Alena Šebestová - FABI
Úklidová firma Břeclav


Gen.Šimka 108, Břeclav 690 02

Firma FABI - Alena Šebestová má dlouholeté zkušenosti v oboru úklidových prací. Působíme na trhu od roku 1991.
Úklidová služba, firma:
-úklidové práce pro firmy ale i soukromé osoby, administrativní budovy, domácnosti
-generální úklid budov, bytů, panelových domů
-úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících
-úklid po akcích
-úklidy kanceláří, kancelář, školních budov, ordinací, skladů a průmyslových podniků
-úklid domácností, domácnost, domy, domů, domu, bytu
-trvalé (pravidelné) i jednorázové
-úklid společných prostor v domech
-mytí oken, okna, dveří, rámů, parapetů, podhledů a stropů
-čištění podlah, koberců, koberec, čalounění
-čištění interiérů, interiéry aut, auta, automobilů
-praní ručníků, utěrek, záclon
-další úklidové práce dle dohody
-individuální péče v domácím prostředí
-uklidíme, nakoupíme, nákup, nakupování
-vypereme
-vyžehlíme, žehlení a další kompletní služby.

Práce provádíme hlavně v regionu Břeclav a Hodonín, Mikulov, Hustopeče, Lanžhot, Valtice, Moravská Nová Ves, Hrušky, Ladná, Moravský Žižkov, Lednice, Velké Bílovice, Tvrdonice, Kostice, Sedlec, Prušánky, Rakvice, Podivín, Přítluky, Zaječí, Šakvice, Bulhary.
Ceny stanovíme dohodou na základě objednaných služeb.

Pro nové zákazníky máme zaváděcí cenu na úklid domácnosti po dobu 2 měsíců 120, - Kč /hod.

Orientační ceny:
Čištění koberců 10, - Kč/m2
Sedací soupravy a čalounění 500, - Kč
Interiéry aut 500, - Kč

IČ: 41015347
DIČ: CZ5460310966
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Alena Šebestová

Nejlevnější úklid v Břeclavi - úklidové práce, firma na úklid

Nejlevnější úklid v Břeclavi - úklidové práce, firma na úklid

Nejlevnější úklid - úklidové práce, firma na kvalitní a spolehlivý úklid, pravidelné úklidové služby pro domácnosti, firmy, kanceláře, panelové domy od firmy Alena Šebestová - FABI v Břeclavi.


Mytí oken - úklidové práce, úklid domacností a firem Břeclav

Mytí oken - úklidové práce, úklid domacností a firem Břeclav

Mytí oken, úklidové práce, služby, úklid domácností, firem, bytů, panelových domů, úklid po řemeslných pracích od firmy Alena Šebestová - FABI v Břeclavi.


Úklid- domácností, firem Břeclav

Úklid- domácností, firem Břeclav

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu ve městě Břeclav a jejím okolí? Kontaktujete firmu Alena Šebestová - FABI, která nabízí veškeré úklidové práce. Práce nabízíme jak jednorázové tak i dlouhodobé, uklízíme jak domácnosti tak firmy, uklidní běžný úklid co se týká domácností ale také Vám přijedeme vše vyčistit a nachystat třeba dům po dokončení stavby či po řemeslnících, malířích a podobně. Čistíme a čalouníme koberce, tepujeme, umyjeme okna, můžeme vyčistit interiér Vašeho vozu. Provedeme i další úklidové práce dle dohody. Zakládáme si na vysoké kvalitě naší práce, spolehlivosti a hlavně na spokojenosti zákazníků. Pro více informací nás kontaktujte.


Úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Hledáte úklidovou firmu v okolí města Břeclav? Potřebuje najmout někoho na úklidové služby? Firma Alena Šebestová - FABI Úklidová firma Břeclav nabízí veškeré úklidové služby. Potřebujete pomoct s úklidem bytu, kanceláře, domu, firmy naše úklidová firma je tu pro vás. Úklidová firma FABI působí na trhu již více jak 20 let a má mnohaleté zkušenosti s úklidem a úklidovými prácemi. Máme celou řadu spokojených zákazníků, kteří jsou s naší prací velice spokojení a využívají naše služby již několik let. Námi nabízené úklidové služby jsou: -úklid bytových prostorů -úklid nebytových prostorů -úklid pro firmy -úklidy kanceláří -úklidy domácností -mytí oken -čištění koberců -čištění veškerého čalounění -úklid po malířích -úklid po zednících a opravářích -čištění aut -a spoustu dalších úklidových pracích dle dohody. Naše úklidová firma nabízí své služby firmám i fyzickým osobám. Paní Alena Šebestová - FABI Úklidová firma Břeclav dbá na kvalitu nabízených prací své úklidové firmy a zaručuje , že úklid je vždy proveden kvalitně. Jestliže se rozhodnete pro naši úklidovou firmu, neváhejte nás kontaktovat. Zaručíme Vám spolehlivost, vstřícnost a práci odvedeme tak aby naši zákazníci byli naprosto spokojeni. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Kontaktujte nás telefonicky a nebo nás navštivte přímo v naší úklidové firmě ve městě Břeclav. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a budete Váš úklid svěřovat do našich rukou. Navštivte také naše webové stránky.Další produkty a služby
  • úklid domů a kanceláří, pravidelný úklid objektů, čištění koberců a žaluzií, mytí oken


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce
Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce

Úklid, věc, která nám zabere zbytečně moc času. Čas je drahocenný a raději jej můžete strávit jinak než jenom neustálým pobíháním s hadrem v ruce po bytě či po velkém domě.