2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře
Dětský program v e-shopu, polštáře a přikrývky, fusaky, zavinovačky, deky, soupravy

Nabídka dětského programu v e-shopu na webových stránkách 2glipov.cz je vskutku lákavá. Pro svoje děti zde vyberete kvalitní polštáře, přikrývky, prostěradla, povlečení, deky, ručníky a osušky, fusaky, zavinovačky, hnízdečka i roztomilá textilní zvířátka a polštářky. Naše výrobky se pyšní oceněními, které jsou garancí jejich vysoké kvality.

Dětské dečky v e-shopu na webu 2glipov.cz

Vysoce kvalitní polštáře a přikrývky pro zdravé spaní miminek

Abyste svým dětem zajistili zdravé spaní, nabízíme vysoce kvalitní polštáře a přikrývky produktové řady Harmonie Lux, jejichž náplň je z dutého vlákna a potah ze 100% bavlněné látky francouzské výroby, nebo polštáře a přikrývky z mikrovlákna s výtažkem Aloe Vera, příznivě působící na dětskou pokožku. A kvalitou vás nezklamou ani froté nebo jerseyová prostěradla v příjemných barevných odstínech.

Dětské polštáře a přikrývky z kvalitních materiálů


Dětské deky, fusaky, oboustranné zavinovačky a hnízdečka v různém barevném provedení

V přehledném e-shopu na webu 2glipov.cz si každá maminka vybere pro svoje miminko dětský program z těch nejkvalitnějších materiálů, například dětské dečky do postýlky, kolébky či do kočárku, v příjemných barvách s dětskými motivy. Neodoláte ani fusakům s velmi jemnou vnitřní látkou, které mají výborné termoregulační vlastnosti, anebo oboustranným hnízdečkům či zavinovačkám z bavlny a polyesteru.

Dětské deky, hnízdečka, fusaky a zavinovačky


Froté osušky, soupravy do postýlek – povlečení, mantinel, kapsář, zavinovačka a nebesa s mašlí

Ve výbavě Vašeho miminka by neměly chybět ani kvalitní bavlněné froté osušky s výbornou savostí, které šijeme s praktickou kapucí pro zabalení děťátka po koupeli. 100% antialergický je další produkt z naší nabídky – souprava do postýlek, která obsahuje nebesa s mašličkou, zavinovačku, povlečení na polštářek a přikrývku, bezpečnostní mantinel, hnízdo a kapsář.

Soupravy do postýlek - povlečení, nebesa, mantinel, kapsářDětský program

Dětský program

Dětský program v e-shopu, polštáře a přikrývky, fusaky, zavinovačky, deky, soupravy

Přikrývky

Přikrývky

Přikrývky a polštáře z nejkvalitnějších materiálů pro zimní i letní období

Zdravotní program

Zdravotní program

Zdravotní program – anatomické a relaxační polštáře, zátěžová přikrývka