Collect Spedition s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava

CZKSpedice a kamiónová mezinárodní autodoprava

Firma Collect Spedition s.r.o. z Břeclavi se zabývá spedicí a mezinárodní kamionovou dopravou. Zajišťujeme logistiku a přepravu zásilek především do Anglie a Belgie.

Zajišťujeme spedici - bezproblémové zasílání zboží do několika zemí Evropy. Primárně se zaměřujeme na organizaci dopravy zboží z a do Anglie a Belgie. Naším dalším cílem jsou země, jako je Irsko a Skotsko.

Naše spediční služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně!

Zajistíme Vám levnější přepravu zboží a přehled o tom, kde se vaše zboží právě nachází. Našim klientům zaručujeme dodržování dohodnutých termínů .

Provozujeme také mezinárodní kamionovou autodopravu. Zboží odveze a dovezeme ze zemí, jako je Anglie, Irsko, Skotsko nebo Belgie. Je možné zajistit i dopravu z nebo do Maďarska a Slovenska.

Zajišťujeme různé přepravy zboží - celovozovou a sběrnou přepravu včetně dokládky. V případě potřeby můžeme pro transport zboží využít i menší vozidlo než kamion.

Pro import a export zboží nejčastěji využíváme plachtové návěsy.

V případě, že potřebujete přepravit zásilku ve větším množství, jsme schopni zajistit převoz zboží desítkami kamionů najednou díky spolupráci s s dalšími osvědčenými dopravci.


Slogan:

Spedice, která Vám je k dispozici 24 hodin denně!


Katalog firem:    

Dispečink a spedice

,  

Dodávková autodoprava tuzemská

,  

Dodávková autodoprava zahraniční

,  

Kurýrní doprava a zasilatelství

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Nákladní doprava zahraniční

,  
Štítky:

Spedice, Kamionová, Mezinárodní autodoprava Anglie, Belgie, Logistika, přeprava zásilek Břeclav