KOTÍK, s.r.o.


Nádražní 3, Vyškov 682 01
Prodej:
- zbraně, střelivo
- lovecké potřeby.
Oprava:
- zbraně.

Produkty
  • rekreační střelba, sportovní střelba, prodej sportovních zbraní, lovecké zbraně, prodej nábojů do zbraní

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce.

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.


Související články
Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

ARMPEX s.r.o.

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.


ROYAL HUNT: Lovecké potřeby, střelivo i úprava zbraní

A-ROYAL Service s.r.o.

ROYAL HUNT: Lovecké potřeby, střelivo i úprava zbraní

Hledáte obchod, kde byste pořídili lovecké potřeby, zbraně, střelivo i veškeré příslušenství a různé doplňky? Pak neváhejte a navštivte kamennou prodejnu ROYAL HUNT rodinné firmy A-ROYAL Service s.r.o.. Od roku 1999 se zabýváme ochranou osob a majetku, naše působení na trhu jsme rozšířili také o rodinnou tradici v myslivosti a zálibě ve zbraních i střelbě.


Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

ARMPEX s.r.o.

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také nejrůznější vojenské, ale i outdoorové oblečení.


Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Euro Security Products s.r.o.

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Začátky české firmy Euro Security Products s.r.o. (ESP), jednoho z největších světových výrobců vybavení pro bezpečnostní i policejní sektor, se datují již do roku 1992. Kolem 90 procent produkce je vyváženo do více než 30 zemí světa. Obranné prostředky ESP tak lze spatřit nejen v Evropě, USA a Rusku, ale i v exotickém Mexiku, Indii, Kongu, Číně či Venezuele. Většina výrobků je zcela unikátních a majitelé firmy jsou držiteli celé řady patentů v USA, Evropě, Rusku i v Číně. Společnost ESP splňuje přísná kritéria normy kvality, což dokládá certifikát ISO 9001.


Firemní články
Prodej zbraně, střelivo, lovecké potřeby Kroměříž, Vyškov

Prodej zbraně, střelivo, lovecké potřeby Kroměříž, Vyškov

Firma Kotík, s.r.o. se zabývá prodejem zbraní, střeliva a jiných loveckých potřeb, dále pak na našich prodejnách v Kroměříži a Vyškově naleznete doplňky pro turistiku včetně sportovní a gumové obuvi. Potřebujete vybavení na blížící se loveckou sezónu srnců? V tom případě přijďte vybrat a poradit se o vhodných zbraních, střelivu a jiných loveckých potřebách. Zajistíme také kompletní opravy zbraní, optiky a jejich částí. Nabízíme: - lovecké potřeby, zbraně – plynové pistole, vzduchové zbraně, kozlice, výměnné hlavně, kulovnice standardní a zalamovací, malorážku a pouzdra, glock různých modelů, lovecké kozlice a brokovnice, automat lovecký a sportovní střelivo – kulové, pistolové, revolverové a malorážkové náboje - oblečení a vybavení do přírody - puškohledy a dalekohledy - nože, dýky, meče, nožíky, katany - rybářské potřeby – pruty, vlasce, šňůry, sonary, háčky, podběráky, krmiva, olovo, číhátka....atd. - včelařské potřeby – nádoby na med, ochranné včelařské pomůcky, cedníky, mateří mřížky...atd. - kynologické potřeby a vše pro chovatele psů a myslivce – vodítka, obojky...atd.