CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tespra-hodonin.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 518 397 111

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Velkomoravská 3652/91
Hodonín 695 01

TESPRA Hodonín, s.r.o.
Technické služby a sběrný dvůr

Hlavními obory činnosti firmy TESPRA Hodonín, s.r.o. - Technické služby a sběrný dvůr - je sběr, svoz a likvidace odpadu a kompletní odpadové hospodářství. Zajišťujeme péči o veřejnou a soukromou zeleň a také provádíme opravy a údržbu veřejných nebo soukromých komunikací.

Nakládání s odpady - sběr, svoz a likvidace odpadu - je nosnou činností naší společnosti. Pro obce a města svážíme směsný komunální odpad podle pravidelného harmonogramu. Postaráme se o ekonomický svoz tříděných odpadů z nádob i pytlových systémů z obcí nebo bioodpadu z nádob. Vyvážíme sběrné dvory včetně nebezpečných odpadů a pneumatik a zajistíme mobilní sběry nebezpečných odpadů v menších obcích. Na objednávku přistavíme a vyvezeme velkoobjemové kontejnery a zapůjčíme odpadové nádoby.

V oblasti obsluhy podnikatelských subjektů zajišťujeme vývozy velkoobjemových kontejnerů a nebezpečných odpadů. Na základě dohody můžeme firmám a podnikatelům vypůjčit odpadové nádoby - četnost vývozu taktéž záleží na domluvě. U separovaných odpadů možnost různých variant skladování před jejich odvozem - ekonomická řešení.

Naše firma také provozuje technické služby. Oddělení údržby komunikací provádí opravy výtluků obalovanou směsí, čištění a opravy dešťových vpustí a dešťových žlabů, pokládku obrubníků, dláždění chodníků a opravy špatně položených starých dlažeb nebo opravy chodníků litým asfaltem a další práce. Postaráme se i o úklid komunikací - strojové čištění vozovek, chodníků a zametání a ruční úklid veřejných prostranství.

Úsek údržby zeleně se pak postará o terénní úpravy pozemků nebo založení trávníku. Poseká parkový nebo luční porost, pokácí stromy a zajistí odborný řez dřevin a tvarování živých plotů. Mechanicky nebo chemicky likvidujeme náletové dřeviny a zajistíme běžnou údržbu, jako je shrabání listí, zalévání, odplevelení a okopávka. Vysazujeme keře, živé ploty, stromy a květinové záhony.

Provozujeme také sběrný dvůr, kam mohou obyvatelé města Hodonín zdarma odevzdávat odpady (ne pneumatiky a stavební suť) i vysloužilé elektrospotřebiče, žárovky a baterie. Pro podnikatele jsou služby sběrného dvora zpoplatněny.

moreless
Katalog firem

Krajinářské, parkové a zahradní úpravyPráce s odpady a skladování odpadůRecyklace a likvidace odpadůDopravní stavbyKomunální technika

SLOGAN: Spolehlivý partner pro odpady a další služby komunální oblasti

Štítky: Sběr, svoz, odpadu Hodonín, likvidace, oprava komunikací, údržba zeleně

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Údržba nejen veřejné zeleně – zakládání a péče o trávníky, výsadba květinových záhonů, prořezy stromů

Údržba nejen veřejné zeleně – zakládání a péče o trávníky, výsadba ...

Pokud potřebujete posekat parkový nebo luční porost, prořezat stromy v parku, založit trávník nebo vysadit květinové záhony, obraťte se na úsek údržby zeleně společnosti TESPRA Hodonín s.r.o.

Sběrný dvůr – bezplatné ukládání odpadů pro občany města, zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičů

Sběrný dvůr – bezplatné ukládání odpadů pro občany města, zpětný odběr ...

Ve sběrném dvoře TESPRA Hodonín mohou občané města Hodonína bezplatně odložit nejen odpady, ale také vysloužilé elektrospotřebiče, zářivky i baterie. Stavební suť a pneumatiky ukládáme za poplatek.Kontakty

TESPRA Hodonín, s.r.o.
Velkomoravská 3652/91
Hodonín 695 01
GPS: 48°51′9.36″ N, 17°6′4.07″ E

48°51′9.36″ N, 17°6′4.07″ E

QR kód firmy TESPRA Hodonín, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TESPRA Hodonín, s.r.o. Technické služby a sběrný dvůr
Adresa

Adresa

Velkomoravská 3652/91
Hodonín 695 01

info@tespra-hodonin.cz
+420 518 397 111

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Sběrný dvůr Hodonín

Sběrný dvůr Hodonín

Údržba zeleně Hodonín

Údržba zeleně Hodonín

Úklid a oprava komunikací Hodonín

Úklid a oprava komunikací Hodonín

Kde nás najdete

Velkomoravská 3652/91
Hodonín 695 01

GPS48°51′9.36″ N, 17°6′4.07″ E

Plánování trasy

Velkomoravská 3652/91 Hodonín 69501

Prospekty

Certifikát kvality firmy