Collect Spedition s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava


Dyjová 100/9, Břeclav - Poštorná 691 41
Firma Collect Spedition s.r.o. z Břeclavi se zabývá spedicí a mezinárodní kamionovou dopravou. Zajišťujeme logistiku a přepravu zásilek především do Anglie a Belgie.

Zajišťujeme spedici - bezproblémové zasílání zboží do několika zemí Evropy. Primárně se zaměřujeme na organizaci dopravy zboží z a do Anglie a Belgie. Naším dalším cílem jsou země, jako je Irsko a Skotsko.

Naše spediční služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně!

Produkty
  • dopravní systémy, přeprava zboží, kamionová doprava, zajištění dispečinku, gps monitoring
  • mezinárodní přeprava nákladů, přeprava zboží kamiony, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů


Související články
SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

DS Sihelský s.r.o.

SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma SIHELSKÝ s.r.o. Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. Kromě přepravy sypkých materiálů patří k našim službám také nákladní autodoprava.


Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED - bezpečný převoz nebezpečných nákladů

JONAS SPEED s.r.o.

Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED - bezpečný převoz nebezpečných nákladů

Převážet jakékoli objemnější věci na dlouhé vzdálenosti bývá problematické. Ještě komplikovanější je to ale tehdy, pokud se jedná o náklad nějakým způsobem nebezpečný. V takovém případě je na místě obrátit se na ty, kteří pro přepravu nebezpečných látek mají kvalifikaci, schopnosti a zkušenosti.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

JONAS SPEED s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Přeprava osobních a užitkových vozidel v rámci celé EU i mimo ni

VODÁREK TRANSPORT a.s.

Přeprava osobních a užitkových vozidel v rámci celé EU i mimo ni

Společnost VODÁREK TRANSPORT s.r.o. patří mezi významné přepravce automobilů v České republice. Zabývá se přepravou automobilů a dalších vozidel již od jednoho kusu, dále poskytuje služby v oblasti servisu nákladních vozidel a pneuservisu. Ať už potřebujete zajistit dopravu většího množství vozidel pro váš autobazar či hledáte možnost dopravy jednoho vozu pro vaše osobní využití, specialista na přepravu aut vám transport zajistí.


Firemní články
Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava, specialista na přepravu zásilek do Anglie

Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava, specialista na přepravu zásilek do Anglie

Spolehlivá mezinárodní kamionová autodoprava COLLECT Spedition s.r.o. je specialistou na přepravu zásilek do Anglie. Zajišťujeme celovozové přepravy, dokládky i sběrné přepravy v dohodnutém termínu.


Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Mezinárodní kamionová doprava Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. v Břeclavi nabízí mezinárodní kamionovou dopravu. Nabízíme spedici do mnoho států po Evropě. Nejčastější spedici organizujeme a zároveň se i specializujeme hlavně na evropské země jako je Anglie a Irsko. Naše mezinárodní kamionová doprava Vám nabízí dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Máme spolehlivé řidiče a kvalitní vozový park. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Autodoprava Břeclav,  Jihomoravský kraj

Autodoprava Břeclav, Jihomoravský kraj

Naše společnost COLLECT Spedition s.r.o. Vám nabízí autodopravu, přepravu, spedici. Autodopravu zaměřujeme na mezinárodní dopravu, autodoprava je zaměřená na kamionovou dopravu. Naše autodoprava přepraví celé přepravy palet, dokládky, sběrné přepravy. Přeprava, autodoprava zajištěná kvalitními servisovanými vozy s návěsy. Více informací na webových stránkách.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Spedice Břeclav. Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti přepravy a spedice. Nabízíme: - kvalitní spediční služby - zasílatelství - mezinárodní spedici - mezinárodní kamionovou dopravu do 24t - export-import, ČR, Slovensko, zahraniční - přepravu plachtovými návěsy - jednorázovou i pravidelnou přepravu zboží, materiálu. Naše firma je schopná také zajistit spedici do mnoha států Evropy, především do Anglii a Irska. Pro více informací o spedičních službách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Společnost COLLECT Spedition s.r.o. se sídlem v Břeclavi nabízí služby v oblasti mezinárodní spedice. Naše společnost je zaměřena především na mezinárodní kamionovou dopravu. Spedici zajišťujeme kvalitními vozy a plachtovými návěsy. Jsme schopni zajistit přepravu do mnoha států po celé Evropě, především se specializujeme na Anglii a Irsko. Se zajištěním přepravy z a do Anglie a Irska má naše firma bohaté a dlouholeté zkušenosti. Výjimečně je možná spedice i do Belgie a Německa. Pro více informací o možnostech spedice do Anglie a Irska nás neváhejte kontaktovat.


Spedice Břeclav

Spedice Břeclav

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí Spedici do mnoho států po Evropě. Naši spedici specializuje hlavně na Anglii a Irsko. Nabízíme dlouholeté a bohaté zkušenosti v přepravě. Více informací na webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Spedice Anglie, spedice Irsko

Spedice Anglie, spedice Irsko

Firma COLLECT Spedition s.r.o. nabízí spedici se speciálním zaměřením na Anglii, Irsko. -spedice je zaměřena na kamiónovou přepravu -spedici nabízíme- celovozové přepravy, dokládky, sběrné přepravy -export - import, zahraničí -import, ČR, Slovensko, Maďarsko -přepravu máme zabezpečenou plachtovými návěsy. Se zajištěním přepravy, dopravy do zemí Anglie a Irska na které se specializujeme máme bohaté, kvalitní a dlouhodobé zkušenosti. Více informací na webových stránkách. www.spedice.breclavsko.com