Město Valtice
Městský úřad Valtice


náměstí Svobody 21, Valtice 691 42

Město Valtice, 3584 obyvatel.

Odbor správní:
-matrika, evidence obyvatel
-občanské průkazy, cestovní doklady
Odbor ekonomický:
-rozpočet, kontrola
-pokladna, sociální záležitosti
-správa bytů, majetek města
Odbor výstavby a životního prostředí.

Příspěvkové organizace:
-základní škola
-mateřská škola

Organizační složky:
-domov důchodců
-dům s pečovatelskou službou
-technické služby
-knihovna
-turistické informační centrum

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM
náměstí Svobody 4
691 42 Valtice
tel./fax: +420 519 352 978
e-mail: tic@valtice.eu
www.valtice.eu

Otevírací doba:
duben–září: Po – Ne 9.00 - 17.00 hod.
(12.30-13.00 pol. přestávka)
říjen–březen: Po - Pá 7.00 - 15.30 hod.(11.30-12.00 pol přestávka)

Služby TIC Valtice:
-prodej pohlednic, map, brožur, knih, suvenýrů
-propagační materiál zdarma
-přehled kulturních a sportovních akcí v Lednicko-valtickém areálu
-přehled ubytování v LVA
-informace o návštěvě zámků a muzeí
-informace o prohlídce vinných sklepů a ochutnávkách vín
-informace o dopravních spojích
-kancelářské služby (kopírování, faxování)
-internet
-předprodej vstupenek na vybrané akce.
Turistické zajímavosti: zámek, zámecká kaple, anglický park, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie, klášter Milosrdných bratří s kostelem sv. Augustina a řádovou nemocnicí, muzeum vinařství, zahradnictví a životního prostředí, Městské muzeum, Belveder, Kolonáda(Reistna), Dianin chrám, Salon vín.

Město Valtice pořádá 4.10. 2013 VALTICKÉ VINOBRANÍ
-vinařská akce
-vystoupení folklorních a jiných hudebních těles různých žánrů
-víco informací viz. nabídka.

IČ: 00283665
DIČ:
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Trojan

Valtické vinobraní

Valtické vinobraní

Valtické vinobraní 2013 je největší a nejstarší valtická vinařská akce. Vystoupení folklorních a jiných hudebních těles různých žánrů. Začínáme v pátek 4. října od 19:00 hodin, - vstupné 20 Kč Vystoupí: jedna z nejlepších cimbálových muzik CM Kapura Veroniky Jíchové a Teachers. Pokračovat budeme v sobotu 5. října od 10:00, vstupné 100,- Kč, a na akci vystoupí: -Taneční skupina Schrattenberg -The 1st Czech Pipes and Drums (skotská hudba). Uvidíte a zažijete také: -průvod krojovaných účastníků vinobraní městem od Vinařské školy ve 12:00 hodin -vše v rámci Dýňového a burčákového valtického podzimu -gastronomické speciality -doprovodné akce po celý den PROGRAM Valtického vinobraní 2013 PÁTEK 4. října - ul. Střelecká (vstupné 20 Kč): The Teachers CM Kapura SOBOTA 5. října - náměstí (vstupné 100 Kč): 10:00 zahájení Klub mažoretek Valtice DFS Jatelinka Klub mažoretek Valtice malá Borověnka a malý Valtičánek Taneční skupina Schrattenberg The 1st Czech Pipes and Drums 12:00 krojovaný průvod městem od SOŠ vinařské 12:00 No Fett (Impossible) CM Fagán No Fett (Can´t Touch It) The 1st Czech Pipes and Drums - pochod No Fett (Acapela) CM Danaj ze Strážnice No Fett (Whisky) Chlopčiska ze Spytínova proslovy hostů scénka Zarážání hory - hrají studenti Střední odborné školy vinařské Valtice Výběr z bobulí - zpěv sekání sektů No Fett (Badminton) Chlopčiska ze Spytínova LCD Machine Výběr z bobulí - scénka Koko Dance Crew (zumba tance) The 1st Czech Pipes and Drums Mužáci a CM Fagán CM Fagán 17:00 Děda Mládek Ilegal Band Šarže 54 CM Fagán 21:00 IRNIS Doprovodný program v sobotu: Salón vín ČR Národní zemědělské muzeum Auto Wozar Lednice (vozy Peugeot) NEDĚLE 6. října: po celý den se budete moci osvěžit a nakopnout jednou z mnoha specialit podzimní burčákové kuchyně v místních restauracích. Parkování je po celou dobu akce zajištěno na záchytných parkovištích. Více na našem facebooku - https://www.facebook.com/events/475701882492207/Další produkty a služby
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy


Související články
Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů
Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů

Bolí vás často záda při práci u stolu? Pak může být na vině nesprávný výběr nábytku. Jednou z možností, jak se těmto zdravotním potížím vyhnout, je pořízení elektricky nastavitelného stolu, který se vašim momentálním požadavkům přizpůsobí.


Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.
Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Společnost navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Ray Service, a.s. získala právem prestižní ocenění firma roku 2017 Zlínského kraje. Tuto soutěž každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Podle odborníků v mnohém tato společnost navazuje na trendy Tomáše Bati.


Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.