CASTOR CZ, s.r.o.


U Gemini 360, Zlín-Příluky 760 01
Společnost CASTOR CZ, s.r.o. se orientuje na distribuci výrobků pro oftalmologii, na dovoz speciálního zdravotního materiálu pro operace očí a také nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulantní praxi.

Velkoobchod, distribuce, dovoz, import:
-speciálního zdravotního materiálu pro operace očí
-výrobky pro oftalmologii, zdravotnictví:
-nitrooční čočky
-vybavení ambulancí, nemocnic a soukromých ambulancí
-viskoelastický materiál
-mikrochirurgické nástroje z titanu a chirurgické oceli
-mikrochirurgické nože
Oprava, opravy:
-lékařských nástrojů a přístrojů.

Zastoupení společností firem, distribuce produktů:
-CROMA
-BVI Ophthalmic Systems
-Rumex (USA)
-SMT
-EYEOL
-A.R.C
-H.S. International
-AVEDRO
-VSY BIOTECHNOLOGY
-PHYSIOL
-a dalších.

Produkty
  • vyšetřovací lehátka, paravány a zástěny, infuzní stojany, fonendoskopy, vyšetřovací zrcátka, dezinfekční prostředky

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby.

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Související články
Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

ADVAMED s.r.o.

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Reagencie pro laboratorní analýzy

Biogen Praha, s.r.o.

Reagencie pro laboratorní analýzy

Laboratoře, které se zabývají oblastmi genetiky a molekulární biologie, potřebují kromě standardního vybavení laboratoře také látky a činidla, která pomohou spustit chemické rekce či izolovat RNA. Těmto látkám se říká reagencie a slouží pro nejrůznější laboratorní analýzy. Výběr reagencií vyžaduje přesnou znalost požadovaných aplikací a vyžaduje také dobrou komunikaci mezi laboratoří a dodavatelem těchto látek


Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

ADVAMED s.r.o.

Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Advamed je společnost, na kterou se můžete spolehnout, pokud hledáte kvalitní lékařské vybavení - a to nejen zdravotnické potřeby, ale také moderní přístroje pro kardiologii, radiologii, urologii nebo gastroenterologii.


Vojtův rehabilitační stůl

Laboratorní a zdravotnická technika

Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Firemní články
Lékařské vybavení pro oční ambulance i operační sály

Lékařské vybavení pro oční ambulance i operační sály

Společnosti CASTOR CZ, s.r.o. dodává lékařské vybavení a zdravotnický materiál pro oční ambulance, oftalmologie, operační sály i další specializované ordinace. Velkoobchod, distribuce: - speciálního zdravotního materiálu pro operace očí - výrobky pro oftalmologii, zdravotnictví: - nitrooční čočky - vybavení ambulancí, nemocnic a soukromých ambulancí - viskoelastický materiál - mikrochirurgické nástroje z titanu a chirurgické oceli - mikrochirurgické nože - kapsulární kroužky - viskoelastické materiály - nástroje pro oční chirurgii - brýlové skříně, nosiče - oftalmoskopy - slzné kanyly - elektrokautery, termokautery - nástroje na cizí tělíska. Kvalitní a spolehlivé oftalmologické nástroje a vybavení Vám dodá společnost CASTOR CZ, s.r.o., která se těší na spolupráci!


Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi, oční chirurgii

Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi, oční chirurgii

Společnost CASTOR CZ, s.r.o. se orientuje na distribuci výrobků pro oftalmologii. Nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulantní praxi: Oční chirurgie: - nitrooční čočky - kapsulární kroužky - viskoelastické materiály - nástroje pro oční chirurgii. Ambulantní praxe: - brýlové skříně, nosiče - oftalmoskopy - nůžky, pinzety - slzné kanyly - elektrokautery, termokautery - nástroje na cizí tělíska. Zdravotní pomůcky: - elektronické čtečky Chcete-li zakoupit kvalitní a spolehlivé oftalmologické nástroje a vybavení, neváhejte a obraťte se na společnost CASTOR CZ, s.r.o. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi

Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi

Nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulatní praxi: -Štěrbinové lampy s příslušenstvím -Oftalmoskopy -Elektrokauter -Termokauter -Exoftalmometr typu „Hertel“ -Brýlové skříně (druhy dle přání zákazníka) -Brýlové nosiče Nástroje: -rýčky na cizí tělísko -pinzety - rohovkové, vazací, implantační -rozvěrač -jehelec -nůžky vannas -dilatátor a sonda na slzné kanálky Mikrochirurgické nástroje.