Mibag - Miroslav Šmíd


Růžová 297/44, Ladná 691 46
Společnost Mibag - Miroslav Šmíd se soustředí na těžkou stavební dopravu, zemní a bourací práce. Provádíme výkopy inženýrských sítí, úpravy vodních toků, skrývky zeminy i výstavbu dopravních staveb. Další naší činností je prodej sypkých stavebních materiálů a přeprava zemních strojů. Sídlíme v obci Ladná, okres Břeclav. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky.

Produkty
  • výměna pneu osobních aut, výměna pneu nákladních aut, oprava pneumatik, protektorování pneumatik, vyvažování kol, uskladnění pneumatik
  • demolice budov, demontáž staveb, demolice částí staveb, sanace budov, likvidace technologických zařízení, likvidace stavební suti
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod
  • realizace dopravních staveb, stavby mostů, stavby silnic, stavby dálnic, stavby přejezdů, stavby železniční sítě
  • výstavba vodovodů, realizace vodohospodářských děl, silniční stavby, plynovody a kanalizace, dodávky investičních celků
  • přeprava nákladů na území ČR, silniční i vlaková doprava, přeprava rozměrných nákladů, přeprava sypkých materiálů
  • drcené kamenivo, stavební písek, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkový kačírek, kamenná prosívka, drtě a recykláty
  • výstavba inženýrských sítí, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch, stavba chodníků, úprava terénu, hloubení základů, výkopy pro bazény

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar.

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar

Stavební materiál, nářadí, železářství i stavební chemie od Stavebniny TOFEL.

Stavební materiál, nářadí, železářství i stavební chemie od Stavebniny TOFEL

Související články
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Aleš Lengál

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.


Opravíme cestu, silnici, komunikaci, malou i větší trhlinu

REKMA, spol. s r.o.

Opravíme cestu, silnici, komunikaci, malou i větší trhlinu

Potřebujete v rámci vesnice, města nebo kraje opravit silnice? Máte na starosti provozování letiště a setkáváte se s tím, že jsou na daném prostoru trhliny nebo je terén nesouměrný a špatný? Velice rádi Vám v takovém případě pomůžeme, jsme firma REKMA.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Firemní články
Dopravní stavby, výstavba parkovišť, inženýrské sítě, zemní práce, Břeclav

Dopravní stavby, výstavba parkovišť, inženýrské sítě, zemní práce, Břeclav

Dopravní stavby, výstavbu cest, komunikací, parkovišť, nadjezdů a obchvatů, inženýrských sítí, zemní práce zajišťuje společnost Mibag - Miroslav Šmíd, okres Břeclav.


Úpravy vodních toků, hrází, rybníků, drenáže, pročištění koryt

Úpravy vodních toků, hrází, rybníků, drenáže, pročištění koryt

Vodohospodářské stavby, úpravy vodních toků, pročištění koryt, výstavby hrází, rybníků, odbahnění nádrží, drenáží realizuje společnost Mibag - Miroslav Šmíd, sídlící v okrese Břeclav.


Přeprava stavebních a zemních strojů, sypkých hmot, těžká stavební doprava

Přeprava stavebních a zemních strojů, sypkých hmot, těžká stavební doprava

Přepravu, dopravu těžkých stavebních a zemních strojů a techniky, sypkých hmot a materiálů pro Vás zajistí společnost Mibag - Miroslav Šmíd, sídlící v okrese Břeclav.


Pronájem, půjčovna bagrů Břeclav

Pronájem, půjčovna bagrů Břeclav

Firma Mibag pana Šmída Miroslava sídlící v Ladné, okres Břeclav, nabízí k pronájmu stavební stroje, bagry. Pronájem strojů, bagrů značek: Caterpillar - pásový minibagr 3,5 t JCB - traktobagr. Dále nabízíme: -výkopové a zemní práce -mechanizace -bourací práce, kladivo -autodoprava, nákladní automobilová doprava -odvoz sutě, odpadu, zeminy. Více informací o možnostech pronájmu bagrů a kompletní nabídku služeb a strojů firmy naleznete na webových stránkách nebo nás kontaktujte uvedeném tel. čísle.


Výkopové práce Břeclav, Jihomoravský kraj

Výkopové práce Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag se sídlem v Ladné, okr. Břeclav nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací, nejen v jihomoravském kraji, ale po celé České republice. Výkopové práce: -výkopy kanalizace -výkopy vodovodů -výkopy parovodů -výstavba parkovišť -výstavba silniční obchvatů, mostů -budování nadjezdů, podjezdů, komunikací -železniční koridory -RD, bazény, zahrady -inženýrské sítě. Pro více informací a kompletní nabídku služeb firmy navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na uvedeném tel. čísle.


Stavební stroje, mechanizace Břeclav

Stavební stroje, mechanizace Břeclav

Stavební stroje, mechanice Břeclav. Firma Mibag pana Miroslava Šmída sídlící v Ladné, okr. Břeclav nabízí zemní a výkopové práce. Disponujeme moderními stavebními stroji a vozovým parkem. Veškeré práce provádíme pomocí stavebních strojů a mechanizace: -kolové rypadlo LIEBHERR 312, 314, 900, 904 -kolové rypadlo, lžíce CAT 315, -smykový nakladač CAT 246 B, -pásový minibagr CAT 303 C CR -lžíce JCB -sklápěč MAN 8x6 -sklápěč TATRA 815 -podvalník do 15t. Pohyb stavebních strojů a práce provádíme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb firmy naleznete na webových stránkách.


Přeprava stavebních strojů Břeclav

Přeprava stavebních strojů Břeclav

Firma Mibag sídlící v Ladné, okr. Břeclav nabízí služby v oblasti těžké autodopravy, přepravu stavebních strojů. Služby: -přeprava stavebních strojů -přeprava sypkých materiálů -přeprava těžkých nákladů a těžké mechanizace. Přepravu stavebních strojů zajišťujeme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Zemní a výkopové práce Břeclav

Zemní a výkopové práce Břeclav

Firma Mibag pana Miroslava Šmída se sídlem v Ladné, okr. Břeclav, nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací. Zemní a výkopové práce: -úpravy - vodní toky, rybníky, hráze -pročištění koryt, vyhloubení, drenáže, drenážní systémy, skrývka zeminy -výkopy kanalizace, vodovody, parovody -výstavba parkovišť, silniční obchvaty, mosty -budování nadjezdů, podjezdů, komunikací, železničních koridorů -RD, bazény, zahrady, inženýrské sítě. Zemní a výkopové práce provádíme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Pronájem stavebních strojů Břeclav, Jihomoravský kraj

Pronájem stavebních strojů Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag pana Miroslava Šmída se sídlem v Ladné, okr. Břeclav nabízí mimo jiné také pronájem stavebních strojů. Stavební stroje k pronájmu: -Liebherr - kolové rypadlo 9,5t, 14t, 16t, 18t, 21t. -Caterpillar - smykem řízený kolový nakladač 3,4t - pásový minibagr 3,5t - kolové rypadlo 18t. -JCB - traktorbagr -MAN - dvoustranný sklápěč 8x6 -Tatra - třístranný sklápěč. Více informací o jednotlivých strojích a podrobností o pronájmu stavebních strojů navštivte naše webové stránky.


Stavební stroje Břeclav, Jihomoravský kraj

Stavební stroje Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag-Šmíd Miroslav stavební stroje. Nabízíme pronájem stavebních strojů: -bagry mnoha velikostí V nabídce máme stavební stroje značek: -Liebherr -Caterpillar -JCB -Man -Tatra. Přepravujeme a dopravujeme stavební stroje. Více informací na webových stránkách.


Pronájem stavebních strojů Břeclav

Pronájem stavebních strojů Břeclav

Nabízíme: -pronájem bagrů -pronájem stavebních strojů -kolové rypadlo -pásový minibagr -lžíce JCB -sklápěč MAN -sklápěč TATRA -podvalník do 15t. Více informací na webových stránkách.


Zemní práce, výkopové práce, Mibag-Šmíd Miroslav

Zemní práce, výkopové práce, Mibag-Šmíd Miroslav

Hledáte firmu na zemní práce nebo výkopové práce? Firma Mibag-Šmíd Miroslav, provádí veškeré práce s těžkou stavební mechanizací. Úpravy vodních toků, hrází, rybníků. Pročištění koryt, skrývka zeminy, výkopy pro kanalizaci, vodovody, parovody. Výstavbu silnic, parkovišť, podjezdů, nadjezdů, železničních koridorů, rodinných domů, bazůnů, zahrad, inženýrských sítí.... Přepravujeme stavební stroje a sypké materiály. Provádíme také sanace škod po povodních a požárech, demontáže a montáže strojních zařízení, přemísťování strojů, do 15 t, bourací a demoliční práce, výstavbu a odvodnění zpevněných ploch, přípravu staveb pro realizaci, zakládání staveb a zpevnění ploch, svahování, terénní úpravy, skrývky. Stěhování zařízení: stavebních strojů. Odvoz stavební sutě, odpadu, zeminy. Bourací práce. Přeprava nadměrných a těžkých nákladů. Veškeré práce provádíme pomocí strojů a mechanizace: -kolové rypadlo LIEBHERR 312, 314, 900, 904 -kolové ryp., lž. CAT 315, -smykový nakladač CAT 246 B, -pásový minibagr CAT 303 C CR -lžíce JCB -sklápěč MAN 8x6 -sklápěč TATRA 815 -podvalník do 15t Referenční zakázky - viz naše webové stránky: www.edb.cz/smid


Zemní a výkopové práce, pronájem bagrů

Zemní a výkopové práce, pronájem bagrů

Služby: -výkopové práce - kanalizace, vodovod, parovod, výstavba parkoviště, silniční obchvat mostů, vybudování nadjezdů a podjezdů, železniční koridor, bazény, komunikace -zemní práce -úprava a vyhloubení vodních toků, hrází, rybníků -pročištění koryt -drenážní systém, skrývka zeminy -přeprava stavební, dopravní, nákladní -sanace škody -montáž a demontáž zařízení -přemisťování strojů -demoliční práce -odvodnění zpevněných ploch a výstavba -zpevnění ploch, zakládání staveb, terénní úpravy -odvoz sutě a odpadu. Prodej: -písek, štěrk, drť. Pronájem: -bargy.