Collect Spedition s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava


Dyjová 100/9, Břeclav - Poštorná 691 41
Firma Collect Spedition s.r.o. z Břeclavi se zabývá spedicí a mezinárodní kamionovou dopravou. Zajišťujeme logistiku a přepravu zásilek především do Anglie a Belgie.

Zajišťujeme spedici - bezproblémové zasílání zboží do několika zemí Evropy. Primárně se zaměřujeme na organizaci dopravy zboží z a do Anglie a Belgie. Naším dalším cílem jsou země, jako je Irsko a Skotsko.

Naše spediční služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně!

Produkty
  • dopravní systémy, přeprava zboží, kamionová doprava, zajištění dispečinku, gps monitoring
  • mezinárodní přeprava nákladů, přeprava zboží kamiony, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů

NUANCE svatební dům Praha, půjčovna a prodej svatebních šatů PRONOVIAS, pánské obleky.

NUANCE svatební dům Praha, půjčovna a prodej svatebních šatů PRONOVIAS, pánské obleky

Prodej řezaných i hrnkových květin Kolín, keramiky a výrobků lidových řemesel.

Prodej řezaných i hrnkových květin Kolín, keramiky a výrobků lidových řemesel

Související články
Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

BERAN JIŘÍ s.r.o.

Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.


Pro bezpečnou nákladní dopravu je tu DORYS CZ

DORYS CZ, s.r.o.

Pro bezpečnou nákladní dopravu je tu DORYS CZ

Potřebujete přepravit vysokoobjemový náklad nebo jen drobnost? Na dlouhé či krátké vzdálenosti? Pokud jste alespoň na jednu možnost odpověděli ano, pak vyhledejte DORYS CZ. Jsme totiž spolehlivá služba, která má v oblasti nákladní dopravy bohaté zkušenosti.


Spolehlivá kamionová doprava do Anglie pro vaše zboží

DORYS CZ, s.r.o.

Spolehlivá kamionová doprava do Anglie pro vaše zboží

Potřebujete převést zboží do Anglie? Chcete spolupracovat se spolehlivou a prověřenou firmou? Pak je řešením společnost DORYS CZ. S námi se vám spolupráce vyplatí.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

JONAS SPEED s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Firemní články
Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava, specialista na přepravu zásilek do Anglie

Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava, specialista na přepravu zásilek do Anglie

Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava COLLECT Spedition s.r.o. je specialistou na přepravu zásilek do Anglie. Zajišťujeme celovozové přepravy, dokládky i sběrné přepravy v dohodnutém termínu.


Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. v Břeclavi nabízí mezinárodní kamionovou dopravu. Nabízíme spedici do mnoho států po Evropě. Nejčastější spedici organizujeme a zároveň se i specializujeme hlavně na evropské země jako je Anglie a Irsko. Naše mezinárodní kamionová doprava Vám nabízí dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Máme spolehlivé řidiče a kvalitní vozový park. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Autodoprava Břeclav,  Jihomoravský kraj

Autodoprava Břeclav, Jihomoravský kraj

Naše společnost COLLECT Spedition s.r.o. Vám nabízí autodopravu, přepravu, spedici. Autodopravu zaměřujeme na mezinárodní dopravu, autodoprava je zaměřená na kamionovou dopravu. Naše autodoprava přepraví celé přepravy palet, dokládky, sběrné přepravy. Přeprava, autodoprava zajištěná kvalitními servisovanými vozy s návěsy. Více informací na webových stránkách.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Spedice Břeclav. Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti přepravy a spedice. Nabízíme: - kvalitní spediční služby - zasílatelství - mezinárodní spedici - mezinárodní kamionovou dopravu do 24t - export-import, ČR, Slovensko, zahraniční - přepravu plachtovými návěsy - jednorázovou i pravidelnou přepravu zboží, materiálu. Naše firma je schopná také zajistit spedici do mnoha států Evropy, především do Anglii a Irska. Pro více informací o spedičních službách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti mezinárodní spedice. Naše společnost je zaměřena především na mezinárodní kamionovou dopravu. Spedici zajišťujeme kvalitními vozy a plachtovými návěsy. Jsme schopni zajistit přepravu do mnoha států po celé Evropě, především se specializujeme na Anglii a Irsko. Se zajištěním přepravy z a do Anglie a Irska má naše firma bohaté a dlouholeté zkušenosti. Výjimečně je možná spedice i do Belgie a Německa. Pro více informací o možnostech spedice do Anglie a Irska nás neváhejte kontaktovat.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí Spedici do mnoho států po Evropě. Naši spedici specializuje hlavně na Anglii a Irsko. Nabízíme dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí spedici se speciálním zaměřením na Anglii, Irsko. -spedice je zaměřena na kamiónovou přepravu -spedici nabízíme- celovozové přepravy, dokládky, sběrné přepravy -export - import, zahraničí -import, ČR, Slovensko, Maďarsko -přepravu máme zabezpečenou plachtovými návěsy. Se zajištěním přepravy, dopravy do zemí Anglie a Irska na které se specializujeme máme bohaté, kvalitní a dlouhodobé zkušenosti. Více informací na webových stránkách. www.spedice.breclavsko.com