RH Vending s.r.o.
CENTRUM KÁVOVARŮ


tř. Tomáše Bati 1848, Otrokovice 765 02
V našem centru kávovarů Otrokovice naleznete ten nejkvalitnější servis pro záruční i pozáruční opravy. Lze si u nás také zakoupit či pronajmout kávovary a prodejní automaty značky Jura, De Longhi.
Vyberte si u nás také kávu - zn. Lavazza, Tupinamba, Coffe Beans, Nestlé, Dock, Hausbrandt a ICS.
Máme výdejní box mimo provozní dobu.

Distribuce, prodej, autorizovaný servis, opravy:
- De Longhi, Kenwood, Jura, Braun
Prodej, e-shop, internetový obchod:
-kávovary Jura & Jura Professional, De Longhi
-plně automatické kávovary

Servis:
-záruční a pozáruční servis automatických kávovarů Jura Professional, DeLonghi.
Distribuce a prodej do automatů:
-zrnkové kávy instantní směsi, čistící tablety, filtry, odvápňovače DURGOL, hrníčky, sklenice Latte, kelímky, míchátka

Pronájem:
-kávovarů, automatů, výčepních ochlazovačů, sodobarů
-přístroj osobně nainstalujeme a uvedeme do provozu
-poskytujeme přednostní servis.
Prodej náhradních dílů:
- prodejních automatů
- plně automatických kávovarů
- robotů Kenwood.

Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský kraj.

Další produkty a služby
  • nápojové automaty, rychlé občerstvení, automat na cigarety, automat káva, automat na vodu, automat cukrovinky

Krby a kachlová kamna na míru z okresu Havlíčkův Brod.

Krby a kachlová kamna na míru z okresu Havlíčkův Brod

Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti.

Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti

Související články
Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Společnost Automaty Kavamat Vendig s.r.o. je nejen přímým dovozcem a prodejcem kvalitních kávovarů, ale díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru dodává na trh kávu prvotřídní kvality. Kávu KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO oceňují i nejnáročnější zákazníci.


Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

DELIKOMAT s.r.o.

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

Pouze kvalitní zrnková nebo instantní káva ve spojení s moderním nápojovým automatem firmy DELIKOMAT dovede vytvořit dokonale vyvážený nápoj. Stačí jednou zmáčknout a ochutnat. Každý den v týdnu můžete mít jinou delikatesu. Volit můžete i ze dvou velikostí.


Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

DELIKOMAT s.r.o.

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna nestačí. Záleží vždy na tom, jaký přístroj k přípravě kávy použijete. Luxusní kávu ocení každý zákazník.


Dobrá káva a další nápoje z českých kávomatů a automatů

ATE company s.r.o.

Dobrá káva a další nápoje z českých kávomatů a automatů

Někdy není čas udělat si dobrou kávu nebo někam na ní zajít. A co víc, chytne vás hlad zrovna tam, kde není nablízku obchod. Avšak jen do té doby, než zjistíte, že před vámi stojí kávomat, nápojový automat a dokonce s balenými potravinami. Najednou máte kávu, slazenou vodu a ještě něco dobrého k snědku. A o to se stará ryze česká firma zaměřená na dodávku nápojových automatů a kávomatů ATE company s.r.o.


Další produkty a služby
Kávovary Jura, DeLonghi, Saeco-záruční servis, prodej Zlín, Zlínský kraj

Kávovary Jura, DeLonghi, Saeco-záruční servis, prodej Zlín, Zlínský kraj

Dopřejte si čerstvou kávu každý den. Pořiďte si automatický kávovar Jura, DeLonghi či Saeco u firmy RH Vending. Na prodej máme i pákové kávovary DeLonghi a profesionální kávovary Jura do gastro provozu. Poskytujeme pro kávovary záruční servis i pozáruční opravy. Naše servisní středisko je na adrese: Otrokovice, Třída Tomáše Bati 1848. U kávovarů značky Jura poskytujeme v záruční době servis do 14 dnů od potvrzení objednávky servisu. U ostatních značek je lhůta provedení opravy 30 dnů. Jsme schopni po dobu záruční opravy zajistit náhradní kávovar. Využijte možnost Online objednávky servisu kávovaru. Při výběru vhodného kávovaru Vám rádi poradíme - informovat se můžete na tel.:603153538.


Prodej, e shop čistící prostředky, odvápňovače na kávovary

Prodej, e shop čistící prostředky, odvápňovače na kávovary

E shop RH Vending s.r.o nabízí k prodeji pro údržbu kávovarů: - odvápňovače - čističe kávových usazenin - mazací tuky Pro čištění kávováru zde máme v nabídce: - set s odvápňovačem, kartáčky a čističem na mléčný systém pro plnoautomatické kávovary - odvápňovací prostředky - olejový lubrikant se používá pro mazání převážně těsnění O-kroužků pro jejich stálou pružnost - čistič pro čištění součástí, které přijdou do styku s mlékem - čistící roztok pro odstranění zaschlé usazené mléčné stopy - čistící tablety pro kávovary s čistícím programem - odvápňovací tablety - tablety na odstranění vodního kamene - filtrační konvice + filtrační patrony - tekutý odvápňovač pro parní přístroje - odvápňovač pro přístroje na espreso, automatické a poloautomatické kávovary, presovače, pákové kávovary i přístroje na porcovanou kávu - odvápňovací pěna do koupelny - čistící tablety na údržbu kávových cest - dezinfekční prostředky - testovací proužky pro určení tvrdosti vody - odvápňovač pro všechny předměty v domácnosti - silikonová pasta pro spařovací jednotku.


Prodej, e shop čaje Vintage Teas pyramidové porcované, různé příchutě

Prodej, e shop čaje Vintage Teas pyramidové porcované, různé příchutě

Firma RH Vending nabízí ve svém e-shopu k prodeji Čaje Vintage Teas různých příchutí - 30 ks nebo 40ks pyramidových sáčků porcovaných v balení. Nabízíme různé příchutě, kazety jednodruhových nebo vícedruhových samostatně balených pyramidových sáčků: -černý čaj - English Breakfast a Earl Grey -zelený čaj - Gunpowder a s citronovou trávou -Merry Berry - černy čaj s citrónem, mandarinkou a lístky růže -bílý čaj s jasmínem -červený čaj Rooibos s pomerančem -čas mix tropického ovoce -cejlonské čaje Kazetu s čaji můžete věnovat i jako dárek.


Prodejní nápojové automaty na kávu, nápoje a snacky eshop

Prodejní nápojové automaty na kávu, nápoje a snacky eshop

Nabízíme prodejní nápojové automaty na kávu, nápoje, snacky a balené potraviny. Proč si pořídit nápojový automat?? Zavedením automatu na pracovišti lze získat vedle služby pro zaměstnance i zajímavou službu pro vaše zákazníky. Máte provozovnu, ve které zákazníci čekají například na výdej zboží či opravy? Automat s nápoji či snacky může výrazně přispět k příjemné atmosféře a pohodlí a zároveň nabídne službu, kterou čekající zákazník může jen ocenit. Nápojové automaty jsou ideálním řešením pro místa, kde je potřeba zabezpečit prodej studených či teplých nápojů, ale i kusových výrobků v podobě různých snacků. Jejich jednoznačná výhoda je právě v tom, že jsou instalovány přímo na pracovištích a zajišťují tak zdroj nápojů i potravinových výrobků, bez nutnosti pracoviště opouštět. Pořízení nápojového automatu přitom není vůbec složitá a ani nákladná věc. Jen je potřeba se obrátit na toho správného a kvalitního dodavatele - a tím RH VENDING.CZ rozhodně je. Neváhejte nás kontaktovat!


Prodej náhradních dílů pro nápojové, prodejní automaty, plně automatické kávovary Zlín

Prodej náhradních dílů pro nápojové, prodejní automaty, plně automatické kávovary Zlín

RH VENDING centrum kávovarů nabízí prodej náhradních dílů: - do nápojových automatů - prodejních automatů - plně automatických kávovarů. Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský kraj.


Prodej, distribuce káva, kávovar, kapsle Covim Caffé Zlín

Prodej, distribuce káva, kávovar, kapsle Covim Caffé Zlín

RH VENDING centrum kávovarů a výhradní dovozce kávy COVIM, kávovary COVIM nabízí: Distribuce, prodej, servis, opravy: -nápojové a prodejní automaty WITTENBORG, NECTA Prodej, eshop, internetový obchod: -kávovary DeLonghi, SAECO, JURA, SGL, COVIM -plně automatické kávovary.


Kávovar Jura Impressa J9 OT s chladničkou Cool control na mléko  za 33.990,- Kč

Kávovar Jura Impressa J9 OT s chladničkou Cool control na mléko za 33.990,- Kč

JURA Impressa J9 One Touch Limited za neskutečných 33.990,- Kč. V základní výbavě kávovaru je aktivní chladnička Cool control na mléko a šálek na espresso s podpisem Lucie Bílé !


Profesionální automatický kávovar Jura Impressa X 7-S

Profesionální automatický kávovar Jura Impressa X 7-S

Firma RH Vending.cz nabízí nový profesionální automatický kávovar JURA IMPRESSA X 7-S vhodný do kávaren, cukráren nebo gastro provozoven za SKVĚLOU CENU. Klíčové vlastnosti • Inteligentní Pre Brew Aroma systém (IPBAS ©) (před vlastním procesem spařování kávy je pomletá káva zvlhčena přesnou dávkou vody. Během několika sekund se otevřou póry a při vlastním spařování se uvolňuje maximální aroma již od prvních sekund). • Dva nezávislé topné systémy. • Příprava kávy z volitelného poměru směsi ze dvou zásobníků na zrnkovou kávu. • Dva nezávislé mlýnky na kávu s šestistupňovým nastavením hrubosti mletí. • Příprava dvou šálků kávy současně. • Plynule nastavitelná výška výpusti kávy (výška šálků 80 až 160 mm). • Dvě výkonná čerpadla, tlak 15 barů. • Přehledný dialogový display – příprava kávy i údržba (bez ČJ, možnost AJ, NJ). • Automatická detekce a oznámení potřeby výměny filtru. • Automatická detekce a oznámení potřeby dekalcifikace. • Příprava cappuccina jedním stiskem. • Příprava konvice kávy v kvalitě espressa. • Automatická příprava mléčné pěny. • Souběžná příprava kávy a teplé vody. • Automatický systém čištění mléčných cest. • Vyhřívaná plocha na ohřev šálků. Prodejní cena JURA IMPRESSA X7 S od RH Vending.cz 53 900 Kč bez DPH 64 680 Kč s DPH (Oficiální MOC: 62 500 Kč bez DPH, 75 000 Kč s DPH) Více informací, včetně reálných fotek, naleznete ve formátu pdf v příloze nebo na URL odkazu.


Kávovar JURA Impressa J9 TFT One Touch - revoluce v ovládání

Kávovar JURA Impressa J9 TFT One Touch - revoluce v ovládání

Nový kávovar JURA J9 TFT - nejlepší v sérii J. Má geniální koncept ovládání, které již nemůže být snazší: jednoduše použijte Rotary ovladač a zvolíte si speciální kávu podle své chuti, stisknete tlačítko, pohodlně se usaďíte a vychutnáte si chuť kávy. Kávovar JURA Impressa J9 TFT one-touch připraví celou řadu specialit od Latte macchiato po Ristretto pouhým stisknutím tlačítka a bez nutnosti manipulace se šálkem.


Prodejní nápojové automaty na kávu, balené potraviny a nápoje

Prodejní nápojové automaty na kávu, balené potraviny a nápoje

PROČ SI POŘÍDIT NÁPOJOVÝ AUTOMAT? Zavedením automatu na pracovišti lze získat vedle služby pro zaměstnance i zajímavou službu pro vaše zákazníky. Máte provozovnu, ve které zákazníci čekají například na výdej zboží či opravy? Automat s nápoji či snacky může výrazně přispět k příjemné atmosféře a pohodlí a zároveň nabídne službu, kterou čekající zákazník může jen ocenit. Nápojové automaty jsou ideálním řešením pro místa, kde je potřeba zabezpečit prodej studených či teplých nápojů, ale i kusových výrobků v podobě různých snacků. Jejich jednoznačná výhoda je právě v tom, že jsou instalovány přímo na pracovištích a zajišťují tak zdroj nápojů i potravinových výrobků, bez nutnosti pracoviště opouštět. Pořízení nápojového automatu přitom není vůbec složitá a ani nákladná věc. Jen je potřeba se obrátit na toho správného a kvalitního dodavatele - a tím RH VENDING.CZ rozhodně je. Neváhejte nás kontaktovat!


Profesionální automatický kávovar JURA IMPRESSA X 7-S

Profesionální automatický kávovar JURA IMPRESSA X 7-S

Firma RH Vending.cz nabízí nový profesionální automatický kávovar JURA IMPRESSA X 7-S vhodný do kávaren, cukráren nebo gastro provozoven za SKVĚLOU CENU. Klíčové vlastnosti • Inteligentní Pre Brew Aroma systém (IPBAS ©) (před vlastním procesem spařování kávy je pomletá káva zvlhčena přesnou dávkou vody. Během několika sekund se otevřou póry a při vlastním spařování se uvolňuje maximální aroma již od prvních sekund). • Dva nezávislé topné systémy. • Příprava kávy z volitelného poměru směsi ze dvou zásobníků na zrnkovou kávu. • Dva nezávislé mlýnky na kávu s šestistupňovým nastavením hrubosti mletí. • Příprava dvou šálků kávy současně. • Plynule nastavitelná výška výpusti kávy (výška šálků 80 až 160 mm). • Dvě výkonná čerpadla, tlak 15 barů. • Přehledný dialogový display – příprava kávy i údržba (bez ČJ, možnost AJ, NJ). • Automatická detekce a oznámení potřeby výměny filtru. • Automatická detekce a oznámení potřeby dekalcifikace. • Příprava cappuccina jedním stiskem. • Příprava konvice kávy v kvalitě espressa. • Automatická příprava mléčné pěny. • Souběžná příprava kávy a teplé vody. • Automatický systém čištění mléčných cest. • Vyhřívaná plocha na ohřev šálků. Prodejní cena JURA IMPRESSA X7 S od RH Vending.cz 53 900 Kč bez DPH 64 680 Kč s DPH (Oficiální MOC: 62 500 Kč bez DPH, 75 000 Kč s DPH) Více informací, včetně reálných fotek, naleznete ve formátu pdf v příloze nebo na URL odkazu.