu je prováděna komplexně od návrhu po realizaci - nabízíme širokou škálu materiálů u nás na skladě nebo přímo ve velkoskladu dodavatele.


Výrobky z přírodního a umělého kamene Zlín, Kroměříž, Holešov

Výrobky z přírodního a umělého kamene Zlín, Kroměříž, Holešov

HP kámen s.r.o. nabízí realizace výroby, prodej a montáž: -výrobků z přírodního a umělého kamene: -žulové kuchyňské pracovní desky -koupelnové desky -vyhřívané pracovní desky -krbová tělesa včetně krbových vložek -dlažeb, obkladů, schodů -parapetní desky -pomníkové zakázky -prodej formátovaného materiálu.


Výroba pomníků, náhrobků Zlín, Kroměříž, Holešov

Výroba pomníků, náhrobků Zlín, Kroměříž, Holešov

Výroba, prodej, montáž: -pomníky, pomník, pomníkové díly včetně doplňků (nerez, bronz), fotografie na pomníky -výrobky z přírodního i umělého kamene, kámen (30 druhů žuly a pískovce, umělý kámen-teraco(teraso), pískovec): -žulové desky.


Výrobky z kamene - Zlín, Kroměříž, Holešov

Výrobky z kamene - Zlín, Kroměříž, Holešov

Nabízíme realizace výroby, prodej a montáž: - výrobků z přírodního a umělého kamene: -žulové kuchyňské pracovní desky -koupelnové desky -vyhřívané pracovní desky -krbová tělesa včetně krbových vložek -dlažeb, obkladů, schodů -parapetní desky -pomníkové zakázky prodej formátovaného materiálu


Kámen - Kroměříž, Zlín, Holešov

Kámen - Kroměříž, Zlín, Holešov

Práce v regionu Kroměříž, Zlín, Holešov: -kamenické práce, kamenictví, kameník. Interiér: -kuchyňské, koupelnové, vyhřívané stolní, barové desky -police, parapety. Exteriér: -schody, dlažby, obklady -stavba a obklady krbů -pečící desky na gryl. Pomníky: -pomníkové práce -doplňky - vázy, svítilny, fotokeramika.


Výrobky z kamene - Zlín, Kroměříž, Holešov

Výrobky z kamene - Zlín, Kroměříž, Holešov

Nabízíme realizace výroby, prodej a montáž: - výrobků z přírodního a umělého kamene: -žulové kuchyňské pracovní desky -koupelnové desky -vyhřívané pracovní desky -krbová tělesa včetně krbových vložek -dlažeb, obkladů, schodů -parapetní desky -pomníkové zakázky prodej formátovaného materiálu