ŠH TRADE CZ s.r.o.


Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé služby v oblasti broušení, lepení a lakování povrchů, pak je pro vás ŠH TRADE CZ s.r.o. ta pravá volba. Tato firma se zabývá prodejem sortimentu pro dřevoprůmysl a kovoprůmysl, který zahrnuje brusiva, lepidla, laky, střešní doplňky, klempířské výrobky a spojovací materiál. ŠH TRADE CZ s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a spolupracuje s renomovanými dodavateli jako jsou sia Abrasives, Ponal, Pattex, Ceresit, Chemoprén, OPTIMA Precise.

ŠH TRADE CZ s.r.o. vám nabízí rychlou a pohodlnou distribuci zboží vlastním rozvozem nebo zásilkovou službou. Můžete také navštívit jejich specializovanou prodejnu na adrese Pod Platanem 899/31, 692 01 Mikulov, kde vám ochotně poradí a pomohou vybrat ten nejlepší produkt pro vaše potřeby.

Nečekejte a kontaktujte ŠH TRADE CZ s.r.o. ještě dnes. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 606 713 490 nebo napsat e-mail na info@shtrade.cz. Těší se na vás profesionální tým pracovníků, kteří vám zajistí spokojenost a kvalitu. S ŠH TRADE CZ s.r.o. budete mít povrchy jako nové!

Štítky:

brusiva, lepidla, laky, střešní doplňky

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Lepidla, laky, brusné kotouče a další materiál pro lepení, lakování a broušení

Lepidla, laky, brusné kotouče a další materiál pro lepení, lakování a broušení
ŠH TRADE CZ s.r.o. z Mikulova je společnost, která se zaměřuje na prodej materiálu pro broušení, lakování a lepení. Najdete u nich široký sortiment lepidel, laků a brusných materiálů.

Kvalitní brusiva, lepidla, silikony a izolační systémy

Kvalitní brusiva, lepidla, silikony a izolační systémy
Švýcarská flexibilní brusiva Sia v Mikulově. Montážní PU pěny, leštící pasty, řezné a brusné kotouče, diamantové nástroje, silikony, lepidla a další produkty pro firmy i řemeslníky.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ŠH TRADE CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ŠH TRADE CZ s.r.o.
shtrade.cz
Adresa

Adresa

Pod Platanem 899/31
Mikulov 692 01

info@shtrade.cz
+420 519 513 961


Najdete nás také zde:

ARES
captcha