ETIFLEX, s.r.o.


Národních hrdinů 388, Břeclav 690 02

Tiskárna, tisk.
Ofsetová technologie:
-časopisy, brožury, knihy, noviny
-jednobarevně i plnobarevný tisk, různé vazby, materiál
-prospekty, letáky, reklama, reklamní tiskoviny
-jednostranné, oboustranné provedení, s rylováním i bez, různý formát
-samopropisující tiskoviny
-samolepící etikety
-mat i vysoký lesk (vhodné pro vinaře)
-firemní tiskopisy
-vizitky, pozvánky
-kalendáře-nástěnné, stolní včetně spirály
-knihařské vazby

Flexotisková technologie:
-grafické etikety
-barevné samolepící etikety v rolích
-termotransferové etikety
-etikety bez tisku-bílé
-termoetikety-výroba z materiálu
-termocitlivá vrstva
-potisk rozměrově stálých fólií
Grafotisk
Sítotisk.
Pro vinaře:
-etikety na označení vinné láhve, vinných láhví
-tisk etiket na samolepící papír
-tisk speciálních etiket–kolečka, medaile
-zlacení etiket(termoražba), reliéfní ražba, výsek
-tisk bianco etiket s možností dalšího dotisku, dotisk vlastních etiket
-dotisk čárových kódů
-propagační materiály.
Digitální tisk v rolích.

IČ: 26270366
DIČ: CZ26270366
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: ing. Bronislav Hotař

Etikety na víno, samolepící etikety, ETIFLEX, s.r.o.

Etikety na víno, samolepící etikety, ETIFLEX, s.r.o.

Potřebujete etikety na víno nebo samolepící etikety? Firma ETIFLEX, s.r.o. nabízí kompletní služby výroby grafických etiket. Barevné samolepící etikety se používají k označování výrobků prakticky ve všech oborech – vinařský, potravinářský, chemický, drogerie, kosmetika, … Tvary etiket mohou být jednoduché (čtverec, obdélník, kolečko) nebo přizpůsobené k tvaru výrobku – atypické tvary etiket, dle přání zákazníka. Tisk samolepících etiket - plnobarevné i jednobarevné tiskneme na samolepící papír mat i vysoký lesk (vhodné hlavně pro vinaře). Termoetikety -vhodné pro krátkodobé označování zboží např. čárovým kódem, cenou, hmotností, atd. Termotransferové etikety - bez tisku (bílé etikety) Potisk rozměrově stálých fólií - např. potisk PVC materiálů. Potisknutý PVC se dále zpracovává a vyrábí se z něj záklopky na víno (kapsle na hrdle láhve). Jedná se také o potisk hliníkových fólií určených pro potravinářský průmysl. Kalkulaci provádíme na míru každého zákazníka. DOPLŇUJÍCÍ SLUŽBY -zajištění výroby kartonů na víno -zajištění výroby kapslí na hrdlo láhve -zajištění výroby veškerých reklamních předmětů dle katalogu Více na našich stránkách: www.etiflex.cz


Flexotisk, etikety v rolích, Břeclav

Flexotisk, etikety v rolích, Břeclav

Potřebujete propagační a reklamní materály? Firma Etiflex nabízí především flexotisk, ale také ofset – archový tisk, grafotisk, sítotisk, digitální tisk v rolích. . Naše výroba: -samolepící etikety v rolích -grafické etikety -termoetikety -termotransferové etikety. Jako dárek pro své obchodní partnery nabídněte etikety na víno s logem Vaší firmy. Etikety na Svatomartinská vína. Dále nabízíme potisk rozměrově stálých fólií. Sítotisk. Nově nabízíme služby sítotiskového stroje. Touto technologií budeme schopni aplikovat na etikety jak reliéfní laky, Braillovo písmo, tak i speciální 3D efekty. Vyrábíme veškeré propagační a reklamní materály,tisk vizitek, vinných lístků, skládacích prospektů, brožur, katalogů … Zajistíme -návrh, grafické zpracování, výrobu, dotisk, kalkulace na míru každého zákazníka, přizpůsobivé dodací lhůty, doprava zdarma


Etikety, reklamní agentura Břeclav

Etikety, reklamní agentura Břeclav

Služby, prodej: -tisk -ofsetová technologie: -brožury, knihy, časopisy, noviny, letáky, prospekty, reklamní tiskoviny, samopropisující tiskoviny, firemní tiskoviny -jedno i vícebarevný tisk -různý materiál i vazby -oboustrané i jednostranné -samolepící etikety jendo i plnobarevné -vyskový lesk, mat -pozvánky, vizitky, kalendáře -knihařské vazby -flexotisková technologie: -etikety - grafické, bílé bez tisku, barevné v rolích, termotransferové, termoetikety -termocitlivá vrstva -potisk rozměrově stálých fólií -grafotisk: pro vinaře -etikety na vinné láhve -etikety - na samolepící papír, speciální (kolečka, medaile), bianco, dotisk vlastních etiket -zlacení etiket -výsek, reliéfní ražba -dotisk čárových kódů -propagační materiály -digitální tisk v rolích - průmysl chemický, logistický, potravinářský a jiné.Další produkty a služby
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk

Restaurace a kavárna Scéna nabízí zážitek z moderní gastronomie, díky lahodným pokrmům, které jsou připravovány francouzskou metodou Sous vide. Pro Vaši firemní akci či oslavu využijte možnost bohatého rautu a zábavu formou bowlingové dráhy.

Související články
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.


Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin
Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Každý, kdo se opravdu pečlivě věnuje vytvoření své diplomové, bakalářské nebo disertační práci, chce mít dokonalý nejen obsahový, ale i vizuální výsledek. Proto se mnoho studujících obrací na profesionální tiskárny, které se vazbou a tiskem těchto materiálů zabývají.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.