VZV-VESELÝ
Miroslav Veselý
Bazar s použitými vysokozdvižnými vozíky v dobrém technickém stavu

Potřebujete nakoupit do Vaší firmy manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky a nechcete investovat do nových? Potom pro Vás máme řešení. Poněvadž vykupujeme použité vysokozdvižné vozíky a provádíme jejich generální opravy, zabýváme se ve firmě VZV-Veselý i prodejem použitých, plně funkčních vysokozdvižných vozíků. Navštivte webové stránky vzv-vesely.cz/bazar a seznamte se blíže s nabídkou našeho bazaru vysokozdvižných vozíků.

Vysokozdvižný vozík Toyota - bazar VZV Veselý Hodonín

Bazarová nabídka vysokozdvižných vozíků Jungheinrich, Hyster, Komatsu, Desta, Clark, Linde, Balcancar, Toyota

U nás můžete pořídit vysokozdvižný vozík i na leasing. Stačí si vybrat z naší bazarové nabídky na webu vzvvesely.cz/bazar, kde předvádíme moderní, vysoce výkonné vysokozdvižné vozíky, v dobrém technickém stavu i s několikaměsíční záruční lhůtou. V bazaru vysokozdvižných vozíků VZV-Veselý najdete spolehlivé značky jako Jungheinrich, Tonero, Hyster, Still, Komatsu, Nissan, Desta, Clark, Linde, Balcancar, Toyota.

Bazarová nabídka značkových vysokozdvižných vozíků


Vysokozdvižný vozík Hyster nebo Jungheinrich s pohonem na plyn, plně funkční

Například velkou službu Vám přinese vysokozdvižný vozík Hyster s pohonem na plyn, s plnou servisní historií, vozík má celokovovou kabinu s topením, motor Mazda a pozicionér vidlic. Za zmínku stojí i vysokozdvižný vozík Jungheinrich s pohonem rovněž na plyn. Tento vozík je po servisu, výměně oleje, filtrů, má nové kladky zvedací desky a nové nosné vidle, novou baterii, lak, je po technické kontrole a revizi LPG.

Vysokozdvižný vozík s pohonem na plyn


Zánovní vysokozdvižné vozíky do skladovacích hal a průmyslových areálů

V průmyslových areálech, skladovacích halách oceníte zánovní vysokozdvižný vozík Hyster s plošinkou, se zárukou na 1 rok, servisovaný autorizovaným servisem Hyster, s akumulačním pohonem, za výbornou cenu. Nebo málo použitý vysokozdvižný vozík Toyota s originální kabinou s topením a osvětlením, nosností až 3000 kg. V naší nabídce Vás zaujme i terénní vysokozdvižný vozík Desta s dieslovým pohonem, hydrodynamickou převodovkou, motorem Zetor. Vozík je po kompletním servisu, opravách brzd, řízení, osvětlení, plně funkční, má nové sedáky a čeká na nového majitele!

Terénní vysokozdvižný vozík Desta s dieslovým pohonemVysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky s elektrickým či plynovým pohonem, dieslovým motorem

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků značek Desta, Toyota a Balkancar

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar s použitými vysokozdvižnými vozíky v dobrém technickém stavu