CASTOR CZ, s.r.o.


U Gemini 360, Zlín-Příluky 760 01

Společnost CASTOR CZ, s.r.o. se orientuje na distribuci výrobků pro oftalmologii, na dovoz speciálního zdravotního materiálu pro operace očí a také nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulantní praxi.

Velkoobchod, distribuce, dovoz, import:
-speciálního zdravotního materiálu pro operace očí
-výrobky pro oftalmologii, zdravotnictví:
-nitrooční čočky
-vybavení ambulancí, nemocnic a soukromých ambulancí
-viskoelastický materiál
-mikrochirurgické nástroje z titanu a chirurgické oceli
-mikrochirurgické nože
Oprava, opravy:
-lékařských nástrojů a přístrojů.

Zastoupení společností firem, distribuce produktů:
-CROMA
-BVI Ophthalmic Systems
-Rumex (USA)
-SMT
-EYEOL
-A.R.C
-H.S. International
-AVEDRO
-VSY BIOTECHNOLOGY
-PHYSIOL
-a dalších.

IČ: 63495619
DIČ: CZ63495619
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Racek

Lékařské vybavení pro oční ambulance i operační sály

Lékařské vybavení pro oční ambulance i operační sály

Společnosti CASTOR CZ, s.r.o. dodává lékařské vybavení a zdravotnický materiál pro oční ambulance, oftalmologie, operační sály i další specializované ordinace. Velkoobchod, distribuce: - speciálního zdravotního materiálu pro operace očí - výrobky pro oftalmologii, zdravotnictví: - nitrooční čočky - vybavení ambulancí, nemocnic a soukromých ambulancí - viskoelastický materiál - mikrochirurgické nástroje z titanu a chirurgické oceli - mikrochirurgické nože - kapsulární kroužky - viskoelastické materiály - nástroje pro oční chirurgii - brýlové skříně, nosiče - oftalmoskopy - slzné kanyly - elektrokautery, termokautery - nástroje na cizí tělíska. Kvalitní a spolehlivé oftalmologické nástroje a vybavení Vám dodá společnost CASTOR CZ, s.r.o., která se těší na spolupráci!


Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi, oční chirurgii

Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi, oční chirurgii

Společnost CASTOR CZ, s.r.o. se orientuje na distribuci výrobků pro oftalmologii. Nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulantní praxi: Oční chirurgie: - nitrooční čočky - kapsulární kroužky - viskoelastické materiály - nástroje pro oční chirurgii. Ambulantní praxe: - brýlové skříně, nosiče - oftalmoskopy - nůžky, pinzety - slzné kanyly - elektrokautery, termokautery - nástroje na cizí tělíska. Zdravotní pomůcky: - elektronické čtečky Chcete-li zakoupit kvalitní a spolehlivé oftalmologické nástroje a vybavení, neváhejte a obraťte se na společnost CASTOR CZ, s.r.o. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi

Vybavení ambulancí, nástroje pro ambulantní praxi

Nabízíme vybavení do ambulancí a nástroje pro ambulatní praxi: -Štěrbinové lampy s příslušenstvím -Oftalmoskopy -Elektrokauter -Termokauter -Exoftalmometr typu „Hertel“ -Brýlové skříně (druhy dle přání zákazníka) -Brýlové nosiče Nástroje: -rýčky na cizí tělísko -pinzety - rohovkové, vazací, implantační -rozvěrač -jehelec -nůžky vannas -dilatátor a sonda na slzné kanálky Mikrochirurgické nástroje.Další produkty a služby
  • vyšetřovací lehátka, paravány a zástěny, infuzní stojany, fonendoskopy, vyšetřovací zrcátka, dezinfekční prostředky

Chcete si užít vlastní komfort a pohodlí na cestách? Naše společnost se zabývá stavbou obytných automobilů a karavanů, které Vám poskytnou střechu nad hlavou, ať už se vydáte kamkoliv.

Související články
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Vojtův rehabilitační stůl
Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed
Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Polohovací zdravotnická lůžka a postele
Polohovací zdravotnická lůžka a postele

Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Specializujeme se na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí do domovů, penzionů, nemocnic, ale také pro domácí péči. Polohovací postele je možné také zapůjčit. Víme, že každý není tak movitý, aby si ihned po onemocnění mohl koupit vlastní polohovací postel a proto našim nemocným klientům poskytujeme také pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý.