MERLIN-PLUS spol. s.r.o.
Autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL na Moravě a Vysočině

Autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL, společnost MERLIN-PLUS, spol. s r.o. dodává vysoce kvalitní oleje a maziva této světově proslulé značky zákazníkům na celé Moravě a Vysočině. Distribuujeme rovněž doplňkový sortiment automobilových kapalin a spolehnout se můžete i na náš tribotechnický servis.

MERLIN-PLUS - autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL

Oleje a maziva TOTAL pro osobní automobily – špičková péče o motory

Vynikající péči o osobní automobil zajistíte používáním prvotřídních produktů – oleji a mazivy TOTAL, které ochrání motor proti přehřátí, přispívají ke snížení tření a koroze, čímž chrání proti opotřebení, udržují čistý motor, brání tvorbě nečistot a dalších usazenin, dochází ke snížení spotřeby paliva, což vede ke snižování provozních nákladů i ochraně životního prostředí redukcí emisí.

Oleje a maziva TOTAL špičková péče o motory


Oleje a maziva TOTAL pro nákladní vozy a autobusy, zemědělské a stavební stroje

Neméně žádoucí je vhodná péče o nákladní vozy a autobusy, které udržíte v perfektním stavu používáním olejů a maziv TOTAL, díky nimž si zajistíte nižší spotřebu a prodloužíte životnost vozidel. Dodáváme rovněž oleje a maziva TOTAL pro stavební a zemědělské stroje a vozidla. Vysoce kvalitní maziva chrání motory a systémy strojů a zvyšují jejich výkonnost.

Autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL


Oleje a maziva TOTAL pro průmyslové aplikace, do potravinářských provozů

V naší nabídce nechybí ani plastická maziva TOTAL pro průmyslové použití, vícestupňové převodové oleje pro manuální převodovky, víceúčelové vysokotlaké plastické mazivo vhodné do potravinářských provozů, multifunkční víceúčelový olej pro obráběcí stroje či vodě odolné plastické mazivo pro ztížené podmínky – mobilní jeřáby, dopravníky a jiné průmyslové aplikace.

Oleje a maziva TOTAL pro průmyslové aplikaceVelkoobchod oleje a maziva

Velkoobchod oleje a maziva

Automobilové oleje a maziva, průmyslová maziva a speciální produkty

Tribotechnický servis

Tribotechnický servis

Tribotechnické poradenství v aplikaci olejů a maziv do strojních zařízení

Distribuce olejů a maziv TOTAL

Distribuce olejů a maziv TOTAL

Autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL na Moravě a Vysočině