Vinařství Herůfek
Svatopluk Herůfek


Dolní, Zaječí 691 05
Telefon: +420 602 731 090

Rodinné vinařství Herůfek se zabývá výrobou jakostních a přívlastkových vín. Sídlíme v obci Zaječí, které je součástí Velkopavlovické vinařské podoblasti. V současné době obhospodařujeme 10 hektarů vinic ve viničních tratích Růžový vrch, Nová hora a Pod Novou horou. Naše vinařství se zaměřuje na pěstování následujících odrůd: Veltlínské zelené, Pálava, Muller Thurgau, Irsai oliver, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Rulandské šedé, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a další.

Vinohrad, vinařství, výroba, prodej, e-shop:
- víno, vína
- jakostní a přívlastková
- široká škála bílých a červených odrůd
- sudová i lahvová vína
- KEG-sudy o objemu 50 l.

Pro milovníky dobrého vína je připraveno posezení ve vinném sklípku s kapacitou 40 osob a venkovní posezení s přírodním grilem a rozsáhlou terasou. Degustace vína společně s naší krajovou domácí kuchyní Vám umožní zažít nevšední kulinářské a degustační zážitky.


Ubytování nad sklepem:
- ubytování pro 14 osob
- pokoje jsou rozděleny 2 x 4 lůžka, 1 x 4 lůžka s kuchyňkou
- na dvoře se nachází venkovní posezení s grilem.

Naše vína, odrůdy:

Bílá vína:
- Veltlínské zelené
- Ryzlink rýnský
- Rulandské šedé
- Chardonnay
- Sauvignon
- Pálava
- Müller Thurgau
- Irsai Oliver
- Rulandské bílé.

Červená Vína:
- Svatovavřinecké
- Frankovka
- Zweigeltrebe
- Rulandské modré
- Cabernet Sauvignon.

Nabízíme dodávku reklamního vína.

Přijďte si posedět u sklenky vína, degustovat, odpočinout si, zazpívat. Skladba vín je typická pro vinařskou oblast Velkopavlovicka. Ochutnáte zde vína vyhledávaná a oceňovaná milovníky vín díky své aromatičnosti, svěžesti i kořenitosti. Rodí se zde mimořádná červená i bílá vína, zejména Frankovka, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský a další skvělé odrůdy. Nejteplejší klima v ČR ocení nejen milovníci vína ale také milovníci přírody a vinařské turistiky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Krajina Velkopavlovicka je jako stvořená pro cykloturistiku a turistiku. Vinařské stezky vedou mezi vinicemi až k oblasti Pálavy a Mušovských jezer. Navštívit také můžete Lednicko valtický areál, zámek Lednice, lednický skleník, Janohrad a další zajímavá turistická místa na Jižní Moravě.

IČ: 63407281
DIČ: CZ7506144063
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Svatopluk Herůfek

Telefon:
+420 602 731 090
+420 723 636 631

Email:
info@vinarstviherufek.cz
sklep@vinarstviherufek.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Svatopluk Herůfek
funkce: majitel
tel: +420 602 731 090
email: info@vinarstviherufek.cz

Andrea Herůfková
funkce: vinný sklep, degustace
tel: +420 723 636 631
email: sklep@vinarstviherufek.cz


GPS: 48°52′16.5″ N, 16°45′59.54″ E

QR kód firmy Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Zdeněk Obr Vzduchotechnika a klimatizace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Hotel PRATOL s.r.o.

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.


Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.