VZV-VESELÝ
Miroslav Veselý
Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky s elektrickým či plynovým pohonem, dieslovým motorem

Kvalitní vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku značek Hyundai, Baoli, Capstan s moderními bezpečnostními a ovládacími komponenty najdete v nabídce firmy VZV-Veselý se sídlem v Hodoníně. Vyberte si u nás manipulační vozík přesně podle Vašich potřeb, předvedeme Vám čelní vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem, vysokozdvižné vozíky s dieslovým motorem či plynovým pohonem, nechybí ani plošinové nebo tažné vozíky s elektrickým pohonem.

Paletové vozíky Capstan - VZV-Veselý, Hodonín

Výkonné vysokozdvižné vozíky s bohatou výbavou za příznivé ceny

Námi nabízené vysokozdvižné vozíky disponují bohatou výbavou - ovzučením zpátečky, směrovými světly, osvětlením, hydraulickým odpružením pracoviště obsluhy, vedením oleje pro přídavné zařízení a dalšími užitečnými prvky. Uživatelé ocení výšku zdvihu vozíku až do 7 m, vybírat vysokozdvižný vozík můžete i podle nosnosti od 1,5 t až do 7 t. Vysokozdvižné vozíky se stanou Vaším nepostradatelným pomocníkem, oceníte především jejich vysokou variabilitu, výkonnost a v neposlední řadě příznivou cenu.

Vysokozdvižné vozíky s bohatou výbavou


Čelní vysokozdvižné vozíky Hyundai, vysokozdvižné paletové vozíky Capstan

S rostoucí poptávkou zákazníků jsme se zaměřili na prodej nových zařízení v oblasti manipulační techniky, a proto přinášíme zájemcům čelní vysokozdvižné vozíky světové značky Hyundai s dieslovým motorem, pohonem na plyn nebo vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem. Náš nabídkový sortiment manipulačního a skladového zařízení zahrnuje rovněž vysokozdvižný paletový vozík Capstan s nosností 2500 kg, s plynulým spouštěním hydrauliky při vysoké zátěži. Potřebujete-li manipulovat s bednami či různým materiálem, určitě se Vám bude hodit ruční plošinový vozík se sklopným madlem a otočnými kolečky.

Vysokozdvižné paletové vozíky CapstanVysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky s elektrickým či plynovým pohonem, dieslovým motorem

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků značek Desta, Toyota a Balkancar

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar s použitými vysokozdvižnými vozíky v dobrém technickém stavu