COLLECT Spedition s.r.o.


Dyjová 100/9, Břeclav - Poštorná 691 41

Zasílatelství, mezinárodní spedice, kvalitní spediční služby,
mezinárodní kamionová doprava do 24t.
Autodoprava.
Zajišťujeme rozvoz a přepravu zboží:
-spedice Břeclav
-zaměření na Anglii a Irsko (výjimečně Belgie, Německo)
-častá přeprava nákladu - Anglie, Slovensko
-možnost zajištění trajektu
-specializace mezinárodní, vnitrostátní kamionová přeprava, doprava, autodoprava

-celovozové přepravy, dokládky, sběrné přepravy, přeprava
-export-import, ČR, Slovensko, zahraniční
-přeprava plachtovými, plachtové návěsy.

Přepravujeme např, palety, pytle, různé zboží..

Nabízíme jednorázou ale i pravidelnou přepravu zboží i materiálu.

Dodání dle dohody.

Zaručujeme rychlost a spolehlivost.
Pracujeme sedm dní v týdnu.

Náš nový vozový park Vám bezpečně a spolehlivě doručí vše, co potřebujete.

Možnost skladování zboží - Český Brod, okr. Kolín, ČR.

IČ: 27669319
DIČ: CZ27669319
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Blanka Zámečníková

Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. v Břeclavi nabízí mezinárodní kamionovou dopravu. Nabízíme spedici do mnoho států po Evropě. Nejčastější spedici organizujeme a zároveň se i specializujeme hlavně na evropské země jako je Anglie a Irsko. Naše mezinárodní kamionová doprava Vám nabízí dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Máme spolehlivé řidiče a kvalitní vozový park. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Autodoprava Břeclav,  Jihomoravský kraj

Autodoprava Břeclav, Jihomoravský kraj

Naše společnost COLLECT Spedition s.r.o. Vám nabízí autodopravu, přepravu, spedici. Autodopravu zaměřujeme na mezinárodní dopravu, autodoprava je zaměřená na kamionovou dopravu. Naše autodoprava přepraví celé přepravy palet, dokládky, sběrné přepravy. Přeprava, autodoprava zajištěná kvalitními servisovanými vozy s návěsy. Více informací na webových stránkách.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Spedice Břeclav. Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti přepravy a spedice. Nabízíme: - kvalitní spediční služby - zasílatelství - mezinárodní spedici - mezinárodní kamionovou dopravu do 24t - export-import, ČR, Slovensko, zahraniční - přepravu plachtovými návěsy - jednorázovou i pravidelnou přepravu zboží, materiálu. Naše firma je schopná také zajistit spedici do mnoha států Evropy, především do Anglii a Irska. Pro více informací o spedičních službách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti mezinárodní spedice. Naše společnost je zaměřena především na mezinárodní kamionovou dopravu. Spedici zajišťujeme kvalitními vozy a plachtovými návěsy. Jsme schopni zajistit přepravu do mnoha států po celé Evropě, především se specializujeme na Anglii a Irsko. Se zajištěním přepravy z a do Anglie a Irska má naše firma bohaté a dlouholeté zkušenosti. Výjimečně je možná spedice i do Belgie a Německa. Pro více informací o možnostech spedice do Anglie a Irska nás neváhejte kontaktovat.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí Spedici do mnoho států po Evropě. Naši spedici specializuje hlavně na Anglii a Irsko. Nabízíme dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí spedici se speciálním zaměřením na Anglii, Irsko. -spedice je zaměřena na kamiónovou přepravu -spedici nabízíme- celovozové přepravy, dokládky, sběrné přepravy -export - import, zahraničí -import, ČR, Slovensko, Maďarsko -přepravu máme zabezpečenou plachtovými návěsy. Se zajištěním přepravy, dopravy do zemí Anglie a Irska na které se specializujeme máme bohaté, kvalitní a dlouhodobé zkušenosti. Více informací na webových stránkách. www.spedice.breclavsko.comDalší produkty a služby
  • organizace distribuce, zajištění přepravy nákladů, zasilatelské služby, spediční služby, přeprava kusových zásilek
  • expresní dodávková autodoprava, spedice a zasilatelství, expresní logistické služby, přeprava materiálů
  • pronájem dodávky do zahraničí, služby řidiče dodávky, zahraniční přeprava osob dodávkami, zahraniční přeprava nákladů dodávkami
  • rychlá přeprava zásilek, přeprava kurýrem, kurýrní služby, expresní doručení zásilek
  • vnitrostátní přeprava nákladu, kamionová doprava, železniční přeprava zboží, jízdní soupravy
  • mezinárodní přeprava nákladů, přeprava zboží kamiony, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.