Město Hodonín


Masarykovo náměstí 53/1, Hodonín 695 01
Město Hodonín se nachází v Jihomoravské kraji, leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem.

Město se rozkládá na ploše 6331 hektarů a žije zde přibližně 24 tisíc obyvatel. Hodonín se rovněž může chlubit tím, že se zde narodil 1. československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk.

V Hodoníně naleznete Muzeum naftového dobývání a geologie, Masarykovo muzeum, Dům umělců, Kostel sv. Vavřince, Pomník T. G. Masaryka a další zajímavé památky.

Opomenout nelze také Lázně Hodonín, které patří k nejmladším lázeňským zařízením v České republice.

A chybu určitě neuděláte, když zavítáte do naší zoologické zahrady.

Turistické informační centrum, Národní třída 36:
tel.: 518 351 437.

Městská knihovna Hodonín:
tel.: 518 321 213, 724 055 952
Pobočka Brandlova 81, tel.: 518 321 212, 725 965 653.

Hodonín je pohodové město obklopené přírodou a zasvěcené lázeňství a relaxování. Mezi cyklisty je známou křižovatkou cyklostezek, které vás vezmou po okolí i na Slovensko.

Produkty
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy


Související články
Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

SHADOWS PRESS s.r.o.

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Vedení firmy, podnikatelská činnost, ale i běžný život vyžadují mnoho materiálů, tiskopisů a dalšího příslušenství k tomu, aby bylo vše profesionálně prezentováno, byly využité veškeré dostupné prostředky pro kvalitní reklamu a zároveň jste získali příjemnou prezentaci. V tomto směru se můžete spolehnout na tiskárnu Shadows Press se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků: Jak zajistit bezpečnost a spolehlivost

JOKR - montáže s.r.o.

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků: Jak zajistit bezpečnost a spolehlivost

Víte, že revize jeřábů a zdvihacích zařízení je nejen zákonnou povinností, ale také zárukou bezpečnosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti vašich strojů? A také, že školení jeřábníků a vazačů je nezbytnou podmínkou pro kvalifikovanou a zodpovědnou obsluhu zdvihací techniky? Pro všechny tyto služby se můžete obrátit na firmu, která má dlouholeté zkušenosti, profesionální tým a certifikovanou kvalitu: JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Český výrobce dřevoobráběcích strojů

TOS Svitavy, a.s.

Český výrobce dřevoobráběcích strojů

Společnost TOS Svitavy má bohatou historii a 75 let zkušeností v oboru strojírenské výroby. Za dobu své existence prošla několika vývojovými fázemi klasické strojírenské výroby, až se zde ustálily tři základní výrobní programy. Jedním z nosných programů je strojírenská výroba se zaměřením na jednohřídelové a dvouhřídelové pily, čisticí a zkracovací pily a také mechanizaci.


COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o. je dlouholetým a spolehlivým partnerem českého a slovenského průmyslu. Specializujeme se na ložiska, kuličkové šrouby, lineární techniku a další komponenty od špičkových světových výrobců. Díky naší odbornosti, technickému zázemí a širokému sortimentu jsme největším dodavatelem ložisek pro výrobce obráběcích strojů v zemi. Náš tým zkušených pracovníků spolupracuje s klienty při konstrukci nových výrobků a optimalizaci stávajících zařízení. Jsme hrdí na pozitivní zpětnou vazbu a spokojené zákazníky, kteří svědčí o našem profesionálním přístupu a kvalitě. Nabízíme rozsáhlé skladové zásoby a dodáváme nejen do ČR, ale také do zahraničí prostřednictvím našich poboček na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsme se stali certifikovaným AIP partnerem japonského výrobce ložisek NSK, což nás činí prvním a jediným AIP partnerem NSK v České Republice."


Firemní články
Město Hodonín - cíl vašeho příštího výletu

Město Hodonín - cíl vašeho příštího výletu

Informace nezbytná především pro milovníky vína, folklórních tradic a nenáročné cykloturistiky - město Hodonín je vaší ideální cílovou destinací.