Vinařství Červinka, spol. s r.o.


Hlavní 25, Horní Věstonice 691 81
Rodinný pension, penzion, ubytovací služby, kongresová a firemní turistika, vinný sklep, degustace vína, vinařství.
Ubytování: kapacita 28 lůžek + 9x přistýlka
- 8x 3lůžkový pokoj
- 1x 5lůžkový pokoj-apartmán
Vybavení:
- WC, sprchový kout, televize, wifi (internet), kuchyňka.
Stravování: jídelna pro cca 40 osob.
Možnost snídaně, obědy.
Vinotéka je součástí objektu, ochutnávka vína, řízené degustace, cca 30 osob.
Občerstvení dle dohody:
- výrobky domácí zabíjačky, sýrové, uzeninové a zeleninové mísy, (v jídelně možnost teplé večeře).
Na zahradě můžete využít posezení s krbem, terasu.
Náš sklípek i vinotéku můžete využít pro rodinné i firemní akce, oslavy, posezení, degustace...

Věříme, že se budete rádi vracet.

Rodinné vinařství Červinka.
Zemědělská výroba:
- réva vinná
- vinařství, vinný sklep-cca 20osob
- bílé odrůdy vína, víno, vín:
- Ryzlink vlašský, Sauvignon, Veltlínské zelené, Chardonay, Muškát moravský.
Červené odrůdy vína:
- Cabernet Sauvignon, Frankovka, Rulandské modré, Merlot, Dornfelder.
Na vápenitých půdách Pálavských svahů vyzrávají odrůdy vína do význačné jakosti.
Hrozny dostávají do vínku nezaměnitelnou bohatost chutí, aroma a harmonie.

Horní Věstonice se nachází na úpatí Pálavských vrchů.
Zajímavé turistické cíle v okolí:
jižní Morava, Pálavské Vrchy, Pálava, Novomlýnská nádrž, Lednicko-valtický areál, Mikulovská vinařská oblast, Mikulovsko. Turistika, cykloturistika-vinařská stezka, vinařská turistika, rybaření, vodní sporty.

Další produkty a služby
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování

Obec Kolešov

Související články
Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Další produkty a služby
Ubytování v penzionu na|Pálavě

Ubytování v penzionu na|Pálavě

Chystáte se cestovat do kraje vína a chcete si zajistit ubytování? Hledáte příjemný penzion v chráněné krajiné oblasti jižní Moravy na Pálavě? Společnost ZMIKO spol. sr.o. Vás rád přivítá ve svém penzionu Čeriva na Pálavě. Náš penzion disponuje osmi třílůžkovými pokoji s přistýlkami, wc a sprchovým koutem a jedním pětilůžkovým apartmánem. Pokoje jsou vybaveny televizí, wifi připojením a klimatizací. V přízemí penzionu najdete společnou kuchyňku, která Vám bude k dispozici. V našem penzionu se můžete ubytovat jen tak za účelem víkendového a poznávací pobytu či dovolené, ale také je náš penzion vhodný k pořádání menších jak firemních tak soukromých akcí. Penzion má jídelnu pro cca 30 lidí zde nabízíme snídaně a po domluvě lze objednat i obědy a věčera s protější restaurace. V našem penzionku naleznete také degustační místnost s vinotékou, po domluvě možnost ochutnávek vín a řízená degustace. Venku můžete posedět na terase u krbu, kde lze grilovat. V okolí penzinu Čeriva, můžete zajet na výlet do nedalekého aqualandu, dát si výšlap na krásné vrcholky Pálavských vrchů, podívat se na krásné okolní historická města či obce na seznamu UNESCO jako je město Mikulov, obec Lednice či Valtice. Těšíme se na Vaši návštěvu. Pro více informací Nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Ubytování Mikulov a okolí, Horní Věstonice, Pálava

Ubytování Mikulov a okolí, Horní Věstonice, Pálava

Přijďte strávit víkend v nádherné krajině pod Pálavou. Pálavské vrchy jsou přírodní klenot Česka. Zažijete příjemné chvíle při turistice, cykloturistice, návštěvě památek v blízkém Mikulově nebo v nedalekých lázních. Můžete posedět v našem vinném sklepě a ochutnat lahodná vína našeho vinařství Zmiko. Poslechnout povídání o víně a našem kraji. Mezi nejpěstovanější odrůdy patří Ryzlink vlašský, Aurelius, Chardonnay, Irsay oliver, Mopr, Muškát ottonel, Muler thurgau, Neuburské, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rynský a vlašský, Sauvignon, Sieger, Sylvánské zelené, Tramín, Veltlínské červené ranné, Veltlínské zelené, André, Frankovka, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe, Cabernet sauvignon. Náš rodinný penzion disponuje kapacitou 8 třílůžkových pokojů s přistýlkou, a pětilůžkovým apartmánem. Všechny pokoje jsou vybaveny wc, sprchovým koutem, DVB-T televizí a WIFI připojením k internetu. Na každém pokoji je k dispozici šatní skříň a komoda pro uložení oděvů. Rádi Vás u nás přivítáme. Pálava odnepaměti přitahuje krásou v každém ročním období. Ani Vy neodoláte jejímu kouzlu. Přejeme Vám krásné zážitky ze setkání s lidmi i s vínem.


Vinné sklepy Jižní Morava, vinařství  ZMIKO, spol s r.o

Vinné sklepy Jižní Morava, vinařství ZMIKO, spol s r.o

Vinné sklepy na Jižní Moravě patří k oblíbeným turistickým cílům. Vinařství ZMIKO, spol s r.o navazuje na rodinnou tradici výroby vína. Obhospodařuje asi 100 ha vinic. Všechna vína pochází z vlastní produkce mikulovské vinařské oblasti. Vyrábíme vysoce kvalitní odrůdová vína, vína přívlastková, archivní,.. Vinařství disponuje vlastními výrobními, skladovacími a dopravními kapacitami. Nabízíme sudová i lahvová vína. Ochutnávky, řízené degustace a posezení ve sklípku, nebo na penzionu u nově vybudované vinotéky Nabídka vinařství ZMIKO, spol. s r.o. : -bílé odrůdy: Ryzlink vlašský, Sauvignon, Veltlínské zelené, Chardonay, Rulandské šedé, Aurelius, Malverina, Pálava -červené odrůdy: Cabernet Sauvignon, , Rulandské modré - rosé, Portugal modrý, Merlot - rosé. Foto viz -http://www.palavaubytovani.cz/vinny-sklep/ Penzion ČERIVA je nově postavený penzion v klidném a příjemném prostředí Pálavy a vinných sklepů na okraji vinařské obce Horní Věstonice v mikulovské vinařské oblasti. Více na www.palavaubytovani.cz


Zemědělská rostlinná výroba,vinařství Horní Věstonice

Zemědělská rostlinná výroba,vinařství Horní Věstonice

Zemědělská výroba, pěstování, služby: -rostlinná -kukuřice, pšenice, ječmen -vinná réva -odrůdy vína bílé - Sauvignon, Chardonay, Muškát Moravský, Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené -odrůdy vína červené - Merlot, Frankovka, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, Dornfelder -vinařství, vinařská oblast mikulovská Obhospodařujeme asi 100ha vinic. Nabízíme sudová i lahvová vína. -poskytování služeb zemědělskou technikou Výroba a prodej betonové sloupky, sloupek do vinice, vinohradu.


Ubytování Pálava, Horní Věstonice

Ubytování Pálava, Horní Věstonice

Ubytování, penzion: -osm třílůžových pokojů -jeden pětilůžkový apartmán -sociální zařízení -kuchyňka -připojení wifi, televize -jídelna s kapacitou 30 osob -venkovní krb s možností grilování -terasa s posezením. Vinný sklípek: -možnost řízené degustace -kapacita asi 30 lidí. -výrobky domácí zabíjačky, sýrové, uzeninové a zeleninové mísy.