Pension U Maňáků a Vinařství Maňák


Klentnická, Perná 691 86

Ubytování.
Pension, penzion.
-3x apatrmán rodinný typ
-každé apartmá vlastní sociální zařízení
jídelna, kuchyňský kout, 2x ložnice
-možnost využití posezení na terase
-vinný sklípek, ochutnávka vína, víno
-celoroční provoz.
Apartmány jsou rodinného typu.
Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, bazénu, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu.

Vinařství:
-výroba, prodej vína, víno, vín
-široký sortiment kvalitních vín
- vína bílá, červená, s přívlastkem, pozdní sběr
-pro předem objednané skupiny lidí
prohlídka sklepů spojena s ochutnávkou
vín, posezení s možností noclehu přímo
u nás v penzionu.
Možnost využití prostor k různým akcím, školením.Kapacita-40 míst.
Zakoupení jak láhvové tak i sudové vína i ve větším množství.
Možnost výroby vína s logem firmy, dle přání zíkazníka.

Vinařské akce:
Název akce: Mikulovské vinné trhy 2011
Termín akce: 21. 5. 2011 až 22. 5. 2011

V máji se můžete těšit na prestižní degustaci špičkových vín z celé Moravy a spolu s bohatým kulturním programem je tato akce nejvyhledávanější v celém roce.

IČ: 64453341
DIČ:
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Maňák

Ubytování Palava, ubytování Mikulov a okolí, Pension U Maňáků

Ubytování Palava, ubytování Mikulov a okolí, Pension U Maňáků

Potřebujete ubytování v regionu Palava, Pálavské vrchy, Mikulov a okolí? Rodinné vinařství a penzion u Maňáků se nachází v malebné obci Perná (na trase Brno – Mikulov). Náš rodinný pension, (penzion) nabízí . -3x apatrmán rodinného typu -každé apartmá vlastní sociální zařízení jídelna, kuchyňský kout, 2x ložnice -možnost využití posezení na terase -vinný sklípek, ochutnávka vína, víno -celoroční provoz. Apartmány jsou rodinného typu. Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, bazénu, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu. Vinařství Maňák vyrábí vysoce kvalitní vína. Nabízíme vína bílá, červená, s přívlastkem, pozdní sběr -pro předem objednané skupiny lidí prohlídka sklepů spojena s ochutnávkou vín, posezení s možností noclehu přímo u nás v penzionu. Možnost využití prostor k různým akcím, školením. Kapacita-45 osob. Zakoupení jak láhvové tak i sudové vína i ve větším množství. Možnost výroby vína s logem firmy, dle přání zíkazníka. Pálava je vyhledávaná turistická oblast s množstvím kulturních a přírodních památek. Jsou zde velmi dobré podmínky pro rybaření, vodní sporty, (Novomlýnské Nádrže), turistiku, cykloturistiku. Tento kout Jižní Moravy Vám nabízí spoustu turistických cílů: zámek Mikulov, Lednice, Valtice, Lednicko valtický areál, archeologické muzeum Dolní Věstonice, hrad Děvín, Svatý kopeček Siročí hrádek..... Více na www.manakovi.cz Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ubytování Pálava, penzion Pálavské vrchy, Mikulov

Ubytování Pálava, penzion Pálavské vrchy, Mikulov

Nabízíme Vám možnost ubytování v oblasti Pálava v obci Perná. Apartmány s vybavenou kuchyňkou (lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, TV, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek). K dispozici je Vám také naše rodinné vinařství. Možnost uspořádání Setkání s vínem, které Vám připravíme na základě vašich individuálních požadavků, řízenou degustaci či ochutnávku vín. Dle přání zajistíme i cimbálovou muziku. Již teď se těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že u nás najdete příjemnou náladu i odpočinek.


Rodinné vinařství, ubytování, Perná u Mikulova

Rodinné vinařství, ubytování, Perná u Mikulova

Zveme Vás do horní části obce Perná, kde Vám nabídneme ubytování v apartmánech rodinného typu. Hostům nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytý altán se zahradním grilem, bazén, otevřené parkoviště, úschovnu kol i písečný kurt pro milovníky volejbalu. Na objednávku Vám rádi připravíme Setkání s vínem - příjemné posezení s prohlídkou sklepů, řízenou degustaci či ochutnávku vín, bohatou hostinu a to vše s doprovodem cimbálové muziky. Tímto Vám nabízíme ideální příležitost pro různé firemní akce nebo školení, ale také pro rodinné oslavy a přátelská setkání s kapacitou až 45 osob včetně vlastního noclehu. Těšíme se na Vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • turistické cyklotrasy, naučné cyklistické stezky, výlety na kole, cyklistické trasy
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • vinařský turistický program, koštování vín, vinný sklípek, zážitková gastronomie
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding

Ladislav Šebánek - odvoz odpadních vod a fekálií

Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Naučte se dělat svarové spoje profesionálně
Naučte se dělat svarové spoje profesionálně

V dnešní době jsou kladeny veliké nároky na to, aby na poli tepelného zpracování a svařování pracovali odborníci s příslušným certifikátem. Svarové spoje musí být tvořeny profesionálně a s potřebnými vědomostmi, aby výsledná práce neměla chyby vedoucí k problémům. Oblast svařování a tepelného zpracování svárů je natolik specifická, že je k této práci zapotřebí absolvovat kvalitní školení a kurzy. A ty vám nejlépe zajistí firma Svarservis Group.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.