Svářečská škola
Ivana Tomanová


Anenská 405/7, Hodonín 695 01
Jsme svářečská škola působící již od roku 1999 a do dnešní doby jsme připravili velké množství svářečů pro výkon povolání svářeče.

Disponujeme plně vybavenou dílnou o rozměrech 266 m2. Možnost individuálních termínů dle vzájemné dohody.

Svým zákazníkům nabízíme odborné služby mimo jiné výběr z několika variant kurzů.

Možnost absolvování rekvalifikačních svářečských kurzů organizovaných např. Úřadem práce.

Dále nabízíme služby svářečského dozoru:
- služby svářečského kontrolora
- vizuální a penetrační kontroly sváru vč. vyhotovení protokolu.

Taktéž nabízíme pronájem svářečky na elektrotvarovky.

Svářečská škola se nachází v areálu na ulici Anenská 7, Hodonín.

Produkty
  • jednofázové svařovací invertory, podpěťové svařovací stroje, svářecí zdroje svařovacího proudu, svařovací příslušenství
  • speciální vzdělávací kurzy, teambuildingové školení, školení obsluhy strojů, workshopy a motivační kurzy

Hotel Sloup Soběslav - ubytování uprostřed jihočeské krajiny nedaleko řeky Lužnice.

Hotel Sloup Soběslav - ubytování uprostřed jihočeské krajiny nedaleko řeky Lužnice

Komplexní služby v oblasti požární ochrany, poradenství, školení, zkoušky PO


Související články
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

POLAS VIDEO STUDIO

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Vzdělávací středisko Praha

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.


Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

FORMICA WELD spol. s r.o.

Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

Při sváření se neobejdete bez kvalitních strojů a pomůcek. Jejich široký výběr poskytuje firma FORMICA WELD spol. s r.o., která je zastoupením společnosti FORMICA Nitra. Vyvíjíme a vyrábíme svařovací stroje a materiály pro svařování, ale také bodovací či plazmové stroje. Všechny jsou určeny do průmyslových provozů, které kladou důraz na vysokou kvalitu, maximální odolnost a spolehlivost.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Firemní články
Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

Svářečská škola v Hodoníně poskytuje výběr z několika druhů svářecích kurzů. Nabízí také služby svářečského dozoru dle normy ČSN EN ISO 14731 příloha B.


Prodej svářecí techniky Hodonín

Prodej svářecí techniky Hodonín

Prodej svářecí techniky: - předvádění strojů, uvedení stroje do provozu - případné zaškolení pracovníků zdarma - na přání zákazníka zajišťujeme leasing - prodáváme ucelené řady svářecích a řezacích strojů všech výkonů - nabízíme také hořáky, ventily, svařovací dráty, elektrody, příslušenství, náhradní díly, ochranné a pracovní pomůcky aj. - možnost množstevních slev. Tyristorové svářecí automaty např.: - svářecí poloautomat ForMIG - svářecí invertory např. MAX 110 - TIG 161 H 29 500,-Kč - plazmové řezací zařízení ForCUT 40.


Svářečská škola Hodonín, kurzy svařování

Svářečská škola Hodonín, kurzy svařování

Svářečská škola v Hodoníně má za více jak deset let vybudovanou tradici v přípravě velkého množství uchazečů na budoucí výkon povolání - svářeč. Svým zákazníkům poskytujeme více variant svářečských kurzů: - zákl. kurz svařování plamenem a řezání kyslíkem - zákl. kurz pájení plamenem, materiál měď a slitiny - zákl. kurz svařování elektr. obloukem v ochranné atmosféře tavící se elektrodou - zákl. kurz svařování elektr. obloukem v ochranné atmosféře netavící se elektrodou ad. Naší nabídkou služeb oslovujeme široké spektrum zákazníků od malých živnostníků až po velkoodběratele. Nabízíme také možnost absolvovat rekvalifikační svářečské kurzy organizované např. úřadem práce. Dále nabízíme služby svářečského dozoru, a to: - služby svářečského kontrolora - penetrační a vizuální kontroly sváru včetně vyhotovení protokolu.