Vinárna, penzion u Bednářů


Družstevní 218, Pavlov 692 01
Vinárna u Bednářů, obec Pavlov, Pálava:
-nachází se ve sklepeních pod penzionem Aurelius
-kapacita až 80 míst
-kvalitní moravské víno, vína
-degustace, ochutnávka - odborný výklad
-občerstvení, večeře
-pečené kachny, husy, pečená kolena, zabíjačka a různé speciality dle přání
-živá hudba každý pátek a sobotu
-na přání cimbálová muzika.
Bowling.

Penzion u Bednářů:
-ubytování, kapacita 41 lůžek:
-jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje
-4x apartmán - kuchyňka, lednička
-každý pokoj-televize, telefon, soc. zařízení.

Salonek-max.50 osob
-možnost pořádání pracovní semináře, porada, školení, svatba, oslava, prezentace, rauty, firemní akce
-velkoplošná obrazovka (audiovizuální technika)
-promítaní filmů, sportovní přenosy
-úhlopříčka do 5m.
Možnost cykloturistiky, vodní sporty, rybaření, jachtclub. Pavlov je na úpatí Pálavských vrchů (Pavlovské vrchy), v blízkosti Novomlýnské nádrže, zámek Mikulov, Lednice, Dolní Věstonice - archeologická expozice.

Možnost dalšího ubytování v Pavlově - Penzion Aurelius.

Nabízíme: školící zařízení včetně audiovizuální techniky a možností napojení na internet s kapacitou 80 míst.

Penzion Aurelius:
Ubytování, penzion, pension.
Pavlov je malebná vesnice na jižní Moravě (jižní Morava)
-pokoje:
-11x dvoulůžkový
-2x třílůžkový
-možnost 12 přistýlek
-vybavení pokojů - televize (TV), vlastní telefon, koupelna, WC.
Ve sklepních prostorách je Vinárna U Bednářů-kapacita až 80 míst.
Možnost pořádání pracovní seminář, porada, školení, svatba, oslava, prezentace, rauty, akce
-bowling v místě
-cykloturistika, turistika, stezky, vodní sporty, rybaření, jachtclub, rekreace.
Pavlov je na úpatí Pálavských vrchů - CHKO Pálava, v blízkosti Novomlýnské nádrže, zámek Mikulov, Lednice, Dolní Věstonice-archeologická expozice.

Nová naučná vinařská stezka PAVLOVSKÉ VINICE A VINNÉ SKLEPY měří 3 km, je na ní sedm zastavení a k jejímu zdolání vám bohatě postačí 1, 5 hodiny.
Jedinečnost krajiny kolem Pálavy předurčila oblast k vyhledávaným turistickým cílům jižní Moravy.
Mezi nejnavštěvovanější místa patří hrad Děvín se zříceninou hradu Děvičky, Stolová hora a Růžový vrch se zříceninou Sirotčího hradu.
Nad Mikulovem se tyčí Svatý kopeček s křížovou cestou.

Den otevřených sklepů 25.-26..4.2014
Léto otevřených sklepů v Pavlově - 24. 6. 2014- 4. 9. 2014

Další produkty a služby
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav
  • výroba a distribuce vín, degustace vín, prodej archivních vín, prodej sudových vín, vinařská turistika
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding


Související články
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

FBA spol.s r.o.

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně

Selská KRČMA

Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Další produkty a služby
Školící a ubytovací středisko

Školící a ubytovací středisko

Vinárna: -sklepy pod penzionem Aurelius -kapacita cca 80 míst -červená a bílá moravská vína -kulinářské speciality -živá hudba -občerstvení -možnost uspořádání různých akcí a slavností. Konferenční prostory: -kapacita do 50 osob -připojení wifi -pořádáme pracovní porady, semináře, školení, společenské akce -vybavení - dataprojektor, promítací plátno, flipchart, tv, video. Penzion u Bednářů: -celková kapacita cca 41 lůžek -třílůžkov, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje -sociální zařízení, tv, telefon -čtyři apartmány s kuchyňkou a ledničkou. Penzion Aurelius: -jedenáct dvoulůžkových pokojů -dva trojlůžkové pokoje -možnost přistýlky -sociální zařízení, tv, telefon.


Pálava, ubytování Pavlov, vinné sklepy na Moravě

Pálava, ubytování Pavlov, vinné sklepy na Moravě

Pálava patří mezi nejkrásnější území v České republice a je zařazena mezi Chráněné krajinné oblasti. Při návštěvě této oblasti nabízíme ubytování v penzionu Aurelius a penzionu u Bednářů. Firma disponuje celkovou kapacitou obou penzionů 69 lůžek a až 25 přistýlek. Můžeme vyhovět i firmám pro školení a pořádání pracovních seminářů. Salonek je vybavený velkoplošnou obrazovkou (audiovizuální technika) pro promítaní filmů, sportovních přenosů apod. Uhlopříčka do 3m. Kapacita salonku je 50 osob. Připojení na internet WiFi. Pod penzionem Aurelius, v jeho sklepeních, je umístěna Vinárna U Bednářů, ve které Vám můžeme nabídnout ta nejkvalitnější moravská vína a kulinářské speciality. Těšíme se již teď na Vaši návštěvu v příjemném prostředí penzionu i vinárny.


Ubytování Pavlov, vinné sklepy na Moravě, kongresové centrum

Ubytování Pavlov, vinné sklepy na Moravě, kongresové centrum

Při návštěvě Pálavy Vám nabízíme ubytování v penzionu Aurelius a penzionu u Bednářů. Máte možnost se ubytovat v penzionu u Bednářů v deseti pokojích a čtyřech apartmánech o celkové kapacitě 41 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou včetně ledničky. Každý z pokojů je vybaven televizí, vlastním telefonem a sociálním zařízením. V penzionu Aurelius najdete ubytování v 11 dvoulůžkových pokojích a dvou třílůžkových. Na přání zákazníka je samořejmostí přistýlka na pokoji. Při pořádání firemních školení můžete využít salonek vybavený velkoplošnou obrazovkou (audiovizuální technika) pro promítaní filmů, sportovních přenosů apod. Úhlopříčka do 3m. Kapacita salonku cca 50 osob. Připojení na internet WiFi. Sklepení pod penzionem Aurelius skýtá prostor pro Vinárnu U Bednářů, kde nabízíme denně od 17 hodin příjemné posezení v prostorách bývalého vinného sklepa o kapacitě až 80 míst.


Ubytování Pavlov, Pálava, Novomlýnské nádrže

Ubytování Pavlov, Pálava, Novomlýnské nádrže

Vinárna u Bednářů,obec Pavlov,Palava: Den otevřených sklepů 27.11.2010 -ve sklepeních pod penzionem Aurelius -kapacita až 80 míst -kvalitní moravské víno,vína -degustace, ochutnávka - odborný výklad -občerstvení, večeře -pečené kachny, husy, pečená kolena, zabíjačka a různé speciality dle přání -živá hudba každý pátek a sobotu -na přání cimbálová muzika. Bowling. Penzion u Bednářů: -ubytovací kapacita 41 lůžek: -jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje -4x apartmán - kuchyňka, lednička -každý pokoj-televize,telefon, soc. zařízení. Salonek-max.50 osob Penzion Aurelius: Ubytování, penzion, pension. Pavlov je malebná vesnice na Jižní Moravě (Jižní Morava) -pokoje: -11x dvoulůžkový -2x třílůžkový -možnost 12 přistýlek -vybavení pokojů - televize (TV), vlastní telefon, koupelna, WC.


Ubytování Pavlov, Pálava

Ubytování Pavlov, Pálava

Nabízíme ubytování v malebné obci Pavlov, přímo pod svahy Pálavských vrchů. Naše penziony disponují kapacitou 80 lůžek. -jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje -4x apartmán - kuchyňka, lednička -každý pokoj-televize,telefon, soc. zařízení. Vinárna s dobrou moravskou kuchyní, -živá hudba každý pátek a sobotu -degustace a ochutnávky vína Salonek-max.50 osob -možnost pořádání pracovní semináře, porada, školení, svatba, oslava, prezentace, rauty, firemní akce -velkoplošná obrazovka (audiovizuální technika) -promítaní filmů, sportovní přenosy Pavlov i nejbližší okolí nabízí hodně možností pro sport, turistiku a cykloturistiku, vodní sporty, rybaření, jachtclub, rekreace. Zajímavé turistické cíle: Pálavské vrchy, hrad Děvín, Novomlýnské nádrže, zámek Mikulov, Lednice, Valtice, Dolní Věstonice-archeologická expozice., vinné sklepy.


Konferenční prostory, pro školení firem, firemní akce

Konferenční prostory, pro školení firem, firemní akce

Nabízíme multifunkční prostory pro pořádání firemních školení a nejrůznější akce. Kompletní servis včetně cateringových služeb, posezení ve vinárně, restaurace a ubytování. Ubytování v klidném prostředí malebné vesničky Pavlov přímo na úpatí Pálavy, v bezprostřední blízkosti Novomlýnských jezer. Velmi atraktivní region -Pálavské vrchy nabízí ožnost sportovního vyžití, teambuilding, bowling, turistika, cykloturistika, veškeré vodní sporty, jachting, rybaření atd. Prožijete nezapomenutelné zážitky pro Vás i Vaše kolegy. Veškeré naše služby a prostory jsou vhodné pro rodinné oslavy, školení, semináře, prezentace a jiné firemní akce. Více na www.penziony.breclavsko.com


ubytovací a stravovací služby

ubytovací a stravovací služby

vybavené školící zařízení,ubytovací,restaurační služby, firemní a společenské akce,řízené degustace, dobrá kuchyně,výborná vína,


ubytování,stravování,školení,firemní akce

ubytování,stravování,školení,firemní akce

ubytování až 64 lůžek plus 20 přistýlek,sportovní vyžití firemní a soukromé akce /svatební hostiny,narozeniny/, školení /salonek do 60ti osob u stolu vybaven audiovizuální tecnikou s možností připojení na internet, součástí zařízení:restaurace,sklepní vinárna kde nabízíme různé pochutiny a vína z Mikulovské oblasti,rovněž provádíme řízené degustace,sportovní vyžití:cyklostezky,bowling,stolní tenis,šipky,vodní sporty,rybaření /Novomlýnské nádrže/, bohatá historie Lednicko - Valtického areálu / 8 km /


Nabídka služeb

Nabídka služeb

Nabídka školícího salonku včetně audiovizuání techniky a internetu. Kapacita 60 míst. Volnou kapacitu na prázdninové týdenní pobyty. Firemní společenské akce a pracovní setkání u příležitisti Brněnských veletrhů. S možností ubytování a stravování v našem zařízení.


SILVESTR 2007

SILVESTR 2007

Nabízíme volnou kapaciku na silvestrovský večer 2007,ubytování a místo ve vinárně. Živá hudba.


firemní školení,semináře

firemní školení,semináře

Firemní školení ,semináře a různé společenské večírky. Vybavení promítacím zařízením s možností napojení na internat. Kapacita ubytování 63 lůžek s výbornou kuchyní. Vyhledávaná jihomoravská oblastní vína,možnost řízené degustace. Naše zařízení se nachází v obci Pavlov u Novomlýnských nádrží. Významnou dominantou jsou Pavlovské vrchy se zříceninou hradu Děvičky. Info:www.penziony.breclavsko.com