Ing. Petr Soukup


č. 212, Násedlovice 696 36
Výroba, prodej výrobků z polypropylenu (PP) na zakázku:
-bazény
-nádrže - válcové, hranaté, oválné
-zařízení pro rozvody vod a kanalizací - vodoměrné šachty, kontrolní šachty, různé tvary a provedení, různé armaturové šachty a jímky
-výrobky pro zemědělství - polypropylen je velmi vhodný pro použití ve stájích či pro kejdové hospodářství
-technologické celky - výroba dle projektové dokumentace, nákresu který následovně zpracujeme
-vyložení-lze vyložit stávající nádrže kovové či betonové, kde je potřeba obnovit vodotěsnost či chemickou odolnost povrchu
-pilíře pro pojistkové a rozvodné skříně nízkého napětí, kabelové televize, HUP
-vzduchotechnika pro agresivní prostředí (potravinářské, chemické provozy, zemědělství)
-krmítka pro zemědělce
-clony na větrání (prasečáky)
-boudy pro telata
-desky pro řeznictví.

Produkty
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů
  • nadzemní i zapuštěné bazény, zastřešení bazénů, bazénové příslušenství, údržba bazénové vody, čerpadla a filtrace
  • zahradní nábytek a konve, lopaty na sníh, jednorázové nádobí, kanystry a uzávěry, prádelní koše, dětské boby
  • plastové big boxy, nádoby z plastu, nádrže pro chemický průmysl, cisterny na vodu, plastové jímky

Barokní zámek Lechovice, poutní kostel a dobré víno v Obci Lechovice.

Barokní zámek Lechovice, poutní kostel a dobré víno v Obci Lechovice

Camp Vřesná Frymburk – odpočinek v klidné zátoce Lipna pro celou vaši rodinu.

Camp Vřesná Frymburk – odpočinek v klidné zátoce Lipna pro celou vaši rodinu

Související články
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


O kvalitní a přesné plastové výlisky se postará lisovna plastů Josefa Krčmy

Josef Krčma - lisovna plastů

O kvalitní a přesné plastové výlisky se postará lisovna plastů Josefa Krčmy

Získejte kvalitní plastové produkty přímo od výrobce. Na vstřikování plastů se specializuje společnost Josef Krčma – lisovna plastů, která vznikla už v roce 1995. Provádíme lisování, montáž a kompletaci kvalitních a přesných produktů z různých polymerních materiálů. Lisovna plastů sídlí vde Vsetíně.


Firemní články
Vodoměrné šachty, nádrže, výroba z polypropylenu Násedlovice, Hodonín

Vodoměrné šachty, nádrže, výroba z polypropylenu Násedlovice, Hodonín

Sháníte firmu zabývající se zakázkovou výrobou z plastů, z polypropylenu v okrese Hodonín? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše firma Plasty Soukup Násedlovice se zaměřuje na výrobu z plastů a to především pro oblasti stavebnictví a průmyslu. Vyrábíme z polypropylenu, jehož vlastnosti jsou velmi výhodné na výrobu nejen vodoměrných šachet i nádrží. Polypropylen je potravinářsky nezávadný a odolává chemikáliím, má dobrou tvarovatelnost umožňující výrobu i velmi složitých výrobků. Vyrábíme - septiky, žumpy, různé druhy nádrží, bazénů, vodoměrných šachet, revizních kanalizačních šachet, van, nádob na víno a dalších. Kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Násedlovicích, okr. Hodonín.


Plastové nádrže na zakázku jižní Morava

Plastové nádrže na zakázku jižní Morava

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou plastových nádrží na zakázku na jižní Moravě? Pak neváhejte kontaktovat firmu PS PLAST, se sídlem v Násedlovicích, která se zabývá výrobou z plastu, polypropylenu na zakázku. Výhody polypropylenu - potravinářsky nezávadný - vhodný pro průmysl potravinářský, chemický, stavebnictví i pro zemědělství - používají se hlavně na potraviny, chemikálie, reakční nádrže a septiky - lze využít jako výborná náhražka plechu - odolává chemikáliím anorganických látek a omezeně i organickým - snadná opracovatelnost - tvarová rozličnost i při výrobě složitějších výrobků. Všechny výrobky vyrábíme dle výkresové dokumentace, vlastního návrhu nebo jen podle ústního popisu. Mezi hlavní produkci výrobků patří nádrže nejen na zakázaku: - hranaté, oválné - zásobníkové nádrže - vodoměrné šachty - potravinářské válcové - septiky na chemikálie Nádrže vyrábíme ve velikostech od několika desítek litrů až po několikakubíkové. Lze je umístit do země nebo mohou být samonosné. Dle požadavků zákazníka navrhneme přesný tvar i vybavení, např. příruby, sedimentační přepážky, nátoky. Více informací o možnostech výroby plastové nádrže na zakázku nás neváhejte kontaktovat. Navštívit můžete i naše webové stránky.


Výroba bazénů na zakázku z polypropylenu Jihomoravský kraj

Výroba bazénů na zakázku z polypropylenu Jihomoravský kraj

Jihomoravská firma Ing. Petr Soukup nabízí výrobu bazénu na zakázku z polypropylenu. Výroba plastových bazénů na zakázku. Velikost i tvar bazénu dle přání zákazníka. Bazény vyrábíme z polypropylenu, který je potravinářsky nezávadný, odolává chemikáliím a má dobrou tvarovatelnost a umožňuje výrobu i velmi složitých výrobků. Stěny a dno bazénu jsou provedeny z velmi kvalitního materiálu. Materiál, který používáme k výrobě bazénů na zakázku je zdravotně a hygienicky nezávadný. Plastový materiál plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky. Výhody námi vyráběných plastových bazénů: -bazén může zůstat napuštěný i v zimě -spoje provedené za pomoci nejmodernějších technologií -bazény jsou vyráběny v prostorách naší firmy. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Násedlovicích, okr. Hodonín. Kompletní nabídku výroby naší firmy naleznete na webových stránkách.


Vzduchotechnika, výroba z polypropylenu na zakázku Násedlovice, Hodonín

Vzduchotechnika, výroba z polypropylenu na zakázku Násedlovice, Hodonín

Sháníte firmu zabývající se výrobou z plastů pro oblast stavebnictví a průmyslu? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Jihomoravská firma Plasty Soukup vyrábí na zakázku plastové výrobky z potravinářsky nezávadného polypropylenu odolávajícím chemikáliím a s dobrou tvarovatelností. Vyrábíme vzduchotechnické zařízení s kruhovým a hranatým profilem, s tvarovkami, v provedení vodotěsném spojení lemem či klasickém na příruby. Vzduchotechnické potrubí je vhodné do potravinářských a chemických provozů a zemědělství. Zaručujeme dlouhou životnost a vysokou kvalitu výrobků. Pro více informací neváhejte a kontaktujte náš nebo navštivte naši provozovnu v Násedlovicích, okr. Hodonín. Kompletní sortiment vyráběných výrobku z polypropylenu naleznete na webových stránkách.


Plastové nádrže na zakázku, nádrže z polypropylenu Hodonín

Plastové nádrže na zakázku, nádrže z polypropylenu Hodonín

Plastové nádrže na zakázku Hodonín. Zabýváme se zakázkovou výrobou z plastu, výrobu z polypropylenu. Výhodou polypropylenu je, že je potravinářsky nezávadný, vhodný pro potravinářský i chemický průmysl, stejně jako pro stavebnictví a zemědělství. Použití hlavně na nádrže na potraviny, chemikálie, reakční nádrže a septiky. Polypropylen lze využít i jako výbornou náhražku plechu. Je odolný proti chemikáliím anorganických látek a omezeně i organickým. Snadno se opracovává a tvaruje. Všechny výrobky vyrábíme dle výkresové dokumentace, vlastního návrhu nebo jen podle ústního popisu. Naše hlavní produkcí je výroba nádrží a to nejen na zakázku: - hranaté, oválné - zásobníkové nádrže - vodoměrné šachty - potravinářské válcové - septiky na chemikálie. Nádrže vyrábíme v objemu od několika desítek litrů až po několikakubíkové. Nádrže lze umístit do země nebo mohou být samonosné. Tvar i vybavení dle přání klienta. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Násedlovicích v okrese Hodonín.


Výroba z plastu, nádrže, jímky, septiky Násedlovice

Výroba z plastu, nádrže, jímky, septiky Násedlovice

Jihomoravská firma Plasty Soukup se zaměřuje na výrobu z plastů a to především pro oblast stavebnictví a průmyslu. Plastové produkty vyrábíme z polypropylenu, který je potravinářsky nezávadný a odolává chemikáliím. V oblasti čištění odpadních vod nabízíme několik základních verzí vícekomorových septiků. Kromě septiků vyrábíme válcové nebo hranaté žumpy, záchytné a akumulační nádrže. Z naší výroby - různé druhy nádrží, bazény, septiky, vodoměrné a revizní kanalizační šachty, jímky, vany, nádoby na víno a mnoho dalších. Pro více informací nás kontaktujte nebo nás navštivte v Násedlovicích, okr. Hodonín.


Polypropylenové nádrže Násedlovice

Polypropylenové nádrže Násedlovice

Firma PS PLAST se sídlem v Násedlovicích se zabývá výrobou a prodejem polypropylenových nádrží. Typy polypropylenových nádrží v nabídce: -válcové typy -hranaté typy -oválné typy. Možnost i vybavení polypropylenových nádrží dle požadavků a přání zákazníka. V nabídce: -podzemní polypropylenové nádrže -nadzemní polypropylenové nádrže. Více informací a kompletní sortiment firmy PS PSLAST naleznete na webových stránkách.


Polypropylen Násedlovice

Polypropylen Násedlovice

Firma PS PSLAST se sídlem v Násedlovicích nabízí výrobky z Polypropylenu. V nabídce: -polypropylenové nádrže -polypropylenové vodoměrné šachty -polypropylenové technologické celky -polypropylenové výrobky pro zemědělství -polypropylenová vzduchotechnika. Polypropylen je termoplastický polymer, který patří mezi nejběžnější plasty. Více informací a kompletní nabídku výrobků firmy naleznete na webových stránkách.


Vodoměrné šachty a jímky Hodonín, Násedlovice, Jihomoravský kraj

Vodoměrné šachty a jímky Hodonín, Násedlovice, Jihomoravský kraj

Firma Ing. Petr Soukup nabízí vodoměrné šachty a jímky. Nabízíme: -plastové vodoměrné šachty -jimky. Vodoměrné šachty nabízíme: -dva tvary -kruhový tvar -hranatý tvar -s výstuhami -bez výstuh -součástí vodoměrné šachty bývá plastový žebřík -plastové víko Výhody plastových vodoměrných šachet: -úplná vodotěsnost -čistota šachty -jednoduchá manipulace -snadné usazené do terénu -levné náklady na pořízení. Jímky nabízíme: -plastové jímky -na dešťovou vodu -vody splaškové -vody užitkové -vysoká kvalita -vysoká odolnost -nekorodovatelné -recyklovatelné. Více informací na webových stránkách.


Výroba, výrobky z polypropylenu, vzduchotechnika

Výroba, výrobky z polypropylenu, vzduchotechnika

Zakázková výroba, prodej výrobků z polypropylenu: -nádrže-válcové potravinářské, hranaté, oválné, zásobníkové, vodoměrné šachty, kontrolní šachty -vzduchotechnika ve tvaru kruhovém i hranatém -výroba technologických celků podle projektové dokumentace a nákresu -pilíře-pojistkové a rozvodné skříně nízkého napětí,HUP, kabelové televize -ostatní-plastové dveře a stoly -další výrobky na přání zákazníka.


Vzduchotechnika, nádrže, výroba z polypropylenu Násedlovice

Vzduchotechnika, nádrže, výroba z polypropylenu Násedlovice

Výroba na zakázku, výroba z polypropylenu: -vzduchotechnika -nádrže -plasty. Vzduchotechnika: -profil kruhový -profil hranatý -provedení vodotěsné, klasické na příruby -do potravinářství, chemie, zemědělství. Nádrže: -Válcové -hranaté -oválné -nadzemní -podzemní -možnosti vybavení dle zákazníka. Výrobky vyrobeny z polypropylenu: -plasty pro stavebnictví, průmysl -potravinářsky nezávadné -odolné proti chemikáliím -škvělá tvarovatelnost -výroba i složitých výrobků. Zaručíme: -dlouhodobou životnost -vysokou kvalitu. Více informací na webových stránkách.