Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pohřební služba POSPA

Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pro poslední rozloučení se svým blízkým si můžete v Pohřební službě POSPA v Uherském Brodu vybrat kremační služby, které zahrnují převoz zesnulého ke kremaci, úprava zesnulého, zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, kterou vyzdobíme smutečními věnci a květinami. Pomůžeme s výběrem rakve a tiskem smutečního oznámení.

Město Valtice


nám. Svobody 21, Valtice 691 42
Malebné jihomoravské město Valtice najdeme nedaleko Břeclavi u rakouských hranic v překrásné krajině Lednicko-valtického areálu, který je krajinnou památkovou zónou. Historie města je neodmyslitelně spjata s rodem Lichtenštejnů, kteří zde působili až do roku 1945. Valtice jsou také významným vinařským střediskem, které patří do Mikulovské vinařské podoblasti.

Památky, turistika:
- historické centrum města (městská památková zóna)
- novorenesanční radnice
- barokní zámek
- zámecké barokní divadlo
- zámecký park
- kostel Nanebevzetí Panny Marie
- zámeček Venerie
- Národní zemědělské muzeum
- Národní vinařské centrum, Salon vín České republiky (sklepení zámku).

Aktuální dění ve městě můžete sledovat na webových stránkách městského úřadu Valtice.

Městská policie Valtice:
- nám. Svobody 21
- tel.: 519 301 414

Městská knihovna Valtice:
- Nám. Svobody 21
- tel.: 519 301 413

Turistické informační centrum, infocentrum Valtice:
- nám. Svobody 4
- tel.: 734 256 709

Technické služby Valtice:
- U Rotundy 210
- tel.: 733 535 818

Produkty
  • veřejná správa, městské magistráty, poskytování grantů a dotací, státoobčanská řízení, integrovaný záchranný systém


Související články
Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Bazény Kostelec

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Firemní články
Vinařské město Valtice s velkým množstvím památek a krásnou přírodou

Vinařské město Valtice s velkým množstvím památek a krásnou přírodou

Valtice – historické město, které je chráněno jako městská památková zóna a jeho okolí krajinná památková zóna, ideální pro milovníky přírody a vína.


Valtické vinobraní

Valtické vinobraní

Valtické vinobraní 2013 je největší a nejstarší valtická vinařská akce. Vystoupení folklorních a jiných hudebních těles různých žánrů. Začínáme v pátek 4. října od 19:00 hodin, - vstupné 20 Kč Vystoupí: jedna z nejlepších cimbálových muzik CM Kapura Veroniky Jíchové a Teachers. Pokračovat budeme v sobotu 5. října od 10:00, vstupné 100,- Kč, a na akci vystoupí: -Taneční skupina Schrattenberg -The 1st Czech Pipes and Drums (skotská hudba). Uvidíte a zažijete také: -průvod krojovaných účastníků vinobraní městem od Vinařské školy ve 12:00 hodin -vše v rámci Dýňového a burčákového valtického podzimu -gastronomické speciality -doprovodné akce po celý den PROGRAM Valtického vinobraní 2013 PÁTEK 4. října - ul. Střelecká (vstupné 20 Kč): The Teachers CM Kapura SOBOTA 5. října - náměstí (vstupné 100 Kč): 10:00 zahájení Klub mažoretek Valtice DFS Jatelinka Klub mažoretek Valtice malá Borověnka a malý Valtičánek Taneční skupina Schrattenberg The 1st Czech Pipes and Drums 12:00 krojovaný průvod městem od SOŠ vinařské 12:00 No Fett (Impossible) CM Fagán No Fett (Can´t Touch It) The 1st Czech Pipes and Drums - pochod No Fett (Acapela) CM Danaj ze Strážnice No Fett (Whisky) Chlopčiska ze Spytínova proslovy hostů scénka Zarážání hory - hrají studenti Střední odborné školy vinařské Valtice Výběr z bobulí - zpěv sekání sektů No Fett (Badminton) Chlopčiska ze Spytínova LCD Machine Výběr z bobulí - scénka Koko Dance Crew (zumba tance) The 1st Czech Pipes and Drums Mužáci a CM Fagán CM Fagán 17:00 Děda Mládek Ilegal Band Šarže 54 CM Fagán 21:00 IRNIS Doprovodný program v sobotu: Salón vín ČR Národní zemědělské muzeum Auto Wozar Lednice (vozy Peugeot) NEDĚLE 6. října: po celý den se budete moci osvěžit a nakopnout jednou z mnoha specialit podzimní burčákové kuchyně v místních restauracích. Parkování je po celou dobu akce zajištěno na záchytných parkovištích. Více na našem facebooku - https://www.facebook.com/events/475701882492207/