VZV-VESELÝ
Miroslav Veselý
Servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků značek Desta, Toyota a Balkancar

Kromě prodeje a pronájmu manipulační techniky se v naší firmě VZV-Veselý zaměřujeme i na servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků zejména značek Desta, Toyota a Balkancar, mimoto vlastníme i rozsáhlý sklad náhradních dílů na vozíky těchto značek. Provádíme generální opravy, expres servis v případě havarijního stavu vozíku, samozřejmostí je záruční i pozáruční servis manipulační techniky, dokonce od Vás použité vysokozdvižné vozíky vykoupíme.

Servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky Hodonín

Pravidelný servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky do 24 hodin

Manipulační technice se věnujeme od roku 1997 a díky dlouholetým zkušenostem můžeme nabídnout zákazníkům servis na profesionální úrovni. Veškeré druhy oprav, pravidelný servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky značek Caterpillar, Toyota, Yale, Hyster, Linde provádíme do 24 hodin po obdržení závazné objednávky. Vlastníme servisní vozidla, takže servis zajistíme přímo u zákazníka. Věnujeme se pravidelným technickým prohlídkám vysokozdvižných vozíků a vystavíme Vám Protokol o periodické technické kontrole.

Servis vysokozdvižných vozíků do 24 hodin


Údržba, servis, generální opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků

Přenechte údržbu, servis, generální opravy Vaší manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků odborníkům. Provádíme záruční a pozáruční servis vozíků značek Caterpillar, Desta, Balkancar, Hyster ,Toyota, Yale, Baoli, Linde a dalších značek. Rovněž vykonáme revizi plynového zařízení a vypracujeme Zprávu o revizi plynu. Zvládneme výměnu trakčních baterií, v případě havárie vysokozdvižného vozíku přijedeme ihned. A co víc? Za výhodných podmínek pronajmeme vysokozdvižný vozík na dobu Vámi určenou. Pokud vlastníte vysokozdvižný vozík a není Vám více k užitku, kontaktujte nás, my ho rádi od Vás odkoupíme.

Údržba, servis, generální opravy manipulační technikyVysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky s elektrickým či plynovým pohonem, dieslovým motorem

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků značek Desta, Toyota a Balkancar

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar s použitými vysokozdvižnými vozíky v dobrém technickém stavu