Balloon Penzion


č. 198, Horní Věstonice 691 86
Penzion Balloon najdete v Horních Věstonicích na jižní Moravě na Pálavě.
Kousek od penzionu se nachází Mušovská jezera (Novomlýnské nádrže) - Pasohlávky, Pálavské vrchy.
Penzion Balloon nabízí v nově postavených prostorách příjemné ubytování a wellnes služby pro jednotlivce i rodiny s dětmi.
Vířivka, sauna, společenská místnost s dětským koutkem, posilovna..

V areálu je spousta sportovních aktivit jako je bazén, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba, golf a další.
Velkým lákadlem pro Vás může být velký venkovní bazén, který Vás v horkých dnech na Mikulovsku jistě ochladí a osvěží. Ubytování s bazénem na jižní Moravě je velmi žádané a vyhledávané pro milovníky vody a pro rodiny s dětmi. Penzion je obklopený velkou zahradou, kde můžete v klidu relaxovat, sportovat nebo se bavit.

Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo se sprchovým koutem, TV, WIFI.

Restaurace:
-příjemné posezení ve stylové restauraci
-kapacita 55 míst
-další posezeni na zastřešené terase
pro celkem 60 míst
-hotová jídla, minutky, speciality
Točené: pivo Budvar 10° a 12°, Starobrno nealko, Kofola.
Na Vaše přání Vám připravíme grilované selátko i posezení s cimbálovou muzikou.
Pořádáme gurmánské akce, sledujte naše webové stránky.

Konference a školení v penzionu Balloon pro firmy
-školící místnosti pro 55 osob, vybavené počítači, dataprojektorem, ozvučení, zatemnění, flip chard, vhodné ke školení, seminářům, prezentacím.
-Firemní akce Vám připravíme na míru, Vaše firemní školení bude zvlášť zajímavé s lety balonem, grilováním, wellness, degustací vína, posezením ve vinném sklepě, sportovním a zábavním programem.

Vinný sklep pod penzionem:
-pro 70 osob, prostory k uspořádání oslav, večírků, srazů, firemních akcí, posezení u vína a další společenské aktivity spojené s degustací vynikajících vín z Moravy.
Na objednávku - řízené degustace, vína jsou z oblasti Pálavy.

Náš penzion se nachází cca 10 minut od Aqualandu Moravia Pasohlávky. Vyznavači adrenalinu a zábavy se vyřádí na 20 tobogánech a skluzavkách. Najdete zde venkovní i vnitřní vodní atrakce, wellness, restaurace, bazény s geotermální vodou.
Dopřejte si parádní 3 dny dovolené.
Čeká na Vás ubytování v našem rodinném penzionu pod Pálavskými vrchy, těšit se můžete na nejmodernější zábavní centru v České republice.
Slevový pobyt, pobytový balíček pro ubytování u Aqualandu Moravia Pasohlávky:
Sleva pobytu více než 34 %
- ubytování na 1-2 noci v našem penzionu
- snídaně formou švédských stolů
- doprava z penzionu do Aqualandu Moravia a zpět zdarma
- 2 X celodenní vstup do Aqualandu Moravia včetně Forum Romanum wellness pro 2 osoby
- dezert v Aqualandu Moravia dle denní nabídky
- platí od 10.10.2014 - 30.4.2015
- ve dnech 20.12.- 4.1.2015 není možné pobyt uplatnit
- v den příjezdu můžete přijet od 14:00 hod a v den odjezdu odjet do 10:00 hod.

AQUALAND pobytový víkend cena 3.790, - pro 2 osoby od pátku do neděle.

AQUALAND pobytový týden cena 3.490, - pro 2 osoby ve dnech pondělí až pátek.

V případě zájmu o zakoupení pobytu AQUALAND nás kontaktujte na: balloonpenzion@email.cz nebo na tel.: 725 053 533

Určitě byste neměli zapomenout na vodní nádrž Nové mlýny, která nabízí vyžití pro vodní sporty, sportovní rybaření, koupání.

Lety balonem. Nabízíme možnost domluvit se na letu
horkovzdušným BALÓNEM. Nejkrásnější je Pálava z balonu.

Bezbariérový přístup.

další ubytování nabízíme také v penzionu Pod Martinkou
- www.podmartinkou.penzion.com

Ubytování na Pálavě a v kraji Novomlýnských jezer je ideálním krajem pro Vaši dovolenou i víkendový pobyt.
Ojedinělou krásu krajiny Pálavy můžete obdivovat od jara až do podzimu. Příroda je cenná pro ohrožené druhy živočichů i rostlin a byla zařazena do soustavy Natura 2000.
Vychutnejte si podmanivou krásu mikulovska a Pálavy pěšky nebo na kole.
Poznejte vinařské naučné stezky a cyklostezky. Mikulovsko je protkáno širokou sítí cyklotras a pěších turistických tras. Projet na kolech můžete Mikulovskou vinařskou stezku, stezku Stará hora, Moravskou vinnou stezku, a další.
V tomto vinařském regionu se také koná množství tradičních a kulturních akcí, vinobraní, krojované hody, otevřené sklepy.
Kraj vína a burčáku je známý pěstováním vinné révy a je kolébkou mnoha vinařství. Přijeďte a ochutnejte kvalitní moravská vína po celý rok.

Mnoho zážitků Vám přinese návštěva památek a zámků a hradů v okolí. Zámek Mikulov na Moravě, Lednice, Valtice, vinařská expozice v Mikulově, Dívčí hrady, Svatý kopeček, mikulovské muzeum, galerie, jeskyně Turold, Ditrichštejnská hrobka, Kozí hrádek, Stolová hora, Siročí hrádek a další

Adventure golf Pálava- golfové hřiště, zábava a odreagování pro jednotlivce i pro rodiny. Pro všechny věkové kategorie.
Tel. +420 607 076 056, www.golf-palava.cz
https://www.facebook.com/GolfPalava

Produkty
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce
  • výroba a distribuce vín, degustace vín, prodej archivních vín, prodej sudových vín, vinařská turistika
  • posilovna s vybavením, kondiční cvičení aerobního charakteru, sportovní areál, sauna a vířivka, wellnes
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování

Deratizace Asana Zlín, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, fumigace, hubení myší a potkanů.

Deratizace Asana Zlín, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, fumigace, hubení myší a potkanů

Výroba přívěsů, autopřepravníků Mladá Boleslav, přívěsy bržděné i nebržděné, přívěsy na míru.

Výroba přívěsů, autopřepravníků Mladá Boleslav, přívěsy bržděné i nebržděné, přívěsy na míru

Související články
Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Firemní články
Ubytování v historickém městě Mikulov

Ubytování v historickém městě Mikulov

Hledáte ubytování v blízkosti historického města Mikulov? Chcete bydlet v chráněné krajiné oblasti Pálava? Balloon penzion nabízí ubytování a restauraci právě v blízkosti města Mikulovou a v blizkosti oblasti pálava v krásné obci Horní Věstonice. Ubytování nabízíme ve dvou čtyřlůžkových pokojích, mají sociální zařízení, televizi, wifi. Kapacita našeho Balloon penzionu je 57 lůžek. V našem penzionu se nachází i restaurace, vinný skípek, konferenční sál, wellnes, společenská místnost a dětský koutek. Můžete u nás prožít krásnou dovolenou a naplánovat si výlety po okolí. Více informací na našich webových stránkách.


Penzion s vinným sklípkem a restaurací na jižní Moravě

Penzion s vinným sklípkem a restaurací na jižní Moravě

Chcete přijet na jižní Moravu za ochutnávkou vín? nebo tam chcete přijet strávit příjemný víkend? a hledáte nějaký příjemný penzion kde se ubytujete? Přijeďte tedy na jižní Moravu do Horních Věstonic a ubytujte se u nás v Balloon penzionu, ve kterém můžete navštívit nejprve zajít do naší restaurace a dát si něco skvělého k jídlu a poté navštívit i vinný sklípek a tam ochutnat skvělá jak červená tak bílá vína. Penzion má celkovou kapacitu 57 lůžek. Každý pokoj má sociální zařízení, televizi a pro celý penzion je k dispozici wifi. Baloon penzion s vinným sklípkem a restaurací má také ještě další služby a to je wellness. Do penzionu je bezbariérový přístup. Restaurace penzionu nabízí má kapacitu 55 míst, má venkovní zastřešenou terasu a nabízí točené nápoje, lahodná vína a široký výběr z minutek,hotovek a domácích i zahraničních specialit. Po navštěvě naší restaurace můžete pokačovat do našeho vinnýho sklípku, kde pro Vás zajistíme řízenou degustaci, s cimbálovou muzikou i dalším obččrstvením. Můžete si zde také objednat uspořádání oslav, firemních večírků, srazů a jiných společenských akcí. Pro Více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky www.balloonpenzion.cz


Ubytování Pálava, Horní Věstonice, Mikulov a okolí

Ubytování Pálava, Horní Věstonice, Mikulov a okolí

Přijďte poznat krásy Pálavy, Mikulovska a Jižní Moravy do našeho penzionu, který leží na úpatí chráněné krajinné oblasti Pálava . Balloon Penzion v Horních Věstonicích Vás překvapí nejen rodinnou atmosférou, ale i příjemnou cenou, vynikající kuchyní a profesionálním přístupem k hostům. Nabízíme ubytování s bazénem a vinným sklepem, i wellness pobyty v těsné blízkosti Pálavských jezer a Pálavy (památka UNESCO), v okolí Mikulova. Tento region je oblíbeným místem odpočinku, relaxace, turistiky i cykloturistiky. Náš penzion nabízí kompletní služby pro jednotlivce, rodiny i firmy: -ubytování, dvou a čtyřlůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení s vanou nebo se sprchovým koutem, TV. Každý pokoj disponuje také zásuvkou na připojení k internetu. -restaurace-kapacita 55 míst, cateringový servis, (svatby, oslavy, promoce apod.) -venkovní posezení na zastřešené terase -wellness -finská sauna , parní sauna , whirpool , masáže -vinný sklep- oslavy, večírky i řízené degustace přívlastkových vín s odborným výkladem sommeliéra. Ochutnáte vinikající vína místních i okolních vinařů. - konferenční sál pro 55 osob- dataprojektor, PC, WIFI , ozvučení a pod. -zajištění kompletních služeb pro prezentace, školení, kongresovou a firemní turistiku. V našem areálu se nachází spousta sportovních a relaxačních aktivit jako je bazén, zahrada, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba , golfové hřiště, společenská místnost s dětským koutkem, parkoviště a další. Samozřejmostí je možnost pořádání různých společenských akcí, rodinných i firemních oslav a řízených degustací či posezení u cimbálu v našem vinném sklepě. Tipy na výlety se nachází max. 25 km od Balloon penzionu Horní Věstonice. Mikulov a jeho okolí je bohaté na zajímavá turistická místa: Pálava, Mušovská jezera, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Zámek Mikulov , Svatý kopeček, Lednicko valtický areál, muzeum a archeologických naleziště Dolní Věstonice, rakouské lázně LAA, zábavné vodní a adrenalinové centrum Aqualand Moravia Pasohlávky- zde dostanete výraznou slevu při ubytování v našem rodinném penzionu, sleva až 34%. Více na www.balloonpenzion.cz; www.podmartinkou.penzion.com www.golf-palava.cz V penzionu Pod Martinkou Vám nabízíme: -Přízemí: dva dvoulůžkové pokoje , koupelna za sprchovým koutem ,WC, obývák s krbem a TV a kuchyňka s jídelním koutem -Podkroví : dva pokoje , z nichž jeden je dvou lůžkový a druhý čtyřlůžkový s možností jedné přístýlky. V našem penzionu strávíte příjemnou odpočinkovou dovolenou či wellness pobyt. Penzion leží uprostřed vinohradů, s výhledem na Pálavské vrchy a Mušovská jezera. Odvezete si nezapomenutelné zážitky a krásné vzpomínky. Další možnost aktivního vyžití nabízí Mušovská jezera (vodní nádrž Nové Mlýny). Pláže Novomlýnských nádrží a vodní plocha s rozlohou cca 3200 ha lákají k provozování vodních sportů nebo rybolovu. Během letní sezony se můžete projet po Věstonické vodní nádrži výletní lodí. Náš penzion se nachází blízko vody, prostřední Věstonické nádrže. Soustava vodních nádrží má celkem tři jezera, která leží na řece Dyji: Horní Mušovská, Střední Věstonická, Dolní Novomlýnská. Na jejich březích najdete pláže, půjčovny lodí, občerstvení, místa vyhraněná pro rybolov, yacht club, půjčovny vodních sportů, windsurfingu, jachtingu i kitesurfingu. Zajistěte si včasnou rezervaci na tel. číslech: Pavel Pindak, 602745915 Renata Pindakova, 603256105 Michal Pindak ml.,recepce,firemni akce 725053533 nebo na email: balloonpenzion@email.cz Těšíme se na Vaši návštěvu.


Svatomartinská husa Mikulov

Svatomartinská husa Mikulov

Máte chuť na svatomartinskou husu? Chcete si objednat stůl a přijít si pochutnat na svatomartinské huse? Neváhejte a objednejte si svatomartinskou husu v restauraci Balloon Penzion blízko města Mikulova. Svatomartinskou husu budeme nabízet ve dnech od 7.11 do 9.11. 2014. Naše restaurace připravila na tyto dva dny svatomartiské menu které si můžete objednat a zarezervovat si u nás stůl. Na menu je připraveno: -Husí paštika s brusinkami a bylinkovou bagetou -Husí vývar s masem a domácími nudlemi -Pečená husička, červené zelí, houskový nebo bramborový knedlík, -Tvarohový dortík s ovocem. Svatomartinské menu je připraveno za 369,-. Můžete si u nás objednat celé menu nebo jen jednotlivé chody.


Ubytování Mikulov

Ubytování Mikulov

Hledáte příjemné ubytování v okolí města Mikulova? Už nehledejte náš Ballon Penzion nabízíme krásné a příjemné ubytování v blízkosti města Mikulov v Horních Věstonicích. Naše ubytování nabízí kompletní služby jak pro rodiny tak pro firmy. Můžete se ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo se sprchovým koutem a TV, ve dvou dvoulůžkových pokojích se sprchovým koutem ,WC, obývák s krbem, TV a kuchyňka s jídelním koutem a ve dvou pokojích v podkroví, z nichž jeden je dvou lůžkový a druhý čtyřlůžkový s možností jedné přístýlky. Každý pokoj disponuje také zásuvkou na připojení k internetu. K ubytování dále náleží restaurace, wellness a vinný sklep, konferenční sál. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Penzion jižní Morava, Mikulov

Penzion jižní Morava, Mikulov

Zveme Vás na jižní Moravu poznat krásy jihomoravského kraje. Plánujete výlet, romantický víkend, víkend, s přáteli, víkend s rodinou, dovolenou? Přijeďte na jižní Moravu do oklí města Mikulova a ubytujete se u nás v našem penzionu Balloon Penzion. Nabízíme ubytování a wellness pobyty v blízkosti města Mikulova,Pálavských jezer, Pálavy, rekreačních oblastí, vinařských obcí, historických památek a podobně. Region jižní Morava je velmi oblíbeným místem, který je vhodný jak pro odpočinek a relaxaci, tak pro poznání krás České republiky, pro turistiku, cykloturistiku, výlety za historickými památkami, ale i ochutnávkou těch nejlepších a nejkvalitnějších vín, které se vyrabí z vinné révy a tou je posete skoro celá krajina jižní Moravy. Balloon penzion nabízí: -ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích -každý pokoj má své vlastní sociální zařízení s vanou nebo se sprchovým koutem a TV -každý pokoj má k dispozici přippojení k internetu -restaurace s kapacitou 55 míst -cateringový servis -možnost pořádání svateb, oslav, promocí, firemních akcí a podobně -wellness -vinný sklep -možnost degustací, řízených degustací se someliérem -nabídka kvalitních vín. -konferenční sál pro 55 osob s výbavou -zajištění kompletních služeb pro prezentace, školení, kongresovou a firemní turistiku. V areálu našeho penzionu dále najdete sportovní a relaxační aktivity, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba , společenská místnost s dětským koutkem a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky a nebo přímo osobně navštivte náš penzion na jižní Moravě v blízkosti města Mikulov. Navštívit také můžete naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete s našimi službami spokojeni.


Ubytování Mikulov a okolí, jižní Morava

Ubytování Mikulov a okolí, jižní Morava

Firma Ballon Penzion nabízí velmi pěkné a příjemné ubytování na jižní Moravě v blízkosti památkového města Mikulov a chráněné krajiné oblasti Pálava. Náš penzion nabízí ubytování i wellness pobyty. Ballon Penzion, který najdete v obci Horní Věstonice je obklopen krásami jižní Moravy, v blízkosti našeho ubytování najdete Pálavu pálavské jezera, památkové město Mikulov, rekreační oblast Pasohlávky, obec Lednice, která je zapsaná na seznamu UNESCO kde je krásný zámek, Janův hrad, rozhledna Minaret ze které jde vidět do velmi rozsáhlého okolí,dále zámek Valtice či svatý kopeček a kolem Horních Věstonic je také spousty vinic, vinných sklípků a cyklostezky. Region jižní Moravy je proto velmi oblíbeným místem odpočinku, relaxace a cykloturistiky. Ubytování Ballon penzion nabízí služby pro rodiny i firmy: -ubytování, dvou a čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchovým koutem a televizí. Každý pokoj má internetové připojení. -naše ubytování má i svou restauraci o kapacitě 55 míst -wellness, které také najdete v našem ubytování poskytuje -finskou a parní saunu, whirpool a nabídku masáží -součástí našeho penzionu je také vinný sklep, kde pro Vás rádi uspořádáme oslavy, večírky,řízené degustace s odborným výkladem. -dále náš penzion nabízí i konferenční sál pro 55 osob, který je vybavený dataprojektorem, počítačemi,WIFI a je ozvučený. V areálu ubytování Ballon Penzion se nachází i dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba , společenská místnost s dětským koutkem a další. Rádi pro Vás uspořádáme rodinné i firemní oslavy či akce s řízenou degustací nebo s posezením u cimbálu v našem vinném sklípku. Příjeďte na výlet, dovolenou, víkend, společenskou akci či oslavu do Mikulova ubytujte se u nás v našem ubytování Ballon Penzion v Horních Věstonich a poznejte krásy jižní Moravy. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete s našimi službymi spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat osobně, telefonicky a nebo můžete navštívit naše webové stránky.


Penzion Mikulov

Penzion Mikulov

Ubytování Balloon Penzion, které se nacházív Horních Věstonicích na jižní moravě u historického města Mikulov Vám nabízí Ubytování, penzion a služby spojené s ubytováním. Náš Balloon penzion nabízí celkovou kapacitu ubytování 57 lůžek o dvou a čtyřlůžkových pokojích.Každý pokoj má sociální zařízení, televizi a pro celý penzion je k dispozici wifi. V našem penzionu můžete využít i wellnes služby ve kterých nabízíme finskou saunu,parní saunu,whirpool a masáže,dále můžete navštívit naši posilovnu, společenskou místnost,dětský koutek, venkovní hřiště, venkovní bazén, zahrát si stolní tenis, šachy a nebo si zajít na lukostřelbu. V ubytování Balloon penzion je bezbariérový přístup. K penzionu patří také restaurace, která nabízí kapacitu míst 55 osob má venkovní zastřešenou terasu a nabídne Vám točené nápoje, lahodná vína a široký výběr jídel-minutky,hotovky a speciality. Po navštěvě naší restaurace můžete pokačovat do našeho vinnýho sklípku, kde pro Vás nachystáme řízenou degustaci, zajistíme cimbálovou muziku.V našem vinném sklípku můžete i využít možnosti upořádání oslav, firemních večírků, srazů a jiných společenských akcí. Ballon penzion Vám dále nabízí i školící místmost pro 50 osob s vybavením- počítače a dataprojektor. Pro Více informací nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak u nás v Horních Věstonících v ubytování Balloon penzion. Můžete navšítívit i naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete s našimi službami spokojeni.


Kongresová turistika s wellness nedaleko Brna, Balloon Penzion

Kongresová turistika s wellness nedaleko Brna, Balloon Penzion

Penzion a restaurace Balloon je ideálním místem pro Vaše firemní školení, jednání, partnerská setkání, teambuilding a jiné akce. Umístění penzionu nedaleko Mikulova má výbornou dostupnost z Brna, jen cca 30km. V klidné prostředí regionu Pálavských Vrchů a Novomlýnských nádrží nabízíme kongresové služby na klíč, včetně cateringu a outdoorových programů. Podobné informace najdete na našich stránkách - www.balloonpenzion.cz Zařídíme vše přesně podle vašich představ včetně cateringu. Kongresová turistika s wellness nedaleko Brna může být pro Vás zároveň i relaxací a odpočinkem. V našem wellness najdete finskou i parní saunu. Využít také můžete nabídku masáží. Školící prostory penzionu Balloon nabízí: -moderní audiovizuální techniku (PC s připojením k internetu, dataprojektor, plátno, ozvučení, zatemnění, flip chard apod.) -wi-fi internet -kapacita školící místnosti 55 osob -zajištění cateringu (rauty, bankety, koktejly, coffee breaky) -mnoho volnočasových aktivit přímo v penzionu (wellness, finská a parní sauna, masáže, golf, lety balonem, fitness, cyklistika, střelby, vinný sklep s vinotékou) V rámci pořádání školení a dalších akcí dále nabízíme zajištění informací ohledně: -konání prohlídek památek v okolí (Zámek Mikulov, Lednice, Valtice) -rezervace okolních sportovišť (golf, tenis) -kapacita restaurace cca 55 osob Přijeďte do Horních Věstonic a vychutnejte si v našem vinném sklepě jídla snoubená s víny jihomoravských vinařů. Ochutnávku vín spojená se zážitkovou gastronomií a dalším programem našeho penzionu pro Vás připravíme dle Vašeho přání.. Pro ty, těší se chtějí dozvědět něco víc o vinohradnictví na Mikulovsku doporučujeme navštívit zajímavá místa a současně se dozvědět více o místních tradicích a pamětihodnostech. Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo se sprchovým koutem, TV, WIFI. Na setkání s vámi se za penzion Balloon těší pracovníci penzionu.


LETY BALÓNEM Jižní Morava

LETY BALÓNEM Jižní Morava

Chcete si vyzkoušet let balónem náš penzion Balloon nabízí lety horkovzdušným balónem. Nabízíme lety ráno i večer vždy za přizpůsobivého počasí. Let balónem nabízí možnost pohled na krásnou Pálavu, let balónem trvá asi 1 hodinu. Nabízíme možnost propagace Vaší reklamy naším balónem. Můžete si u nás zakoupit i dárkový poukaz na lety balónem. Více informací naleznete na webových stránkách.


Penzion, vinný sklípek Horní Věstonice

Penzion, vinný sklípek Horní Věstonice

Ubytování, penzion, služby: -dvou a čtyřlůžkové pokoje -celková kapacita je 57 lůžek -sociální zařízení, připojení wifi, TV -wellnes služby - sauna finská a parní, whirpool, masáže -posilovna -společenská místnost -dětský koutek a hřiště -stolní tenis, zahradní šachy, stolní fotbal, lukostřelba -venkovní bazén -bezbariérový přístup. Restaurace: -kapacita 55 míst -zastřešená terasa -točené nápoje, vína -rozmanitý jídelní lístek. Vinný sklípek: -možnost upořádání oslav, firemních večírků, srazů a jiných společenských akcí -řízená degustace -na objednávku zajištění cimbálové muziky. Restaurace: -příjemné posezení ve stylové restauraci -posezeni na zastřešené terase -hotová jídla, minutky, speciality Konference a školení: -školící místmosti pro 50 osob, -vybavení počítače, dataprojektor.


Penzion Horní Věstonice, Mikulov a okolí

Penzion Horní Věstonice, Mikulov a okolí

Balloon penzion nabízí ubytování a restauraci v Horních Věstonicích. Ubytování: -dva čtyřlůžkové pokoje -sociální zařízení - vana nebo sprchový kout -TV, wifi -kapacita 57 lůžek. -V penzionu se nachází restaurace, vinný skípek, konferenční sál, wellnes, společenská místnost a dětský koutek. -Možnosti zajímavých výletů. Více informací na našich webových stránkách.