SLOKOV kovo a.s.


Kovodělská 794, Moravský Písek 696 85
Obchodní společnost SLOKOV a.s. je český výrobce kotlů na uhlí, dřevo, pelety, elektrokotlů a krbových kamen s více než 50 letou tradicí.
Zabýváme se převážně výrobou, prodejem topenářských výrobků.

Výroba, prodej:
-automatické kotle na pelety Slokov Variant SL12A, SL33A
-automatické kotle na uhlí Slokov Variant SL33AU
-kotle na uhlí Slokov Variant SL27-3, SL33-3
-kotle na dřevo
-elektrokotle 8-30 kW
-krbová kamna
-kotle na pelety
-kotel na dřevo
-kotel na uhlí
-náhradní díly pro kotle Slokov VARIANT.

Dále nabízíme:
-topenářské a zámečnické výrobky
-řezání plazmou do síly 10 mm a velikosti tabulí 3.000 x 1.500 mm, včetně řezání otvorů
-ohraňování na OHL Amada, max. 2, 5 m.

Záruční a pozáruční servis kotlů Slokov VARIANT zajišťuje po celé ČR přímo výrobce kotlů tj. Obchodní společnost SLOKOV, a.s.

Veškerý servis a spouštění automatických kotlů VARIANT SL A zajišťují kromě výrobce také proškolené servisní firmy.

Produkty
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • stavba krbů na klíč, zahradní krby, krbové vložky, biokrby a grily, litinová krbová kamna, komínové systémy
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • dělení materiálů, ruční zpracování kovů, obrábění vodním paprskem, tvarování kovů nástrojem, řezání laserovým paprskem
  • expanzní nádoby, manometry a teploměry, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, kouřovody

Přídavné materiály, drážkovací elektrody, wolframové elektrody SIDERGAS


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Firemní články
Ocelové teplovodní kotle pro spalování suchého kusového dřeva

Ocelové teplovodní kotle pro spalování suchého kusového dřeva

Ocelové teplovodní kotle pro spalování suchého kusového dřeva a hnědého uhlí - výrobu a prodej nabízí společnost Obchodní společnost Slokov, a.s. z Moravského Písku.


Automatické kotle - výroba, prodej, montáž, servis i poradenství

Automatické kotle - výroba, prodej, montáž, servis i poradenství

Automatické kotle na pelety a uhlí - výroba, prodej, montáž, servis i poradenství poskytuje firma Obchodní společnost Slokov, a.s. v okrese Hodonín.


Slokov Variant SL22A, kotel pro spalování pelet - 5.emisní třída

Slokov Variant SL22A, kotel pro spalování pelet - 5.emisní třída

Prodej kotlů - Slokov Variant SL22A, kotel pro spalování pelet - 5.emisní třída nabízí český výrobce firma Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravské Písku.


Elektrokotle, kvalitní automatické kotle, výroba a prodej kotlů

Elektrokotle, kvalitní automatické kotle, výroba a prodej kotlů

Kvalitní elektrokotle 8-30 kW, automatické kotle na uhlí, výroba a prodej kotlů a krbových kamen od firmy Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravském Písku Jihomoravského kraje.


Ocelové zplyňovací kotle pro spalování kusového dřeva - teplovodní kotel PYRO THERM

Ocelové zplyňovací kotle pro spalování kusového dřeva - teplovodní kotel PYRO THERM

Ocelové zplyňovací kotle pro spalování kusového dřeva - teplovodní kotel PYRO THERM pro vytápění bytů, rodinných domků od firmy Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravském Písku


Výroba a prodej kotlů na uhlí, dřevo, pelety, ocelový teplovodní kotel

Výroba a prodej kotlů na uhlí, dřevo, pelety, ocelový teplovodní kotel

Výroba a prodej kotlů na uhlí, dřevo, pelety, elektrokotle, krbová kamna, ocelový teplovodní kotel od firmy Obchodní společnost Slokov, a.s. v okolí Hodonína.


Kotle na uhlí, kotle na dřevo, výroba a prodej kotlů -krbových kamen

Kotle na uhlí, kotle na dřevo, výroba a prodej kotlů -krbových kamen

Kotle na uhlí, kotle na dřevo, kotle na pelety, elektro kotle, krbová kamna - výroba a prodej kotlů od firmy Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravském Písku


Kotle na uhlí výroba, prodej Hodonín

Kotle na uhlí výroba, prodej Hodonín

Naše společnost Obchodní společnost Slokov, a.s. vyrábí a prodává kotle na topení již více než 50 let. Naše společnost vyrábí a prodává ocelové teplovodní kotle pro spalování hnědého uhlí, zrnění 20-40 mm (ořech 1) v provedení: -Slokov Variant SL 27-3 (3.emisní třída) -Slokov Variant SL 33-3 (3.emisní třída). Kotle splňují 3. třídu dle ČSN EN 303-5. Naše ocelové teplovodní kotle VARIANT jsou ideální pro vytápění RD, provozoven a bytů s tepelnou maximální ztrátou objektu 33kW. Vhodným palivem pro kotle naše kotle VARIANT SL je hnědé uhlí se zrněním 20-40 mm, ořechem 1, s minimální výhřevností 19,1 MJ/kg. Technické detaily kotle: kotel je vyroben svařením z kvalitních ocelových plechů o tloušťce 5mm. Vnitřní část je vodní přepážkou rozdělena na násypnou šachtu, spalovací komoru a výměník. Ve spodní část, pod komorou a násypku je dvoudílný rošt, který se ovládaná pákou z boční strany kotle. Primární i sekundární regulace vzduchu zvyšuje účinnost hoření kotle. Regulace topení můžete provádět ručně, nebo pomocí automatického regulátoru, který je dodáván jako zvláštní příslušenství současně s kotlem. Přijdte se k nám podívat, poradit a vybrat vhodný kotel. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme že budete maximálně spokojeni. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Písku v okrese Hodonín.


Kotle na dřevo, Jihomoravský kraj, Moravský písek, Hodonín

Kotle na dřevo, Jihomoravský kraj, Moravský písek, Hodonín

Firma Obchodní společnost Slokov, a.s. vyrábí a prodává kotle na dřevo. Naše společnost Obchodní společnost Slokov dodává ocelové teplovodní kotle na spalování suchého dřeva. Aktuálně řešíme modernizaci těchto kotlů, aby splnily nejpřísnější požadavky. Můžete si u nás vybrat teplovodní kotle na dřevo v provedení: -Slokov Variant SL 17D -Slokov Variant SL 22D -Slokov Variant SL 35D. Teplovodní kotle Slokov VARIANT jsou ideální na vytápění rodinných domů, bytů a provozoven. Tepelná ztráta vytápěných budov by měla být 17-35 kW. Vlastnosti kotlů: kotle jsou svařeny z ocelových plechů a trubek. Vnitřní část kotle je tvořena přikládací šachtou, spalovací komorou a výměníkem. Rozdělení je provedeno pomocí vodní přepážky. Ve spodní části, se nachází, pohyblivý dvoudílný rošt, který se ovládá pákou z boční strany kotle. Primární vzduch je do kotle přiváděn regulovatelnou klapkou ve dvířkách (na popel a na přikládání). Sekundární vzduch je přiváděn do spalovací komory za účelem zvýšení účinnosti kotle. Regulaci můžete provádět ručně nebo pomocí automatického regulátoru výkonu (neboli TRV). Tento automatický regulátor výkonu dodáváme jako příslušenství současně s kotlem. Kouřovod je na zadní straně v ose kotle. Zatápěcí klapku ovládáte na kotli nahoře. Vstupy a výstupy topné vody z kotle jsou opatřeny přírubami DN 65. Použité palivo: suché dřevo. Maximální vlhkost 20%. Ideální jsou přířezy z kulatiny do průměru 100 mm a délky 310, případně 445 mm (podle velikosti kotle). Dále štípané dříví. Přijďte se k nám poradit a zrovna i dobře nakoupit. Tešíme se na Váš nákup. Více informací na webových stránkách.


Prodej kotlů, kotle, Jihomoravský kraj

Prodej kotlů, kotle, Jihomoravský kraj

Firma Obchodní společnost Slokov, a.s. vyrábí české kotle na topení. Výroba a prodej kotlů: -na uhlí -na dřevo -na pelety -automatické -elektokotle -krbová kamna -náhradní díly pro kotle. Kotle na uhlí nabídka: -Variant SL 27 -Variant SL 33 -Variant SL 40 -Variant SL 27-3 -Variant SL 33-3. Kotle na dřevo: -Variant SL 17D -Variant SL 22D -Variant SL 35D. Automatické kotle: -Variant SL 33 A -Variant SL 70 A -Variant SL 12 A. Elektrokotle: -SL ELEKTRO 8 -SL ELEKTRO 15 -SL ELEKTRO 23 -SL ELEKTRO 10 -SL ELEKTRO 18 -SL ELEKTRO 26 -SL ELEKTRO 30. Krbová kamna: -SL 7 D LUX. Více informací najdete na níže a vpravo uvedeném odkaze na webové stránky.


Krbová kamna Hodonín, Jihomoravský kraj

Krbová kamna Hodonín, Jihomoravský kraj

Firma Obchodní společnost Slokov, a.s. nabízí k prodeji Krbová kamna: Nabízíme krbová kamna: -SL 7 D Lux. Krbová kamna nabízíme s teplovodním výměníkem. Kamna jsou z plechů. Je to kombinace krbových kamen a teplovodního kotle. Mají výhodu ve výkonu větší část výkonu předavají topné vodě. Díky výhodě nedochází k přetopení místnosti. Krbové kamna vyrábíme ve dvou provedeních: - s prosklenými dvířky - s dvířky bez prosklení. Dvířka od krbových kamen jsou přikládací. Více informací na webových stránkách.


Elektrokotle Hodonín, Jihomoravský kraj

Elektrokotle Hodonín, Jihomoravský kraj

Firma Obchodní společnost Slokov, a.s. nabízí k prodeji Elektrokotle: Kotle: -SL ELEKTRO 8 -SL ELEKTRO 15 -SL ELEKTRO 23 -SL ELEKTRO 10 -SL ELEKTRO 18 -SL ELEKTRO 26 -SL ELEKTRO 30. Jsou to nástěnnéí kotle. Kotle určeny k ohřevu topné vody. Více informací na webových stránkách.


Prodej kotlů Hodonín, Jihomoravský kraj

Prodej kotlů Hodonín, Jihomoravský kraj

Naše společnost Obchodní společnost Slokov, a.s. nabízí kotle: -kotle na uhlí -kotle na dřevo -kotle automatické -elektrokotle -krbové kamna. Na všechny kotle máme katalogy výrobků. KOtle nabízíme v různých variatách v různých provedeních. Těšíme se na Váš nákup a rádi Vám s výběrem kotlů poradíme, pomůžeme jak správně nakoupit kotel. Více informací na webových stránkách.