CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

astudio@astudio.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 518 616 111

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Nerudova 1339/579
Kyjov 697 01

A studio group, spol. s r.o.

Na reklamní polepy vozidel různých typů, značek a velikostí, tvorbu reklamních předmětů, webových prezentací, gravírování, výrobu obalů a obalový design, tisk etiket, letáků a potisk textilu se zaměřuje společnost A studio group, spol. s r.o. působící v oblasti Kyjova a Hodonína.

Společnost A studio group, spol. s r.o. realizuje profesionální polepení aut různých velikostí a typů. Reklamní polepy aut slouží jako efektivní forma reklamy, která zviditelňuje společnost s nárůstem image a možností získání většího množství zákazníků.

V oblasti reklamních a dárkových předmětů má společnost A studio group, spol. s r.o. k dispozici různé peněženky, sluneční brýle, autopříslušenství, nápoje, hrnky, sportovní, skládací a jiné lahve, domácí výzdobu, příbory a nádobí, tašky, kosmetické sady, dezinfekční prostředky, sportovní příslušenství, kuličková pera a mnoho dalšího.

Firemní předměty vyrobené z kovu, dřeva, plastu, kůže a skla mohou být označeny laserovým zařízením přesně dle přání zákazníků. Gravírování je umění vytvářet nápisy, loga nebo ornamenty odebráním materiálu u široké škály výrobků včetně tašek, hrnků, sklenic a peněženek.

Společnost A studio group, spol. s r.o. si poradí také s tiskem etiket, vizitek, novoročenek, letáků, bloků a dalších produktů včetně doplnění logem zákazníků. Tisk je realizován od 1 ks.

Potisk textilu unikátní technologií potisku se provádí na trička, košile, polokošile, mikiny, bundy, obuv, kalhoty, šortky, čepice, tašky, vesty a další doplňkový sortiment a příslušenství.

V neposlední řadě společnost A studio group, spol. s r.o. vyrábí obaly, které umějí prodávat. Tým kreativních a reprografických grafiků pracují na obalovém designu, je zhotoven kontraktační nátisk a následně jsou obaly dle přání zákazníků vyrobeny.

moreless
Katalog firem

WebdesignMarketingové službyDTP studiaReklamní agenturyReklamní předmětyVýroba reklamyTiskárny

SLOGAN: Našim cílem je vracející se zákazník s úsměvem na tváři

Štítky: Reklamní polepy vozidel, předměty Kyjov, gravírovaní, tisk, potisk textilu, obalový design Hodonín

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba obalů, tisk etiket, letáků a vizitek Kyjov – vysoká kvalita a moderní technologie

Výroba obalů, tisk etiket, letáků a vizitek Kyjov – vysoká kvalita a ...

Potřebujete pro své zaměstnance nechat vyrobit vizitky, nebo sháníte odborníky na výrobu obalů? A studio group, pro vás zařídí mnohem víc. Jejich tým se o vás perfektně postará.

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní ...

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů, tisk vizitek, gravírování, reklamní předměty, webové prezentace, novoročenky.


Kontakty

A studio group, spol. s r.o.
Nerudova 1339/579
Kyjov 697 01
GPS: 49°0′25.37″ N, 17°7′32.4″ E

49°0′25.37″ N, 17°7′32.4″ E

QR kód firmy A studio group, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA A studio group, spol. s r.o.
Adresa

Adresa

Nerudova 1339/579
Kyjov 697 01

astudio@astudio.cz
+420 518 616 111

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nerudova 1339/579
Kyjov 697 01

GPS49°0′25.37″ N, 17°7′32.4″ E

Plánování trasy

Nerudova 1339/579 Kyjov 69701

Prospekty

Certifikát kvality firmy