CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

obchod@rempo-vega.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 573 312 014

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Skopalíkova 2354/47A
Kroměříž 767 01

ŘEMPO VEGA, s.r.o.
Potřeby pro řemeslníky, dům, zahradu

Firma ŘEMPO VEGA, s.r.o. z Kroměříže ve Zlínském kraji provozuje eshop, kde najdete nejširší výběr ochranných pracovních pomůcek OPP, pracovní oděvy, obuv a široký výběr drogerie - jako čistící a dezinfekční prostředky, sortiment hygieny, nářadí, technické materiály, potřeby pro řemeslníky, dům, domácnost, zahradu, obalové materiály i kancelářské potřeby nebo bytový textil.
Dodáváme a zprostředkujeme našim obchodním partnerům režijní materiály a zboží dle potřeb a požadavků.

Na kvalitu dodávaného zboží se můžete spolehnout. V našem internetovém obchodě naleznete také tabulky s velikostmi pracovních oděvů a obuvi.
Registrovaným klientům dodáváme zboží z velkoobchodu za individuální ceny, VIP členství umožňuje nákup na fakturu se splatností a širší výběr zboží.

Jsme rychlý a spolehlivý partner na českém trhu a zajistíme dlouhodobou dodávku kompletního sortimentu režijních materiálů, které Vaše firma potřebuje. V oboru máme dlouholetou praxi a zkušenosti a hlavně víme, co náš zákazník přesně potřebuje. Vhledem k širokému sortimentu si u nás vybere každý.

Velkoobchod, prodej:
-ochranné pracovní pomůcky

-pracovní oděvy
-rukavice
-pracovní obuv
-textilu - ložního a stolního prádla
-čistících a desinfekčních prostředků
-technický textil
-barvy a laky, nátěrové hmoty
-nářadí
-bytové textilie
-kancelářské potřeby
-obalové materiály
-výrobky z plastu
-oleje, maziva, kapaliny
-manipulační technika.

Vyrobíme pracovní oděvy na zakázku přesně dle vašich požadavků a poradíme při výběru materiálu dle objednávky oděvů. Zajistíme také potisk nebo výšivku na oblečení, např. firemní loga.

Přijímáme objednávky na pracovní oděvy pro činnosti všeho druhu. Pracovní oblečení do dílny, do práce, na zahradu, vybavení pro svářeče, horníky, gastronomické provozy, průmysl i zdravotnictví, reflexní oděvy.

Můžete si objednat montérky, kalhoty pánské a dámské - odepínací, s náprsenkou, do pasu, softshellové kalhoty, kraťasy, šaty, sukně, zástěry, domácí komplety a kombinézy, pyžama, župany, blůzy dámské i pánské, polokošile, trička s krátkým i dlouhým rukávem, košile, haleny, softshellové bundy a vesty dámské, pánské i dětské, fleecové mikiny a vesty, pracovní bundy a kabáty, vatové, nepromokavé, oteplené, pláště, čepice, zimní ušatky, klobouky, lodičky, kapuce, šátky, kukly, ponožky i spodní prádlo - nátělníky, spodky, funkční trička, pro zdravotnictví košile pro pacienty, operační oblečení, sesterské šaty a komplety, potravinářské haleny, košile, kalhoty, rondony.

Ochranné pracovní pomůcky pro všechna průmyslová odvětví jako je stavebnictví, zemědělství, strojírenství, zdravotnictví nebo potravinářství, gastronomii - např. pracovní rukavice, brýle, respirátory a jiné ochranné pomůcky hlavy, zraku, sluchu, nohou a dýchacích cest - masky, polomasky, filtry a respirátory. Dále pak přilby, reflexní oděvy, zvedací a vázací prostředky a značení bezpečnosti práce. Obuv - nazouváky, kotníčková obuv, holínky, polobotky, polobotky softshellové, vycházkové, sandály, pracovní obuv bílá.

Značení bezpečnosti práce - výstražné tabulky a pásky, zábrany.

Úklidové a hygienické prostředky denně používané v práci. Nabízíme zde kompletní sortiment - čistící prostředky, tekuté mýdla a krémy, čističe skla a konvektomatů, desinfekční prostředky, papírová hygiena, drogérie, drogistické potřeby, průmyslová chemie.

Bytové úklidové prostředky - aviváže, škroby, čistící písky a prášky, leštěnky a vosky, prací prostředky a gely, saponáty, spreje a osvěžovače vzduchu, WC prostředky.

Úklidové prostředky a nástroje, úklidové sety. Dále desinfekční prostředky a prostředky na čištění v gastro oblasti. Profesionální úklidové prostředky a prostředky pro generální úklid. Vše potřebné do průmyslové oblasti, sanitární prostředky.

Prostředky pro osobní hygienu - kosmetika, krémy na ruce, mycí pasty a gely, mýdla, pěny a sůl do koupele, repelenty, sprchové gely, šampóny, tělová mléka.

Hygienické systémy - dávkovače mýdla a na pastu, osoušeče rukou, hygienické zásobníky, papírové hygienické potřeby - papírové kapesníky a ubrousky, toaletní papír, papírové pleny a prostěradla, papírové ručníky, papírové utěrky, vata a vatové tyčinky.

Průmyslová chemie - autokosmetika, chemie do bazénu, destilovaná voda, herbicidy, hnojiva, insekticidy, kyseliny, louhy, mazlavá mýdla, posypová sůl, tavidla, technický benzín, xylen, toulen, trichlor, perchlor.

Čistící chemie - na koberce a čalounění, čistící písky, čistící prostředky do koupelny, kuchyně, na nábytek, nádobí, nerez, odpady, podlahy, na skleněné plochy, speciální žvýkačky a grafitti, univerzální čističe, čističe na WC a WC závěsy, sítka a tablety, dezinfekce, mýdla, šampony, mycí pasty, pěny, krémy, vůně a osvěžovače.

Potřeby na odpad - odpadkové koše, nádoby na deštníky, kontejnery, PE pytle, sáčky na odpadky, HDPE pytle a sáčky, LDPE pytle, papírové sáčky, sáčky do vysavačů, kapesníky, papírové ručníky skládané a v rolích, podložky na lůžka, toaletní papíry a ubrousky.

Úklidové pomůcky - aplikační technika, hadry a utěrky pepírové i textilní, houbičky a drátěnky, kartáčnické výrobky - podlahové a ruční košťata a smetáky, držáky a násady na mopy a košťata, mopy ploché a třásňové, ruční a kruhové pady a držáky na pady, škrabky, stěrky, žiletky, rozmýváky, vědra, vozíky - kovové a plastové, ždímače, WC soupravy, zařizovací předměty - dávkovače a zásobníky.

Kancelářské potřeby - archivační systémy, kancelářské doplňky, pořadače, rychlovazače a stojany, papír a fólie pro kancelář - faxový a tabelační papír, obálky, tiskopisy, xerografický papír, záznamové knihy, bloky a sešity a další drobné potřeby pro kancelář.

Bytové textilie - deky, ložní sady, metrážové textílie, ručníky, utěrky, osušky, ubrusy.

Potřeby pro průmysl - držáky pytlů a rolí, netkané textilie, papírové role.

Obalové materiály - folie bublinkové, PE a PVC, na střechy, kartony, hrany, proložky, vlnité lepenky, balicí papír, lepicí a vázací pásky, pytle a sáčky.

Plastové výrobky - plastové kontejnery a popelnice, přepravky, ekologické odpadové hospodářství - boxy plastové a papírové, nádoby na odpad, ekologické sety, sorbenty a neutralizátory.

Technický materiál a textil - brusné archy a materiály, filtrační tkaniny a filtry, lana, šňůry, motouzy, nitě, popruhy, sedlářské materiály a krejčovská příprava, plachty, plachtoviny, plsti, těsnící desky, textilie netkané a geotextilie, tkaniny jutové, ucpávky a těsnění, uhelony.

Nátěrové hmoty - vrchní a základové barvy, asfaltové nátěry a barvy na střechy, fasády, barvy na beton, podlahy, bazény, okna, dveře, radiátory, impregnace a ochrana na dřevo, jednovrstvé nátěry, laky, lazurovací laky a mořidla, malířské nátěrové hmoty, odstraňovače nátěrů, odrezovače, omítky, penetrace, ředila, spreje, tmely, lepidla, tužidla, tónovací barvy a pigmenty, oleje, maziva a kapaliny.

Nářadí - stavební kolečka, stavební kování, žebříky, měřidla, elektrické ruční nářadí, násady, spojovací a stavební materiál.

Manipulační technika - kolečka a kladky, pojezdová kola, paletové vozíky a rudle.

Polotovary z plastů, skla - akrylon a polystyren, plastové dopravníkové pásy, polyamid, polyethylen, polykarbonát, polypropylen, polyuretan, polyvinylchlorid, skleněné tabule a teflon.

Polotovary z pryže - desky a koberce pryžové, dopravníkové pásy, pryžové profily a speciální pryž.

moreless
Informační zdroje

NářadíDrogerie a kosmetikaKancelářské potřebyBytový textilOchranné pracovní pomůckyPracovní oděvyDopravní a manipulační zařízeníMaziva a olejePlastové obaly a fólieBarvy, laky a nátěrové hmoty

SLOGAN: Nejširší výběr pracovních oděvů

Štítky: eshop, velkoobchod OPP, pracovní pomůcky, oděvy, obuv, drogerie, technické materiály Zlínský kraj

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Velkoobchod zahradnické potřeby, nářadí - vše pro zahradu nákup online v eshopu

Velkoobchod zahradnické potřeby, nářadí - vše pro zahradu nákup online ...

ŘEMPO VEGA, s.r.o. je velkoobchod ve Zlínském kraji se širokým sortimentem pracovních oděvů, obuvi, OPP, drogerie i všeho pro zahradu. Zahradnické potřeby a jiný sortiment nakoupíte i online v eshopu.

Sortiment drogerie, čistící prostředky, vše na úklid, praní, pro osobní hygienu i autokosmetika v eshopu

Sortiment drogerie, čistící prostředky, vše na úklid, praní, pro osobní ...

Společnost ŘEMPO VEGA provozuje eshop, kde nakoupíte velkoobchodně i jako koncoví zákazníci - mimo jiné je tu sortiment drogerie, čistící prostředky, vše na úklid, praní, hygienu i autokosmetika.


FIREMNÍ ČLÁNKY
Kontakty

ŘEMPO VEGA, s.r.o.
Skopalíkova 2354/47A
Kroměříž 767 01
GPS: 49°17′57.08″ N, 17°25′11.53″ E

49°17′57.08″ N, 17°25′11.53″ E

QR kód firmy ŘEMPO VEGA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ŘEMPO VEGA, s.r.o. Potřeby pro řemeslníky, dům, zahradu
Adresa

Adresa

Skopalíkova 2354/47A
Kroměříž 767 01

obchod@rempo-vega.cz
+420 573 312 014

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pracovní oděvy a obuv

Pracovní oděvy a obuv

Drogerie

Drogerie

Zahrada

Zahrada

Kde nás najdete

Skopalíkova 2354/47A
Kroměříž 767 01

GPS49°17′57.08″ N, 17°25′11.53″ E

Plánování trasy

Skopalíkova 2354/47A Kroměříž 76701

Prospekty

Certifikát kvality firmy